O کاپیتان! من کاپیتان! Anson Mount از ‘Star Trek: کشف’ ظروف ممکن است بازگشت سروان. پایک

رفتن به آن اعتراف زمانی که اعلام شده در ماه آوریل سال 2018 که بازیگر Anson Mount خواهد بود برای پیوستن به جمع بازیگران “Star Trek: کشف” بسیاری از شما احتمالا تعجب که Anson Mount شد. بزرگترین تلویزیون نقش قبل از این بود که احتمالا در 1860s دوره درام “Hell on Wheels” اما او همچنین به نظر می رسد در نشان می دهد “Inhumans,” “اعتقاد” و او حتی ستاره دار مقابل رابرت دنیرو در فیلم “شهر توسط دریا.”

سفر خود را به معشوق بازحمت حرکت کردن شخصیت آغاز شد و در ژانویه 2019 شد و او به سرعت پذیرفته و با آغوش باز به “پیشتازان فضا” جامعه است. و با وجود تنها ظاهر می شود در یک فصل تا کنون کوه به سرعت خود را بازی شرکت عادلانه و خون سرد, کاپیتان Pike. پس چگونه سروان. پایک احساس در مورد “پیشتازان فضا”?

“آه شما در حال صحبت کردن به یک Trekkie در اینجا,” او گفت: Space.com نه خرد کردن هر یک از کلمات.

مربوط به: ‘Star Trek: کشف’ فصل 3: آنچه می دانیم و آنچه که ما امیدواریم که برای

Space.com با تنسی به دنیا بازیگر نقش اول مرد در حالی که او آرامش خود را در ایوان با مامان نانسی اسمیت سابق گلف باز حرفه ای.

“او را به سرزنش در واقع” او خندید. “هنگامی که آن را [Star Trek: The Original Series] آغاز شده پیوند در تلویزیون محلی در اینجا, او کسی است که آن را روشن و به من گفت من تا به حال به تماشای این. من از او پرسیدم چرا و او به من گفت آن را در مورد این گروه از مردم که پرواز در اطراف کهکشان و دیدار با بیگانگان مختلف در هر هفته. و در ابتدا من فکر کردم که یک ایده وحشتناک برای یک تلویزیون نشان می دهد و پس از آن من به سرعت قلاب کردم و من از طرفداران بزرگ از زمان”است.

سروان. پایک در “پیشتازان فضا” lore. او خدمت در سه فدراسیون starships قبل از اینکه داده شده به USS Enterprise به عنوان سروان. رابرت مارس اولین افسر. پس از پنج سال او پیشنهاد شد به کاپیتان بود و دستور داده شده از سرمایه گذاری (مارس ترویج شد و به ناخدا) که در آن او را به عنوان کشتی افسر فرمانده برای 15 سال قبل از دستور سازمانی منتقل شد به James T. کرک. در طول تصدی خود در Starfleet پایک در نظر گرفته شد به یکی از مهمترین و بسیار تزئین شده کشتی فضایی کاپیتان در Starfleet تاریخ است.

پایک باید شاهد آینده خود را به منظور گرفتن زمان کریستال در “از طریق دره سایه” (S02 E12) (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

“من در واقع صحبت کردن به آنها در سال گذشته در مورد نقش کاپیتان لورکا و سپس آنها را بسیار عاقلانه استخدام Jason Isaacs که عالی بود و انجام یک کار خیلی بهتر از من همیشه می تواند داشته باشد. اما پس از آن زمانی که پایک بود در آینده در اطراف آنها نامیده می شود و گفت: “هی وجود دارد این دیگر نقش یک کاپیتان جدید به شما خواهد ذهن خودتان قرار دادن در نوار?’

مربوط به: ‘ستاره بازحمت حرکت کردن: کشف’ search for Spock می آید به سر در ‘نور و سایه’

“و من گفت:” البته.’ و آنها مرا فرستاده ساختگی اسکریپت. بنابراین شخصیت نام ساختگی اسکریپت کاپیتان پارکر. و من فکر کردم خوب است که یک وحشتناکی باسمهای نام برای کاپیتان. همه حق خوب است. من آن را انجام دهد.’ و من خودم را بر روی نوار و سپس آنها را به نام روز بعد و گفتند: خوب آن را انجام می دهند و آن را کاپیتان پایک.” و من فقط در مورد سقوط کردن صندلی” کوه گفت.

