آه بزرگ: سفر به فضا باعث می شود باکتری ها حتی مرگبارتر

اثرات طولانی مدت است که ایستگاه فضایی — تقریبا-مجموع وزنی تجربه در طول نزدیک به زمین سفر به فضا — در بدن انسان هنوز ناشناخته است.

اما دانشمندان با انجام برخی از اخبار بد در مورد ایستگاه فضایی چه می کند به دیگر موجودات زنده است. Ominously می توانید آن را هر دو باکتری کشنده تر و مقاوم تر در برابر آنتی بیوتیک ها, دانشگاه آدلاید دانشجوی دکتری Vikrant Minhas نوشت: در این گفتگو.

در بالا از آن ها را به فضا قادر به سرعت تغییر و انطباق با محیط اطراف خود nixing امیدوارم که خطرناک بیماری زا ممکن است مرگ خاموش در این شرایط از سفر به فضا. این سلول تبدیل به کوچکتر Minhas می نویسد بلکه بیشتر متعدد.

سوال باقی می ماند در مورد چگونه باکتری ها ممکن است کرایه در ایستگاه فضایی درست در مقابل صفر گرانش شرایط. دانشمندان نیست و مرتب کردن این که آیا این تغییرات به دلیل خاص سنجش تغییر در کشش گرانشی یا وزنی به طور کلی. اما آنها را نمیفهمد چه تغییراتی اتفاق می افتد.

مشکل از باکتری ها توانایی رشد بيوفيلم — پر بسته بندی مستعمرات که چوب به یکدیگر و به دیگر سطوح — هنگامی که در معرض ایستگاه فضایی, Minhas می نویسد.

این بيوفيلم است که باکتری های موجود در بیشتر عفونی در حالی که همچنین حفاظت از آنها را از آنتی بیوتیک در درمان است. و حتی بیشتر نگران کننده برای مسافران فضا: این فیلم می تواند آسیب میرسانند بر روی تجهیزات یا فضاپیما را کنترل و به تدریج تنزل آنها.

این Minhas می نویسد: مشکل بود برای میر ایستگاه فضایی: باکتری کلنی های رشد در تعدادی از کنترل و ابزار و تهدید گسترده خرابی.

“همه از این است پیامدهای جدی به خصوص وقتی که می آید به مسافت های طولانی پروازهای فضایی که در آن گرانش نخواهد بود در حال حاضر” Minhas می نویسد. “تجربه یک عفونت باکتریایی است که می تواند در درمان این شرایط فاجعه بار خواهد بود.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de