مدرسه قدیمی خنثی کردن تلاش های ‘میلیارد دلار سوسک’

تناوب زراعی و تنوع می تواند کمک به مبارزه با غرب ذرت rootworm مقاومت به محصولات زیست فناوری, تحقیقات تایید می کند.

با نام مستعار “یک میلیارد دلار سوسک” به دلیل هزینه های اقتصادی برای تولید کنندگان در ایالات متحده هر سال غرب ذرت rootworm یکی از مخرب ترین آفات کشاورزان صورت.

“آنها بسیار موذی است. آنها در خاک gnawing دور در ریشه و قطع به پایان می رسد ترمینال ریشه—نیروی حیاتی از ذرت می گوید:” بروس Tabashnik استاد و رئیس دانشگاه آریزونا حشره شناسی بخش. “و اگر آنها در حال آسیب رساندن به اندازه کافی ذرت در واقع سقوط بیش از.”

محصولات اصلاح شده ژنتیکی شده اند یک ابزار مهم در مبارزه با آفات از جمله این افزایش بازده در حالی که کاهش کشاورزان تکیه بر broad-spectrum حشره کش ها است که می تواند مضر به مردم و محیط زیست است.

ذرت بود مهندسی ژنتیک به تولید پروتئین از باکتری Bacillus thuringiensisو یا Bt که کشتن rootworm لارو اما نه سمی برای انسان یا حیات وحش است. این تکنولوژی در سال 2003 معرفی شد و به کمک نگه داشتن ذرت rootworm در خلیج اما آفت شروع به تکامل و مقاومت است.

“بنابراین در حال حاضر اثربخشی این فناوری تهدید است و اگر کشاورزان شد به از دست دادن Bt, ذرت, ذرت غرب rootworm را تبدیل به یک میلیارد دلار آفات دوباره می گوید:” ایو Carrière, استاد حشره شناسی در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی.

Carrière است نویسنده سرب از مطالعه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم که ارزیابی اثر تناوب زراعی در کاهش خسارت ناشی از مقاوم ذرت rootworms.

تناوب زراعی بر عملکرد رشد محصولات مختلف در همین زمینه در سراسر فصل شده است مورد استفاده برای کنترل آفات. در سال 2016 سازمان حفاظت محیط زیست موظف چرخش محصول به عنوان یک ابزار اصلی برای کاهش خسارت به مزارع ذرت Bt ناشی از مقاوم ذرت rootworms اما وجود داشته اند محدود مطالعات علمی برای حمایت از این اثر این تاکتیک است.

Carrière و تیم خود را با دقت آزمایش این روش با تجزیه و تحلیل شش سال از فیلد ها از 25 محصول گزارش ولسوالی در ایلینوی, آیووا و مینه سوتا—سه متحده در مواجهه با برخی از شدید ترین rootworm خسارت به مزارع ذرت Bt.

نتایج نشان می دهد که چرخش کار می کند. دوچرخه سواری از انواع مختلف ذرت Bt و چرخش ذرت و سایر محصولات کشاورزی کشاورزان تا حد زیادی کاهش می یابد rootworm آسیب.

مهمترین محصول چرخش موثر بود و حتی در مناطقی از ایالت ایلینوی و آیووا که در آن rootworm مقاومت به ذرت و سویا چرخش بوده است که قبلا گزارش شده است.

با توجه به مطالعه چرخش محصول فراهم می کند چندین مزایای دیگر از جمله افزایش عملکرد و کاهش مصرف کود و بهتر کنترل آفات در سراسر هیئت مدیره.

“کشاورزان باید خود را برای تنوع بخشیدن Bt محصولات و چرخش” Carrière می گوید. “تنوع چشم انداز و استفاده از روش های کنترل آفات. هیچ یک تکنولوژی گلوله نقره ای.”

در بسیاری از راه های مطالعه مجددا سنتی کشاورزی دانش است.

“مردم شده اند دوار محصولات از سپیده دم کشاورزی. جدید فناوری کشاورزی ما توسعه تنها می تواند پایدار اگر ما آن را در چارچوب از چیزهایی که ما برای هزاران سال شناخته شده,” Tabashnik می گوید. “اگر ما فقط آن را خارج وجود دارد و فراموش نکنید آنچه را که آموخته ایم از نظر چرخش محصولات آن را نمی خواهد آخرین.”

نویسنده تاکید می کند که افزایش تناوب زراعی ضروری است برای حفظ مزایای اقتصادی و زیست محیطی ارائه شده توسط rootworm-فعال ذرت Bt. در طول شش سال مطالعه متوسط درصد از ذرت چرخش به دیگر محصولات کشاورزی در دولت در بازه زمانی از حدود 55 تا 75٪.

“این یکی از مهم ترین برنامه های کاربردی Bt محصولات کشاورزی در ایالات متحده” Carrière می گوید. “اگر ما از دست دادن این تکنولوژی و ما شروع به استفاده از خاک حشره کش ها دوباره آن را برای رفتن به یک تاثیر منفی زیست محیطی.”

Tabashnik و همکارانش از دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی دانشگاه کالیفرنیا در دیویس دانشگاه مک گیل و دانشگاه استکهلم در حال نویسندگان این مطالعه.

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de