نه فقط هواکش: کارکنان آموزش دیده برای اجرای آنها در تامین کوتاه مدت هستند

فرماندار اندرو کومو هشدار داده است که ایالت نیویورک در حال اجرا خارج از زمان به اندازه کافی هواکش برای درمان بدحال coronavirus بیماران. بدون آنها بسیار بیشتر نیویورکی می میرند. اما تعداد هواکش است که نه تنها در تنگنا: بیمارستان های کشور نگران هستند که افزایش COVID-19 بيمار را گرفتن آنها از کارکنان مورد نیاز برای اجرای این نجات بخش ماشین آلات.

در یک نمونه بیمارستان بخش مراقبت های ويژه, یک پرستار طول می کشد مراقبت از یک یا دو نفر در یک زمان می گوید: علی رجا, یک پزشک و معاون اجرایی رئیس اورژانس پزشکی در بیمارستان عمومی ماساچوست. قبل از اینکه یک فرد قرار داده است در یک, یک متخصص بیهوشی یا اتاق اورژانس دکتر باید intubate یا خوراک یک لوله پایین گلو از آن شخص. این بیماران نیاز به بیهوش و تثبيت شده در طی این فرآیند برای جلوگیری از احساس مانند آنها در حال خفگی رجا می گوید. پس از آن وجود دارد درمانگران تنفسی—تقریبا یکی از هر 10 بيمار مورد نیاز برای راه اندازی هواکش و به طور معمول در بررسی بر روی ماشین آلات, پاسخ اگر وجود دارد هر گونه آلارم و یا اختلال در عملکرد. علاوه بر این یک بخش مراقبت پزشک باید بررسی کنید در هر بیمار دو بار در روز. نیز وجود دارد که نگران آن است که کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را تبدیل به بیمار با این ویروس.

“این بیماری بر خلاف واقعا هر چیزی که ما دیده ایم در 100 سال نه تنها ما را تحت تاثیر قرار بيماران—تاثیر آن بر کارکنان ما می گوید:” رجا است که برآورد که 20 تا 25 درصد از کارگران بیمارستان ممکن است سقوط بیمار و قادر به کار بیایند. بیمارستان بزرگ مانند خود را “نیمکت قدرت” و یا پشتیبان گیری کارکنان برای ادامه کارکرد با چنین کاهش رجا می گوید اما “در جامعه بيمارستان در ماساچوست است که واقعا سخت به آمده است.”

حدود 80 درصد از COVID-19 بیماران می توانند با خیال راحت بازیابی در خانه, مطالعات نشان می دهد. حتی بسیاری از کسانی که بستری در بیمارستان درمان می شود به سادگی با اکسیژن اضافی برای کمک به آنها را بهتر نفس بدون نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی به زور هوا را به ریه های خود را. اما افرادی که ریه ها پر از مایع نیاز به دستگاه اجازه می دهد تا بدن خود را به تمرکز بر روی مبارزه با این ویروس به جای مبارزه به نفس رجا می گوید.

“سوال وجود دارد که در مورد بیماران ما باید intubate و اینکه آیا ما باید آن را انجام دهد قبل از آن و یا بعد از آن در مراقبت از خود. اما بدون شک وجود دارد که فن های نجات زندگی بیماران,” او می گوید. “در حالی که COVID-19 دارای نرخ مرگ و میر به عنوان بالا به عنوان 50 درصد در برخی از بخش ICU مورد سری آن بسیار بالاتر خواهد بود اگر ما نمی intubate آن دسته از بیماران که به شدت بیمار است.”

Coronavirus بیمارانی که بیمار به اندازه کافی به نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی نیاز به یک به طور متوسط نزدیک به سه هفته در حالی که چند روز به اندازه کافی برای بسیاری از افراد با شرایط دیگر می گوید: اریک اشنایدر معاون ارشد رئیس جمهور, سیاست و پژوهش در کشورهای مشترک المنافع صندوق خصوصی یک سازمان غیر انتفاعی است که باعث بالا-اجرای سیستم مراقبت های بهداشتی. این در دراز مدت نیاز به این معنی است که نیویورک ممکن است—به عنوان فرماندار کومو پیشنهاد کرده است—قادر خواهید بود به رایگان تا هواکش به اندازه کافی برای ارسال به بعد ملی, کانون اشنایدر می گوید.

بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران شروع به کشف کردن که چگونه به درمان دو بیمار در یک زمان بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. در بسیاری از مکان ها از جمله رجا بیمارستان کارشناسان در حال کار برای توسعه راه های دو جداره ظرفیت در حالی که هنوز اجازه می دهد تنظیمات مختلف است که هر بیمار ممکن است نیاز به او می گوید. به همان تعداد از پرستاران هنوز هم مورد نیاز رجا می گوید به دلیل “وجود دارد که بسیار به مراقبت های پرستاری فراتر از یک مدیریت است. داشتن دو نفر در یک دریچه نمی کند هر چیزی را از صفحه خود را.”

