عجیب و غریب غول کوتوله سفید ممکن است تشکیل داده اند در حماسه سقوط از ستاره کوچکتر

یک غول کوتوله سفید ستاره ممکن است فرزندان از یک برخورد بین دو, دیگر, سفید, کوتوله ها, یک مطالعه جدید می یابد.

این یافته جدید نشان می دهد که دیگر ultramassive سفید کوتوله با شبیه ریشه می تواند وجود داشته باشد; این ممکن است کمک به روشن چگونه گسترده یک کوتوله سفید باید به منفجر شدن در یک ابرنواختردانشمندان در پشت تحقیقات جدید گفت.

سفید کوتوله های کم نور محو شدن زمین-اندازه هسته از ستاره مرده ای که پس از متوسط اندازه ستاره ها خسته شده اند خود را به سوخت و ریختن آنها در لایه های بیرونی. خورشید ما یک روز تبدیل به یک کوتوله سفید که بیش از 90 درصد ستاره ها در کهکشان ما.

مرتبط: چگونه به ستاره انواع جدا (infographic)

دانشمندان مورد مطالعه یک کوتوله سفید شناخته شده به عنوان WDJ0551+4135 واقع شده است که در حدود 150 سال نوری از زمین است. یافته های اخیر از سازمان فضایی اروپا تلسکوپ گایا پیشنهاد کرد که این شی ممکن است فوق العاده عظیم کوتوله سفید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این غیر معمول مرده ستاره های دانشمندان و تحليل آن با استفاده از داده ها از ویلیام هرشل تلسکوپ در جزایر قناری.

با بررسی طیف از رنگ ها در نور ساطع شده از کوتوله سفید از ستاره شناسان قادر به شناسایی مواد شیمیایی در ستاره است. به طور غیر منتظره محققان دریافتند سطح بالایی از کربن در جسم جو که دانشمندان تا به حال هرگز دیده می شود قبل از در سفید و کوتوله ها.

“یک کوتوله سفید دارای یک ساختار داخلی مثل یک پیاز است که آن را در لایه های” مطالعه منجر نویسنده مارک جین یا مشروب هلندی یک اخترفیزیکدان در دانشگاه وارویک در انگلستان گفت: Space.com. “در هسته کوتوله سفید بیشتر از جرم آن است ساخته شده از کربن و اکسیژن و سپس شما معمولا باید یک لایه از هلیم در بالا از آن و سپس لایه ای از هیدروژن است. بنابراین هنگامی که شما یک تلسکوپ در یک کوتوله سفید شما فقط دیدن لایه های بیرونی.”

که ساختار بدان معنی است که دانشمندان در حال مطالعه کوتوله سفید به طور معمول فقط هیدروژن و یا فقط هلیوم و یا شاید یک مخلوط از هلیوم و کربن است. اما این چیزی نیست که جین یا مشروب هلندی و همکارانش در این دیدم کوتوله سفید.

“شما هرگز انتظار می رود برای دیدن هیدروژن و کربن مخلوط با هم در یک کوتوله سفید — باید وجود داشته باشد یک لایه از هلیوم نگه داشتن آنها را از هم جدا” جین یا مشروب هلندی گفت. “که واقعا عجیب و غریب و بسیار تعجب آور و مطرح سوال بزرگ چگونه است که ممکن است اتفاق افتاده است.”

جین یا مشروب هلندی و همکارانش گفت: آنها باید یک راه حل این پازل عجیب و غریب ساختار سرچشمه زمانی که دو, دیگر, سفید, کوتوله هم شکست و خود را به قسمتهای داخلی مخلوط دانشمندان نوشت. اما جدید کوتوله سفید نبود کاملا به اندازه کافی بزرگ به ماشه یک ابرنواختر ترک عجیبی ستاره بزرگ دست نخورده است.

برای محققان یک سرنخ مهم به این رمز و راز بود جرم این کوتوله سفید. ترین کوتوله سفید در حدود 0.6 برابر جرم خورشید اما WDJ0551+4135 است که تقریبا دو برابر متوسط جرم کوتوله سفید در 1.14 خورشیدی توده ها همه فشرده شده را به یک فضا فقط دو سوم از قطر زمین.

یکی دیگر از نشانه این است که این کوتوله سفید را آشکار سن. مسن کوتوله سفید به طور معمول کولر و مدار مرکز کهکشان راه شیری سریع تر از همتایان جوان تر چرا که آنها از دست داده اند و بیشتر گرما در طول زمان و با تجربه تر گرانشی تعامل با دیگر ستاره است که سرعت آنها را. اما WDJ0551+4135 حرکت سریع تر از 99 درصد دیگر در نزدیکی کوتوله سفید است که در مورد همان دما نشان می دهد که یکی از این دو سن اندازه گیری شد اریب.

محققان می دانستند WDJ0551+4135 حال عجیب و غریب, ترکیب یک جرم دو بار که از میانگین کوتوله سفید و یک سنی که به نظر می رسید نسبتا جوان اگر یک نگاه ستاره گرما اما نسبتا قدیمی اگر یک نگاه در آن حرکات. اخترشناسان متوجه شدم که یک رویداد می تواند توضیح دهد که همه این رمز و راز: WDJ0551+4135 تشکیل شده که دو کوتوله سفید برخورد گرمایش حاصل کوتوله سفید و راه اندازی مجدد آن فرایند خنک کننده.

“اگر چه وجود دارد بسیاری از شواهد که از جمله ادغام رخ می دهد از جمله نمونه هایی در کهکشان های دور در واقع چیدن یک کوتوله سفید و گفت: این یکی در اینجا است که از ادغام بسیار سخت” جین یا مشروب هلندی گفت. “این تنها یکی از تعداد انگشت شماری از موارد که در آن شده است ممکن است به انجام این کار است و تنها یک شناسایی از طریق ترکیب آن است.”

دانشمندان گفت که ادغام رخ داده است حدود 1.3 میلیارد سال پیش. اما این رویداد تنظیم مجدد WDJ0551+4135 خنک کننده سن, ساختن آن دشوار برای تعیین سنین دو کوتوله سفید اصلی که می توانست بسیاری از میلیاردها سال.

وجود دارد چند کوتوله سفید را به عنوان گسترده ای به عنوان WDJ0551+4135 اما وجود دارد بیشتر چنین عظیم سفید کوتوله تر از مدل های فعلی از کوتوله سفید تشکیل ممکن است پیش بینی جین یا مشروب هلندی گفت, نشان می دهد که برخی از این ممکن است تشکیل داده اند از طریق ادغام. محققان گفتند آنها به خصوص هیجان زده بینش این کوتوله سفید و دیگر مانند آن می تواند در خط مرزی بین عظیم کوتوله سفید و supernova.

ستاره شناسان همچنین می تواند اطلاعات بیشتر در مورد قسمتهای داخلی از WDJ0551+4135 با بررسی دقیق و ظریف ضربان در روشنایی ناشی از امواج سفر از طریق ستاره, داخلی, جین یا مشروب هلندی گفت. اگر دانشمندان می توانند تشخیص چندگانه امواج از فرکانس های مختلف سفر از طریق این کوتوله سفید آنها می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ستاره ساختار داخلی. “است که می تواند مستقل بینش در مورد اینکه آیا این ستاره تشکیل شده از یک ادغام” جین یا مشروب هلندی گفت.

دانشمندان دقیق یافته های خود را آنلاین دوشنبه (2 مارس) در مجله طبیعت نجوم است.

دنبال Charles Q. چوی در توییتر @cqchoi. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>