پرستاران ‘چالش های بی سابقه ای در طول COVID-19

به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 مورد شتاب پرستاران در خط مقدم بهداشت و درمان پاسخ خود را پیدا کنید ساخت بالا-ریسک تصمیم گیری برای بیماران و زندگی شخصی خود.

“ما در قلمرو ناشناخته در پاسخ به این قدر همه گیر” می گوید Cynda Rushton یک استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پرستاری و برمن موسسه اخلاق زیستی. “این یک زمان استرس و عدم اطمینان و پرستاران در حال افزایش است به چالش بکشد.”

دو هفته پیش Rushton—نویسنده و سردبیر اخلاقی انعطاف پذیری: تبدیل اخلاقی رنج می برند در بهداشت و درمان (Oxford University Press 2018)—کمک در ایجاد خط مقدم پرستاران Wikiwisdom فروم مجازی فضای امن که در آن پرستاران می توانند سهم خود را از چالش ها و تجارب در طول COVID-19.

“ما می دانیم که پرستاران ستون فقرات آمریکا و بهداشت و اغلب آن قلب و روح” سایت می گوید. “این COVID-19 همه گیر است تست همه ما اما پرستاران در خط مقدم. این فضا در دسترس خواهد بود 24/7 تا زمانی که امریکا خروجی این بحران است. به ما بپیوندید. به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه و چالش ها در مورد کار در خط مقدم یک بیماری همه گیر. ما می دانیم که شما در حال overworked understaffed احتمالا دل شکسته و مضطرب اما همیشه شجاع است. احساس بخشی از جامعه و حتی مجازی یکی, کمک می کند.”

در اینجا Rushton, مذاکرات در مورد شرایط و تصمیم گیری پرستاران برخورد روزانه در حالی که آنها با کشتی عظیم مراقبت های بهداشتی چالش های مطرح شده توسط COVID-19:

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>