متاسفانه شخصیت سروان. پایک یک غم انگیز مقرر سرنوشت در “پیشتازان فضا” تاریخچه.

ده سال پس از وقایع است که ما شاهد آشکار در “پیشتازان فضا: کشف” فصل 2 چیز نوک تیز سوراخ کردن — که ترویج شده است به ناوگان کاپیتان — است که به شدت مجروح و در حالی که نجات چندین دانشجویان از یک گیج یا گمراه کردن-صفحه پارگی پردازنده J-کلاس آموزش کشتی. دلتا-ray تابش برگ او فلج شده و قادر به صحبت می کنند به شدت زخمی و مجبور به استفاده از یک brainwave-عملکرد صندلی چرخدار برای تحرک.

“جدید در بهشت” (S02, E02) بهترین قسمت در “کشف” فصل 2 که چون کوه تصویر پایک (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

در این خلبان قسمت از “سری اصلی” پایک شد کاپیتان USS Enterprise. در این قسمت تحت عنوان “قفس” سازمانی است که در مسیر به وگا مستعمره به ارائه لوازم پزشکی, اما باعث می شود یک توقف برای پاسخ به مرموز تماس پریشانی از سقوط نظرسنجی کشتی اس اس کلمبیا در Talos IV. یک دور تیم پرتوهای اما چیز نوک تیز سوراخ کردن (بازی شده و سپس توسط جفری هانتر) است که ربوده شده و برگزار می شود در یک باغ وحش-مانند تلفن. این Talosians کنترل ذهن خود ایجاد مختلف توهمات مبتنی بر لذت و درد در یک “آزمایش” برای مشاهده رفتار او.

بعد در “سری اصلی” دو-بخشی از قسمت “دامگاه” (S01 E11 & E12) در حال حاضر فلج پایک درخواست که او بازگشت به Talos IV و زندگی کردن بقیه عمر خود را در “ماتریکس”-مانند توهم ناشی از dreamworld که Talosians ارائه می دهند به جای آنکه برای همیشه از لحاظ فیزیکی محدود خود دست و پا گیر بر روی صندلی چرخدار.

در حالی که این مقصد پایان غم انگیز زندگی ام را گشوده برای کریستوفر پایک اگر آموزش حادثه تا به حال اتفاق افتاده است ؟

مربوط به: ‘Star Trek: کوتاه Treks’ نقد و بررسی: آیا Spock فقط خنده در ‘Q&A’?

“من می خواهم بهترین ها را برای او قطعا” کوه گفت. “یکی از معدود چیزهایی که من احساس کردند که من می دانستم که به طور غریزی در مورد کاپیتان پایک در آینده به بازی در این نقش این است که او احتمالا تا به حال پدر و مادر خوب و او قطعا به حال خوب مربیان … من فکر می کنم او را بخشنده بازنشستگی در برخی از نقطه. و من فقط فکر می کنم او می خواهم احتمالا تا پایان آموزش در Starfleet اگر نه بودن دین” او خندید.

کوه خود را فارغ التحصیل از دانشگاه جنوب تنسی در سال 1995. او خود را جمع آوری وزارت امور خارجه در تئاتر از دانشگاه کلمبیا در سال 1998 و در ادامه به مطالعه اقدام به مایکل هوارد Studios نیز در شهر نیویورک است.

