نیویورک فرماندار فراخوانی “جنگ هسته ای” برای توصیف Coronavirus مستند

فرماندار نیویورک اندرو کومو استناد جنگ هسته ای در بحث از coronavirus در صبح روز پنج شنبه طی سخنرانی در سی ان ان‘s New Day:

باید همه در خانه بمانند? البته. ما زندانی کردن مردم ؟ هیچ. شما می توانید اقامت در داخل 24 ساعت در روز ؟ هیچ. هنگامی که شما بیرون رفتن به فروشگاه و یا بیرون رفتن برای پیاده روی و ورزش های اجتماعی فاصله. اما نگاهی به کلمات خود را پناهگاه در محل شما می دانید که در آن است که از? که از جنگ هسته ای. آنچه در آن گفته است که مردم باید به یک فضای داخلی اتاق از خانه خود را با ویندوز و ماندن در آنجا تا زمانی که آنها همه نشانه روشن.

نیازی به گفتن نیست COVID-19 است که احتمالا به عنوان بد نیست به عنوان یک جنگ هسته ای. هر چند به عادلانه باشد نه ما و نه اندرو کومو می گویند برای اطمینان داشتن تجربه نکرده جنگ هسته ای.

اما این است که یک جدی برای بهداشت عمومی در بحران, و آن را وادار رهبران مانند کومو به تصمیم گیری های دشوار. او دست و پنجه نرم کردن در اینجا با این پرسش که چگونه محکم به سرکوب نیویورک ترک خانه های خود در طول شیوع — ظریف سوال موازنه جمعیت سلامت جسمی در برابر سلامت روانی.

در اینجا بیشتر از سخنان خود صبح امروز:

آنچه من حداقل خوش بینانه در مورد این است که ما در حال مبارزه با دو چیز یک ویروس و ترس و وحشت. و من به عنوان ترس از ترس و وحشت من از ویروس و من فکر می کنم که این ترس بیشتر است مسری از این ویروس در حال حاضر. شما را به یک جایی مثل شهر نیویورک ما در نزدیکی وحشت بنابراین آنچه به شما می گویند و چگونه شما ارتباط بسیار مهم است.

کومو که فرماندار از سال 2011 — که پدر ماریو کومو برگزار شد همان کار در اواخر دهه 70 و اوایل 80 — تا به حال با مشخصات بالا خط به عنوان او اجرا می شود دولت شامل شهر نیویورک یک فرهنگی است که انتظار می رود با این بیماری همه گیر در هفته های آینده.

در لحظات سخنان خود را در سراسر آمده به عنوان اندازه گیری و واقع بینانه است.

در زمان های دیگر و…،:

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im