شوم ویدیو نشان می دهد SpaceX ماهواره برش در سراسر آسمان

مورچه ها از آسمان

امروز SpaceX قرار است برای راه اندازی آن دسته بعدی از پهنای باند-بشاش Starlink ماهواره, آوردن مجموع در حال حاضر در مدار به 422.

اما به عنوان یک ویدئو جدید آپلود به توییتر نشان می دهد که بحث ماهواره ها شده اند wreaking ویران در فصل های تحقیق و اغلب ظاهر می شود به عنوان رگه های روشن در آسمان — و اضافه کردن پتانسیل تداخل رادیویی. در این ویدئو یک گروه از روشن حرکت سریع لکه ای از نور دیده می شود در شب-آسمان بدون تلسکوپ مورد نیاز است.

DarkSat

این Elon Musk متعلق به SpaceX است آگاه از نگرانی و در حال حاضر در مسابقه برای پیدا کردن یک ثابت. در ماه ژانویه SpaceX راه اندازی تجربی “DarkSat” ماهواره ای است که شامل پوشش ضد بازتاب آن را به نظر می رسد کمتر روشن است.

“نتایج اولیه نشان می دهد قابل توجه کاهش,” SpaceX تولید مهندس جسیکا اندرسون گفت: در طول یک Starlink missiion به عنوان به نقل Tesmanian.

با وجود پوشش بسیاری از Starlink ماهواره های در حال نمایش به وضوح قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح به عنوان آنها سفر در سراسر آسمان شب است.

چادر

SpaceX در حال حاضر تکرار در رفع دیگر. در چهارشنبه, صدای جیر جیر, مشک اشاره کرد که “پنل خورشیدی زاویه” در مدار تنظیم ماهواره ناشی از آنها را بیشتر قابل توجه و روشن تر است. “ما در حال رفع آن در حال حاضر” مشک اضافه شده و بدون توضیح.

با توجه به TechCrunch, همه Starlink ماهواره ها خواهد شد از ویژگی های “چادر” با شروع نهم Starlink, راه اندازی, امروز که هفتم.

مشک اشاره کرد در توییتر امروز که سایه ها “ساخته شده و از تیره ویژه فوم که بسیار رادیویی شفاف بنابراین به عنوان نه به تاثیر فاز آرایه آنتن” و اشاره کرد که آنها به دنبال “بسیاری مانند یک ماشین افتاب.”

ادامه مطلب: Elon Musk جزئیات برخی از SpaceX تلاش برای کاهش دید در شب از Starlink ماهواره [Reason]

بیشتر در Starlink: ستاره شناس: SPACEX ماهواره ازدحام خواهد بود قابل مشاهده با چشم غیر مسلح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>