در یک رژلب-لرزش لحظه خدمه از کشف ایستاده چشم مقابل از احترام به پایک در آستانه نبرد در “جمله غم و اندوه شیرین” (S02, E13) (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

در حالی که کوه است که به حق رای دادن قطعا وجود دارد بسیاری از “فضا” را به نگاه به جلو به. “کشف” فصل 3 به تازگی پیچیده و فصل 4 تنظیم شده است به شات back-to-back با فصل 5 شروع در ماه جولای. “پیکارد” فصل 2 نیز تایید در بخش “31” داده شده فصل دوم (هر چند اصل عکاسی برای فصل 1 شده است به تعویق افتاد) وجود دارد “پایین عرشه” نیکلودئون سری است که تصور می شود به نام “نابغه” احتمالا یک فیلم جدید کارگردان نوح هاولی و شایعه است, دو, جدید, اضافی (تا کنون نام)live-action را نشان می دهد.

در واقع هنگامی که “پیشتازان فضا” ناظر Alex Kurtzman گفت: در “پیکارد” تور مطبوعاتی در ماه ژانویه که دو زندگی را نشان می دهد برنامه ریزی شده بود, طرفداران به سرعت واکنش نشان داد و یکهو در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری شور و شوق خود را برای یکی از این سری در مورد سروان. Pike, پرچمدار اسپاک (Ethan Peck) و اولین افسر شماره یک (Rebecca Romijn).

مربوط به: ‘Star Trek: کشف را” Ethan Peck, مذاکرات در مورد پر کردن Spock-اندازه چکمه

Kurtzman گفت خبرنگار هالیوود که “طرفداران شنیده شده است. هر چیزی ممکن است در جهان از ” بازحمت حرکت کردن.’ من عشق را که خدمه بیش از هر چیز. آن را یک خطر بزرگ برای ما است. یکی از لذت بخش ترین چیز است برای دیدن چگونه عمیقا طرفداران را در آغوش Pike, Spock شماره یک و سرمایه گذاری. ایده گرفتن برای گفتن داستان بیشتر با آنها خواهد بود یک لذت برای همه ما است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد این کوه خندید “من نگه داشتن برای منصرف کردن مردم از این ایده که بازیگران می دانم هر چیزی.

“این تصمیمات معمولا توسط افرادی که من و شما هرگز ملاقات کرد و ممکن است هرگز ملاقات کند. و آنها باید برای تعیین چگونه آنها می خواهند برای رفتن به جلو با حق رای دادن و اگر من می تواند همچنان به خدمت در آن ظرفیت, من دوست دارم به انجام این کار است. اما آنها بسیاری از ماهی ها را سرخ کنید و آنها رو بسیاری از صفحات گسترده را در نظر بگیرید. من فقط خوشحال است که من لازم نیست برای انجام این کار است. چون من می خواهم وحشتناک در آن است.

“اما منظورم این است که شما در حال صحبت کردن به یک Trekkie که منظور من فقط به نشستن در کاپیتان صندلی یکی از نادرترین افتخارات بودن مدرن و بازیگر. هنوز بسیاری از مردم خواسته شده است به انجام آن است. من بازم ممنون که به من سپرده بود که با مسئولیت. و البته من دوست دارم به ادامه اشغال آن صندلی. من قصد ندارم به باقرقره در اطراف و دور در مورد آن. من دوست دارم.”

Jason Issacs که سروان. لورکا در فصل 1 و Anson Mount هم در پیشتازان فضا کنوانسیون لاس وگاس در سال 2019 (اعتبار تصویر: CBS همه دسترسی)

“Star Trek: پیکارد” در حال حاضر در حال پخش در اشتراک پرداخت آنلاين خدمات CBS همه دسترسی در آمریکا و در کانادا در بل رسانه ها فضا و خدمات OTT طلب است. نشان می دهد که جریان به طور انحصاری در آمازون نخست تصویری در بیش از 200 کشور در سراسر جهان. قسمت جدید هوایی در عرض 24 ساعت از برتر در CBS همه دسترسی و فضا در آمریکا و کانادا بود.

طرفداران در ایالات متحده هم اکنون می توانید تماشای “Star Trek: پیکارد” به صورت رایگان در CBS همه دسترسی با استفاده از کد “هدیه”. کد معتبر است از طریق آوریل 23, بنابراین شما باید برای عمل به زودی به شراب خواری سری.

فصل 1 و 2 “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد نیز در دسترس هستند در CBS همه دسترسی داشته باشید. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>