نیویورک فقط اعلام وضعیت اضطراری در اینجا آنچه که به معنی

در پاسخ به رشد COVID-19 coronavirus pandemic, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio با اعلام وضعیت اضطراری در شهر نیویورک بزرگترین منطقه بزرگ شهری در شمال امریکا و جهانی کانون بازرگانی و تجارت است.

در اینجا چیزی است که این به این معنی:

عمده محوری از اعلام وضعیت اضطراری است به کاهش تعداد زیادی مجامع عمومی. “پیام ما به شهر نیویورک کسب و کار تا آنجا که ممکن است به حداکثر رساندن از راه دور” د Blasio توضیح داد. شهردار گفت که او می خواهم به همکاری با دولت برای اجرای گردهمایی 500 یا بیشتر مردم و انتظار دارد که این موضوع باید مورد آنچه در دفتر شهردار برآورد شده خواهد بود “تعدادی از ماه.”

مدارس و حمل و نقل عمومی را نمی خواهد بسته شود. همچنین یک انتخابات خاص (به صورت قصبه جمهور در کوئینز) را در رفتن به عنوان برنامه ریزی شده. “این است که یک امضای پایدار دموکراسی که انتخابات اتفاق می افتد زمانی که برنامه ریزی شده” شهردار توضیح داد اما در ادامه به تشویق مبارزات به تجدید نظر در استراتژی canvassing درب-به-درب به صورت رای.

همانطور که برای نیویورک برخورد با اقتصادی falloutوجود دارد بسیاری از کسانی که به احتمال زیاد به از دست دادن معیشت خود را از این. شهر نیویورک ارائه خواهد شد حمایت کوتاه مدت به هر کسی رو اخراج از طریق منابع انسانی دولت. همچنین در هر NY1: “اداره خدمات اجتماعی فعال مواد غذایی اضطراری قرارداد به افزایش مقدار مواد غذایی در دسترس برای افرادی که اشتغال خواهد شد به خطر بیافتد و در حال اجرا هستند کم در مواد غذایی برای خانواده خود را.”

“هیچ یک از ما می خواست به این اقدام مگر اینکه آن را کاملا ضروری است” شهردار خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه بعد از ظهر. “رفتن به این سطح انجام نشده است به آرامی اما این نقطه که در آن لازم است.”

از ظهر روز پنج شنبه در شهر نیویورک 95 مورد تأیید 42 از کسانی که به تازگی تایید موارد پس از چهارشنبه. 29 مردم تحت قرنطینه اجباری. شهردار به نام رو به رشد تعداد “قابل توجه و نگران کننده” و بعد از آن در کنفرانس مطبوعاتی پیش بینی کرد که که این شهر ممکن است در بیش از 1000 مورد در یک هفته.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im