از جمله دو برابر بالا لازم است به دلیل عدم وجود هواکش و بالا رفتن سرسام آور هزینه های جدید است—از حدود 25000 $قبل از شیوع فعلی به 50.000 دلار یا بیشتر در حال حاضر اشنایدر می گوید. “کشورهای در حال مناقصه در برابر دولت فدرال و در برابر هر یک از دیگر,” او می گوید و اشاره کرد که تولید نمی تواند تا سطح شیب دار به اندازه کافی سریع برای پاسخگویی به تقاضای فعلی. “قیمت ها همه جا هستند.” بدون کارکنان کافی به بیماران نمی تواند تحت درمان با خیال راحت حتی اگر به اندازه کافی وجود دارد ماشین آلات برای رفتن به اطراف اشنایدر و رجا می گویند.

ویلیام Padula پژوهش در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کمک می کند تا حمایت از این مشاهده است. Padula استادیار دارویی و سلامت اقتصاد در حال مطالعه جهانی نرخ مرگ و میر برای COVID-19 پیدا کرده است و آنها کمتر در کشورهایی که بیشتر پرستاران به ازای هر بیمار است. سازمان ملل با یک پرستار به ازای هر 1000 نفر نجات دو زندگی در هر میلیون coronavirus بیماران با توجه به تحقیقات او انجام شده با همکارانش در دانشگاه جانز هاپکینز. “شما نیاز به متخصصان ماهر موجود در hospitallike تنظیمات برای مدیریت بیمار caseloads و به خصوص برای مقابله با نیازهای بیماران در تنفس و یا [دیگران] است که نیاز به مراقبت های ویژه می گوید:” Padula که در حال حاضر در حال گسترش تجزیه و تحلیل خود را شامل پزشکان.

پیتر مارشال, معاون رئیس پزشکی مراقبت بحرانی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کک دانشکده پزشکی می گوید او در بیمارستان است مدیریت خوب در حال حاضر. اما او نگران است برای آینده. بدون اتاق اورژانس, کک معمولا دریافت بیمارانی که در حال انتقال از بیمارستان های دیگر—اغلب بدحال افراد است. در حال حاضر مارشال می گوید: او در بیمارستان 15 نفر در هواکش و ظرفیت تحمل حداقل 30. “اگر این می رود برای هفته ها و هفته ها این تصور که ما کمبود” او می گوید:, و اضافه کرد که دیگر لس آنجلس بیمارستان ها در حال حاضر در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

رجا می گوید: بیمارستان عمومی ماساچوست سیستم—یکی از بزرگترین و بهترین منابع در کشور باید قادر به رسیدگی به همه اما افراطی ترین سطح از تقاضا است. همکاران بهداشت و درمان غیر انتفاعی شرکت مادر از جرم به طور کلی و دیگر دانشگاه هاروارد–بيمارستان های وابسته به بسیاری از پرستاران و بیهوشی که مشغول به کار در اتاق عمل اما که وظایف را می توان معطوف به مراقبت از COVID-19 بيمار. “ما تعداد زیادی از افراد با تخصص مناسب,” او می گوید. “آنچه که من نگران کوچکتر است بیمارستان ها که اصلا نیمکت قدرت ما است.”

شده اند وجود دارد نگرانی در مورد پرستاران و سایر مراقبت های بهداشتی کارگران پیمانکاری COVID-19 زمانی که آنها گزاری تراشه بيماران چرا که این روند می تواند تولید ذرات معلق در هوا که ممکن است گسترش ویروس. اما رجا می گوید می توان آن را با خیال راحت با مناسب تجهیزات حفاظتی. او می گوید: یک دستگاه به نام تصویری laryngoscope اجازه می دهد تا پزشکان برای ایستادن چند پا از مردم به جای به طور مستقیم در بالای آنها گزاری تراشه در حالی که آن افراد است. لولهگذاری به طول می کشد تنها حدود پنج دقیقه در علاوه بر این به دیگر 15 تا 20 برای کارکنان مناسب برای قرار دادن در دنده محافظ او می گوید.

بیمارستان بزرگ مانند رجا را باید یکبار مصرف, نکاتی برای خود تصویری laryngoscopes اجازه می دهد آنها را به سرعت تمیز. در یک کوچکتر بیمارستان فرایند تمیز کردن به تنهایی ممکن است یک ساعت یا بیشتر او می گوید. اگر کارکنان را مجبور به انجام back-to-back لوله, آنها در حال رفتن به اجرا از دستگاه ها و پرسنل بسیار به سرعت او می افزاید.

واقعی ترس و رجا می گوید خروش که هر کس می داند که در حال آمدن است در دو هفته آینده. “ما همه انتظار یک موج [بالاتر] از هر چیزی که ما دیده ایم,” او می گوید. “ما برنامه های آماده با تخت های بیشتر و بیشتر پرسنل. اما ما نمی دانیم که آیا یا نه آن کافی است. وجود دارد بسیاری از انواع مختلف eventualities ما ممکن است آماده شود و ما فقط می دانم تا زمانی که آن شروع می شود آیا ما هستند.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>