نفت فلات قاره سیستم عامل با فشار خارج کردن مقدار زیادی از گاز متان

دریایی و انرژی-تولید سیستم عامل در ایالات متحده آمریکا در آب های خلیج مکزیک منتشر می کنند دو برابر گاز متان از آنچه قبلا فکر می کردم بر اساس یک مطالعه جدید.

این یافته ها از اول-از-آن-نوع مطالعه آزمایشی که نمونه برداری هوا بیش از نفت و گاز سیستم عامل در خلیج مکزیک نشان می دهد که دولت فدرال محاسبات خیلی کم هستند, محققان می گویند.

برای ما خلیج مکزیک نفت و گاز منتشر می کنند حدود یک نیم teragram متان در هر سال قابل مقایسه با ساطع نفت و گاز حوضه مانند چهار گوشه منطقه در جنوب غربی ایالات متحده.

موثر از دست دادن نرخ تولید گاز حدود 2.9% شبیه به خشکی حوضه عمدتا متمرکز بر نفت و به طور قابل توجهی بالاتر از موجودی فعلی تخمین می زند.

دریایی و برداشت حساب برای حدود یک سوم از نفت و گاز تولید شده در سراسر جهان و این امکانات هر دو دریچه و نشت گاز متان.

تا به حال محققان ساخته اند تنها تعداد انگشت شماری از اندازه گیری از سکوهای دریایی و انجام داده اند هیچ هواپیما مطالعات از انتشار گاز متان در عملیات عادی. هر سال سازمان حفاظت محیط زیست و مسائل آن ما گاز گلخانه ای موجودی اما آن شماره به صورت دریایی به تولید گازهای گلخانه ای تولید نمی کند از طریق مستقیم انتخاب شدند.

سه دلیل برای متان اختلاف

مطالعه منتشر شده در محیط زیست علم و فن آوری, شناسایی سه دلیل برای اختلاف بین سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند و یافته های خود را:

  1. خطا در پلت فرم شمارش: امکانات دریایی در دولت آب است که وجود دارد در بیش از 1,300 بودند از دست رفته از ما موجودی گاز گلخانه ای.
  2. مداوم تولید گازهای گلخانه ای از کم عمق-امکانات آب, به خصوص کسانی که در درجه اول با تمرکز بر گاز بالاتر از inventoried.
  3. بزرگ تر امکانات واقع در آبهای کم عمق تمایل به تولید اپیزودیک, disproportionally بالا خوشه از انتشار گاز متان.

این امکانات که بیش از هفت عامل هر کدام کمک به نزدیک به 40 درصد از تولید گازهای گلخانه ای و در عین حال شامل کمتر از 1% از کل سیستم عامل است. اگر انتشار این فرایند شناسایی شدند, آن می تواند ارائه مطلوب کاهش فرصت, محققان می گویند.

مقامات سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر ساخت تنظیمات خود را به اصلاح تعداد سکوهای دریایی فعال در خلیج مکزیک می گوید: اریک Kort یک دانشیار آب و هوا و فضا علوم و مهندسی در دانشگاه میشیگان. اما برآورد انتشار گازهای گلخانه ای به خصوص برای آبهای کم عمق هنوز هم نیاز به تنظیمات.

“ما شناخته شده و خشکی نفت و گاز تولید اغلب ساطع بیشتر متان از inventoried. با این مطالعه ما نشان می دهد که این نیز در مورد فلات قاره تولید است که این اختلاف بزرگ” Kort می گوید.

“با شروع به شناسایی و تعیین کمیت این مشکل با یک تمرکز خاص بر بزرگتر آب کم عمق امکانات ما کار می کنند نسبت به پیدا کردن مطلوب کاهش راه حل است.”

تحقیق و تفحص از هوا

علاوه بر آن کم عمق آب اختلاف حکم تحقیقات بیشتر Kort می گوید: پس از آب های عمیق امکانات ممکن است برخی از ارسال نفت و گاز تولید آنها از طریق خط لوله به دیگران واقع شده و نزدیک به ساحل.

این تیم انجام آن نمونه در سال 2018 علمی حمل و نقل هوایی با استفاده از یک تحقیق کوچک هواپیما با اتاق به اندازه کافی برای یک خلبان و مسافر در صندلی های جلو و علمی دنده که در آن وجود دارد به طور معمول خواهد بود دو دو صندلی عقب.

لوله در امتداد بال هواپیما کشید و در هوا بود که پمپ به تجهیزات برای تجزیه و تحلیل مقدار متان موجود و همچنین سرعت. گردان یک پلت فرم می دهد محققان یک ایده بهتر از چقدر متان که تنها منبع ساطع است.

در علاوه بر این به 12 فرد امکانات پرواز نیز تحت پوشش بزرگتر مناطق جغرافیایی. پرواز downwind از خوشه های از 5 تا 70 نفت و گاز و امکانات و مصرف مشابه اندازه گیری محققان می ارزیابی چگونه به خوبی موجودی برآورد مقایسه با تعداد زیادی از سیستم عامل است.

“اندازه گیری گازهای خروجی از هر دو فرد و امکانات و همچنین بسیاری از ده ها تن از امکانات ما می توانید مقایسه نتایج ارزیابی های مختلف موجودی و تولید بیشتر آماری قوی برآورد از کل انتشار گازهای گلخانه ای از ایالات متحده در خلیج مکزیک می گوید:” منجر نویسنده آلن Gorchov Negron یک دانشجوی دکتری در علوم آب و هوا.

سازمان ملل متحد-مدیریت آب و هوا و تمیز کردن هوا ائتلاف نفت و گاز متان مطالعات علم و Alfred P. Sloan بنیاد تامین می شود ،

به عنوان یک خلبان مطالعه Kort می گوید که تحقیقات امیدوار کننده است اما شکاف. بیشتر نمونه گیری آماری و شناسایی علت بالا تولید گازهای گلخانه ای می تواند راهنمای کاهش و بهبود گزارش انتشار گازهای گلخانه ای.

بیشتر به کار و پر کردن این شکاف جدید, هوایی, نمونه بودجه توسط Alfred P. Sloan بنیاد است که در آثار. این پروژه به این معنی بیشتر پروازها بعد از بیش از سه سال آینده بیش از خلیج مکزیک و آلاسکا و کالیفرنیا.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de