درختان نقش مهمی در جنگل کربن ذخیره سازی

یک گروه از درختان که رشد سریع و تکثیر به آرامی حساب برای بخش عمده ای از زیست توده و ذخیره سازی کربن در برخی از جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری و محققان گزارش.

پیدا کردن که این درختان به نام عمر طولانی پیشگامان بازی بسیار بزرگتر نقش مهمی در ذخیره سازی کربن از آنچه قبلا فکر می کردم ممکن است مفاهیم در تلاش برای حفظ جنگل ها به عنوان یک استراتژی برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

“مردم شده اند و استدلال در مورد اینکه آیا این عمر طولانی پیشگامان کمک زیادی به کربن ذخیره سازی بیش از مدت طولانی می گوید:” کارولین Farrior دستیار استاد یکپارچه زیست شناسی در دانشگاه تگزاس در آستین و اولیه محقق در مطالعه است. “ما شگفت زده برای پیدا کردن که آنها انجام می دهند.”

معلوم نیست که تا چه حد جنگلهای انبوه مناطق گرمسیری می تواند کمک به جذب بیش از حد دی اکسید کربن در جو تولید شده توسط سوزاندن سوخت های فسیلی است. با این وجود این مطالعه جدید را فراهم می کند بینش در مورد نقش گونه های مختلف از درختان در کربن ذخیره سازی.

کربن ذخیره سازی در جنگلهای انبوه

با استفاده از بیش از 30 سال با ارزش از داده های جمع آوری شده از جنگل های استوایی در پاناما این تیم کشف برخی از صفات کلیدی از درختان که یکپارچه به مدل های کامپیوتری مربوط به تغییر آب و هوا را بهبود بخشد مدل های دقت و صحت.

با این تیم بهبود یافته مدل, دانشمندان برنامه شروع به پاسخ دادن به سوالات در مورد آنچه درایوهای جنگل ترکیب با گذشت زمان و تحت تاثیر چه عواملی کربن ذخیره سازی.

ترین موجود روی زمین سیستم مدل های مورد استفاده برای پیش بینی آب و هوای جهانی دهه از هم اکنون از جمله کسانی که در این پنل بین دولتی تغییر آب و هوا استفاده می کند نشان دهنده این درختان در جنگل که همه اساسا همان.

“این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که به اندازه کافی خوب است برای جنگل های استوایی و فراهم می کند یک راه رو به جلو” Farrior می گوید. “ما نشان می دهد که تنوع در جنگل های استوایی گونه رشد و بقا و تولید مثل مهم است برای پیش بینی جنگل کربن ذخیره سازی.”

چه خواهد درختان انجام دهید ؟

در علاوه بر این به پیدا کردن در مورد عمر طولانی پیشگامان این تیم در بر داشت ترکیب یک جنگل های استوایی در طول زمان بستگی دارد که چگونه هر یک از گونه های درخت توازن دو مجموعه های مختلف از تجارت آف: رشد در مقابل بقا (به عنوان مثال یک نوع درخت ممکن است رشد سریع اما مرگ جوان) و قد و قامت در مقابل تولید مثل (یکی دیگر ممکن است رشد قد بلند اما تکثیر فراغت).

توطئه هر گونه به عنوان یک نقطه بر روی یک نمودار بر اساس جایی که آنها سقوط در امتداد این دو محور مجاز به دانشمندان پیچیده تر و دقیق مدل نسبت به قبل از آنهایی که معمولا با تمرکز به طور انحصاری در برای اولین بار این دو تجارت آف یا parametrized گروه های مختلف به این معنی است.

“به درک که وجود دارد این است که دوم تجارت بین قد و قامت و تولید مثل و که این مهم در رشد جنگل های ایران بیولوژیک” Farrior می گوید.

این تیم همچنین کشف کرده اند که فقط پنج گروه های تابعی می تواند نشان دهنده نزدیک به 300 منحصر به فرد گونه های درخت که برو کلرادو جزیره که نشسته در وسط کانال پاناما در کامپیوتر خود مدل و هنوز هم تولید پیش بینی های دقیق از درخت ترکیب و جنگل توده در طول زمان است.

آن را نمی ممکن است به طور مستقیم به بررسی پیش بینی از یک جنگل در دهه آینده. بنابراین محققان بهترین چیز بعدی: آنها کشت مدل خود را با جنگل ترکیب داده های جمع آوری شده در سایت در پاناما در سال 1980 و سپس فرار به جلو را نشان می دهد که آن را با دقت نشان دهنده تغییرات رخ داده است که از آن پس تا به حال. این است که به نام “hindcasting.”

بعد آنها برنامه ریزی برای کشف چگونه گرمایش جهانی ممکن است به نفع درختان با برخی صفات بیش از دیگران, تغییر, جنگل, ترکیب و پتانسیل جنگل برای ذخیره کربن.

“یکی از بزرگترین گمنام در آب و هوا پیش بینی است: آنچه در حال درختان می خواهم به انجام?” Farrior می گوید. “ما واقعا نیاز به دریافت یک دسته در این است که اگر ما در حال رفتن به دقت پیش بینی آب و هوا تغییر خواهد کرد و مدیریت جنگل.

“در حال حاضر آنها در حال جذب برخی از کربن اضافی ما در حال تولید و تاخیر در تغییر آب و هوا, اما آنها به خاطر انجام آن؟”

این مطالعه به نظر می رسد در علم. اضافی محققان از این مرکز به صورت یکپارچه تنوع زیستی و تحقیقات در این زمینه موزه تاریخ طبیعی در شیکاگو موسسه تحقیقات گرمسیری اسمیتسونیان (P) در پاناما, Clemson University, دانشگاه کالیفرنیا, لس آنجلس, دانشگاه, فلوریدا, ایالات Instituto de Investigaciones Científicas y Servicios de Alta Tecnología در پاناما و دانشگاه لایپزیگ و موسسه ماکس پلانک برای Biogeochemistry در آلمان است.

ما در بنیاد ملی علوم دویچه Forschungsgemeinschaft و Secretaría Nacional de علم, Tecnología e Innovación بودجه کار می کنند.

منبع: UT Austin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>