پرستاران در حال بازی نقش مهمی در این بیماری همه گیر — مثل همیشه

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد 2020 به “سال پرستار و ماما” در مراسم تجلیل از 200 تولد فلورانس نایتینگل (1820-1910). در سراسر جهان بسیاری از سازمان های حرفه ای, انجمن, سیستم مراقبت های بهداشتی و دیگر نهادهای آماده به تأیید این موضوع و جشن بسیاری از نقش و سهم پرستاران در پیشبرد سلامت و رفاه مردم در هر کشور است.

آن را کاملا غیر منتظره است که این امر نیز بود که در سال بین المللی بحران بهداشتی—یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر لمس هر سطح از جامعه است. امروز کل جهان است دست و پنجه نرم کردن با تاثیر از coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر. پرستاران خط مقدم هستند در این محیط.

در تاریخ 10 مارس سال 2020 با برخی از 180,00 usd موارد و 4000 مرگ و میر در سراسر جهان را اعلام کرد coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر. این شیپور ارسال یک پیام که هر کس یک نقش فعال جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس و به دنبال راه هایی برای محافظت از کسانی که بیشتر در معرض خطر است. این نوع از تماس به عمل است نه به پرستاری. در طول تاریخ در حرفه پرستاری است و نقش عمده ای در پله به زمان بحران و ارائه مراقبت و نوآوری است که زندگی را نجات داده و کاهش درد و رنج. این COVID-19 وضعیت خواهد بود.

پرستاری کمک به بهبود عمومی بهداشت و درمان در طول زمان بحران تاریخ به روز نایتینگل بنیانگذار پرستاری مدرن. در سال 1918 در طول فاجعه همه گیر آنفلوآنزا پرستاران بودند ثابت قدم در مدل سازی آموزه های بلبل یک حامی سرسخت خوب شستن دست ها مناسب بهداشت و صدا و اقدامات پیشگیرانه (نگاه کنید چای و قهوه و کاکائو برای بیمار علمی آمریکا, جولای 2, 1860). اعضای بازدید از پرستاران انجمن های ساخته شده بازدید خانه به بیماران ارائه بحرانی مراقبت های پرستاری به عنوان یکی از تنها اقدامات درمانی موجود در آن زمان. پرستاران هوشیار بودند در ترویج مزایای بودن در معرض هوای تازه تمرین خوب بهداشت دست و حفظ انزوای اجتماعی در حالی که انجام بازدیدکننده داشته است خانه به بیماران است.

در دهه های بعدی, پرستاران, پاسخ به تماس دوباره و دوباره در خدمت به عنوان خط مقدم ارائه دهندگان در برخی از جهان های اخیر شیوع بیماری های عفونی از جمله H1N1 آنفلوآنزای خوکی ابولا سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS).

همانطور که در مطلب قبلی بیماری شیوع پرستاران در سراسر جهان شده اند پله تا برای مبارزه با کشنده گسترش COVID-19 تلخ شیوع جهانی است که در تولید سرسام آور تعداد موارد و مرگ و میر. همانطور که در آوریل 23, بیش از 2.6 میلیون افراد آلوده گزارش شده بود در سراسر جهان با بیش 185,000 مرگ و میر به علت COVID-19.

از ارائه مراقبت های مستقیم به آسیب دیده در بیمارستان بستری بیماران به پیشرو در مقیاس کامل بهداشت عمومی عملیات پرستاران جلو و مرکز مشغول به کار در سراسر ساعت برای محافظت از سلامت و رفاه حال بیماران و عموم مردم. در حالی که سلامت عمومی پرستاران به طور سنتی به رسمیت شناخته شده برای تلاش های خود را در زمان بحران بهداشت عمومی در حال حاضر پرستاران در مراقبت حاد تنظیمات استفاده از شواهد-اطلاع عمومی اصول بهداشتی برای جلوگیری از بیماری و مراقبت از برخی از جهان بدحال بستری بیماران است. امروز پرستاران پیشرو تیم های واکنش نشان دادن مهارت و تخصص در زمینه هایی از قبیل آمادگی, پیش بینی مدل سازی در بیمارستان و میدان عملیات و مدیریت منابع انسانی, به نام چند.

به عنوان پرستاران با تخصص قابل توجهی در مراقبت های بهداشتی ما بسیار افتخار از پرستاران در همه جا به عنوان آنها ارائه خدمات در طول زمان بیماری همه گیر. یک اکثریت اکثریت ایالات متحده پرستاران هرگز در برخورد با هر چیزی از قدر طول مشاغل پرستاری; احتمالا دقیق تر بگویم هیچ کدام از ما.

و در حالی که پرستاران ما با ارزش ترین دارایی در طول این بحران آنها معاف از تجربه پیامدهای ناخواسته مانند قرار گرفتن در معرض تصادفی به ویروس و یا جسمی و روانی خستگی. تلاش های در جریان برای اطمینان حاصل شود که تمام پرستاران از وسايل حفاظت فردی مناسب برای مراقبت از بیماران در حالی که حفاظت از خود را دارند. علاوه بر این شورای بین المللی پرستاران (ICN) منتشر کرده است یک لیست از COVID-19 اولویت های یک فراخوان جهانی برای اقدام برای مبارزه با کروناویروس.

حتی با بسیاری از پیشرفت در مراقبت های بهداشتی و فن آوری هر گونه پیشرفت در به طور موثر مبارزه با COVID-19 ویروس متوقف به وجود داشته باشد بدون متخصص و دلسوز مراقبت از پرستاران. پرستاران همیشه در خط مقدم مراقبت از جهان در بزرگ راه ما فراتر از زمان جهانی همه گیر. پرستاری حضور یک علت واقعی برای جشن هر دو در طول و فراتر از سال از پرستار و ماما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de