نیویورک اضطراری COVID بیمارستان صحرایی برای تلفن های موبایل شگفت انگیزی خوب

در یک as-گفت-به مقاله برای Voxناشناس 70 ساله نر coronavirus بیمار توصیف اقامت خود در Javits Center در شهر نیویورک یک کنوانسیون سالن که نظامی تبدیل به یک بیمارستان صحرایی برای درمان COVID-19 بیماران در کمتر از یک هفته.

بدون coronavirus در اطراف سالن شده اند که میزبانی این خودرو نیویورک نشان می دهد. به جای آن موقت COVID بخش است.

و در حالی که کلمات “بیمارستان صحرایی” نمی التماس کردن افکار از یک گرم و نرم شب در ریتز-کارلتون انسان حساب نمی کند و آن را به صدا مانند یک جای بد می شود — به خصوص با توجه به این که ما زندگی را از طریق یک ویرانگر بیماری همه گیر در حال حاضر.

“من می خواهم شده است بیمار برای بیش از دو هفته و تا به حال شناخته شده است که من مثبت بود برای Covid-19 برای چند روز پس از گرفتن نتایج حاصل از آزمون من در زمان در محلی پیاده روی در مراقبت های فوری. در خانه من صرف بیشتر وقت من در رختخواب دراز کشیده و با خسته کننده بدن درد تب و بی امان از دست دادن اشتها.”

او به سرعت قرار گرفت اکسیژن و همچنین به عنوان یک آنتی بیوتیک رایج و هیدروکسی کلروکین — بسیار مورد بحث ضد مالاریا مواد مخدر ستایش توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اولیه خود را نگرانی در مورد در حال ارسال به یک بیمارستان صحرایی به جای واقعی, بیمارستان, شدند, کوتاه زندگی می کردند.

“اما پس از حل و فصل در Javits Center هراس من کاسته و به سرعت. من بداهه چادر مانند کابین راحت بود و پزشکان و پرستاران مراقبت شدند و ناظر. و در یک راه عجیب و غریب دیدن که دیگر نیویورکی بودند تحت درمان در یک بیمارستان بنا به ظاهر یک شبه به من امید داد که Covid بیماران بودند که به خوبی مراقبت گرفته شده است.”

اتاق خود را — آنها گزارش آمده استاندارد با یک گیاه گلدانی — بسیاری cozier از او انتظار می رود.

“در راه من اطاقک احساس مانند یک اتاق بیمارستان. اما زمانی که شما دراز کشیدن بر روی پشت خود را به شما به یاد داشته باشید که شما هستند — در واقع — در مرکز همایش خیره به آسمان بالا سقف از فولاد است.”

در حالی که او ممکن است دیده می شود مقدار زیادی از دیگر نیویورکی در اطراف این واقعیت است که بسیاری از بیمارستان تخت خالی باقی می ماند در Javits Center بیمارستان صحرایی.

در ابتدا Javits Center و USNS راحتی — 1000 تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS راحتی که شروع به مصرف بیماران در اوایل این ماه — قرار بود به خانه بیش از حد بیماران بیمارستان بدون coronavirus. مقامات به سرعت تغییر ذهن خود را در حال, و شروع به ارسال COVID-19 بيمار به هر دو.

هر دو کشتی و سالن کنوانسیون قرار بود به عنوان “دریچه تسکین” برای یک کلان شهر در بحران است. به عنوان واشنگتن پست گزارش هفته گذشته دو کشتی و سالن “بیشتر باقی می ماند خالی است.” با توجه به سیاسیبه عنوان از آوریل 7 وجود دارد تنها 110 نفر در هر دو کشتی و سالن کنوانسیون. معلوم نیست آنچه که در شماره امروز است.

با تشکر از کمک بیش از 1 ، 000 اعضای هیات از جمله افسران گارد ملی متعارف سالن در حال حاضر خود داروخانه امتیازی ایستاده و ایستگاه پرستاری — همه ساخته شده از ابتدا.

در یک بحران همه چیز می تواند نگاه خیلی بدتر است.

“شما می دانید من می خواهم بگویم آن را بهتر نمی کنید [COVID] در وهله اول و من درک می کنم که چرا کسی خواهد بود نگران آینده اینجا” مرد نوشته در مقاله خود برای Vox. “اما زمانی که من به اطراف نگاه کرد همه چیز به نظر می رسید به در. و من فکر می کنم همه آنها انجام یک کار خوب.”

بیشتر بخوانید: من فرستاده می شود برای درمان Covid-19 در Javits Center. در اینجا آنچه در آن است. [بورسی]

بیشتر در مورد این بیماری همه گیر: دانشمندان: برخی از اجتماعی فاصله ممکن است نیاز به آخرین تا 2022

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de