گزارش رسمی: بوئینگ سفینه فضایی هنوز هم واقعا بمکد

سرند با مشکلات

یک ارزیابی نهایی توسط ناسا از بوئینگ Starliner فضاپیما هوافضا غول SpaceX خدمه اژدها رقیب پیدا کردم که هر دو سخت افزار و نرم افزار در حال سرند با مشکلات.

این خبر می تواند در نتیجه حتی بیشتر تاخیر طولانی در این شرکت تلاش برای تست آن فضانورد-گذر گاه شاتل.

لیست خواسته های

در یک اطلاعیه ناسا مشخص عظیم 80 توصیه هایی برای بوئینگ برای رفع آن فضانورد شاتل. آن را ارزیابی نهایی از آژانس تحقیقات که به دنبال یک botched دسامبر پرواز آزمایشی است که تقریبا به پایان رسید در فاجعه است.

این خبر پس از بوئینگ داشت در ماه فوریه به شکست خورده اند برای انجام یک “end-to-end” آزمون آن Starliner فضاپیما قبل از دسامبر تست پرواز. در آن زمان بوئینگ بود تحت این باور است که آن را “منطقی تر برای شکستن ماموریت مراحل را به تکه های و انجام بسیاری از تست در آن تکه های کوچکتر” با توجه به Starliner مدیر برنامه های جان Mulholland.

“شکست فاجعه بار”

این شرکت برای اولین بار uncrewed پرواز آزمایشی این فضاپیما در ماه دسامبر تقریبا به پایان رسید و در “شکست فاجعه بار” با توجه به قبلی ناسا ارزیابی در همان تحقیقات به دلیل بد کالیبره شده پردازنده کامپیوتر. این فضاپیما به ایستگاه فضایی بین المللی.

توصیه های منتشر شده در این هفته شامل تعمیرات اساسی به ارتباطات سخت افزار چندین به روز رسانی به فضاپیما نرم افزار و تغییرات ایمنی ساختار گزارش.

هر دو شرکت بوئینگ و SpaceX تحت قرارداد با ناسا برای ساخت فضاپیما به کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی و بازگشت.

SpaceX دیده می شود به مراتب بیشتر موفقیت و در حال حاضر به پایان رسید crewed ماموریت در ماه مه.

بوئینگ در کار سخت است برای انجام آن دوم uncrewed تست پرواز در نهایت پس از آن با اولین crewed تست پرواز. در ماه ژوئن این شرکت به اتمام موفقیت آمیز تست چتر نجات.

ادامه مطلب: پروب موفق بوئینگ Starliner راه اندازی می یابد یک لیست طولانی از مشکلات [Engadget]

بیشتر در Starliner: بوئینگ کابین خلبان سفینه فضایی به نظر می رسد کاملا متفاوت از SpaceX را

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de