شرکت های نفت و گاز اعلام جدید تولید گازهای گلخانه ای CO2 هدف

یک ائتلاف از شرکت های نفت و گاز را اعلام کرد انتشار گازهای گلخانه ای هدف دیروز برای کاهش “کربن شدت” از عملیات خود را در طول پنج سال آینده اما منتقدان گفت: این طرح نمی تواند به اندازه کافی دور.

نفت و گاز آب و هوا ابتکار (OGCI) یک ائتلاف با هدف “سرعت بخشیدن به انتقال به کم کربن آینده گفت:” شرکت های عضو آن متعهد به کاهش شدت و یا تولید گازهای گلخانه ای در هر واحد از خروجی خود جمع بالادست نفت و گاز عملیات به میزان 13 درصد از 2017 سطوح. که به معنی آنها را کاهش کربن شدت عملیات خود را به 20 تا 21 کیلوگرم دی اکسید کربن معادل هر بشکه نفت خام تا سال 2025 به پایین از یک پایه از 23 کیلوگرم.

هدف را پوشش می دهد متان و دی اکسید کربن ساطع شده هر واحد از نفت و گاز با توجه به گروهی که شامل ایالات متحده در رشته هایی مانند اکسون موبیل شرکت و همچنین شرکت های اروپایی مانند BP PLC.

“شدت هدف اجازه می دهد تا برای تغییرات است که رخ می دهد در سراسر اوراق بهادار از شرکت های عضو و همچنین به عنوان اجازه می دهد تا اعضای جدید به عضویت این هدف در صورت نیاز و دیگران به اتخاذ این متریک به عنوان یک معیار” OGCI در بیانیه ای گفت.

در عین حال برخی از ناظران گفت: پس از رفتن کربن شدت کاهش است “پایین آویزان میوه” و یک عمل است که باید در نظر گرفته شده توسط شرکت های چند دهه پیش.

“آنها نیاز به توقف تدریجی نفت و گاز و … به جای آنها نوع ساخت خود را به سوخت های فسیلی تولید همیشه تا کمی تمیز کننده گفت:” Lorne Stockman, یک تحلیلگر ارشد پژوهش در تغییر نفت بین المللی است.

ساخت هر بشکه تولید گازهای گلخانه ای پاک نمی تفاوت واقعی اگر تولید همچنان رو به افزایش او اضافه شده است. “ما نه تنها نیاز به یک کمی cleaner یک دهه از در حال حاضر ما نیاز به … برش تولید گازهای گلخانه ای 7, 8 ٪ در هر سال برای رسیدن به یک 1.5 [درجه سانتیگراد] هدف” Stockman گفت.

OGCI هدف را شامل نمی شود و به اصطلاح در محدوده 3 انتشار یک سخنگوی این گروه گفت. در محدوده 3 تولید گازهای گلخانه ای عبارتند از کسانی که تولید شده نیست در یک شرکت امکانات و که مشتریان تولید و هنگامی که آنها سوزاندن سوخت های فسیلی (Energywire, مارس 13). آنها می تواند تا 85% تا 90% از شرکت کل تولید گازهای گلخانه ای به گفته تحلیلگران.

اندرو گرانت سر نفت و گاز و معدن در لندن فکر می کنم تانک کربن ردیاب ابتکار گفت: هدف بر اساس شدت “اجازه می دهد تا افزایش تولید گازهای گلخانه ای به طور کلی” و این گروه به طور متوسط می تواند اجازه “اجرا ضعیف کردن قلاب.”

“با داشتن برخی از اهداف برای کاهش آلودگی کربن را بهتر از هیچ است” گرانت در بیانیه ای گفت. “اما این صنعت هرگز نمی تواند نظر خود را ‘تراز’ با پاریس اهداف زمانی که طرح کسب و کار فرض ثابت سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی تولید در یک سیاره با محدودیت مطلق.”

جنیفر Layke جهانی سر برنامه انرژی در موسسه منابع جهانی رفت بیشتر و به نام هدف “ضعیف” از آنجا که آن را تنها تحت پوشش بالادست تولید گازهای گلخانه ای.

اما OGCI گفت: هدف جدید است “سازگار” با کاهش مورد نیاز در سراسر صنعت به منظور حمایت از توافق پاریس اهداف است.

جروم اشمیت رئیس OGCI کمیته اجرایی گفت: در یک ویدیو یوتیوب است که هدف یک “عملی” به خاطر آن کوتاه مدت است.

“این است که هل دادن ما را در بهبود و کاهش جمعی تولید گازهای گلخانه ای از OGCI شرکت های عضو توسط منهای 9 به 13 درصد برای حمایت از توافق پاریس هدف” اشمیت گفت: “این هدف پوشش حدود 30 درصد از صنايع نفت و گاز با شرکت های آینده از همه جا در جهان است.”

هدف را معادل کربن تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط استفاده از انرژی در تا 6 میلیون خانه با توجه به گروه.

دانیل Raimi ارشد تحقیقات مرتبط در منابع برای آینده گفت که بیش از کوتاه مدت OGCI به فرض که نفت و گاز ادامه خواهد داد به استفاده از “در مقیاس” در جهانی انرژی سیستم منطقی است حتی با بلند پروازانه آب و هوا حالات بیش از پنج سال آینده.

“هنگامی که ما به مدت طولانی پویایی شروع به نگاه بسیار متفاوت” Raimi گفت. “شما نیاز به انجام کمی بیشتر از کاهش کربن خود را شدت برای رسیدن به پاریس اهداف بیش از 20 سال آینده.”

Raimi گفت که اگر چه کاهش دامنه 1 و دامنه 2 تولید گازهای گلخانه ای مفید است, آن را “ناکافی” برای رسیدن به بلند مدت آب و هوا اهداف است. موثر ترین و جامع راه به آمار کسانی که اهداف در حال رفتن به آمده از طریق سیاست های دولت گفت: به جای بخش خصوصی عمل است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de