کافی نیست آمریکایی ها درک نیاز به فضا در نیروی, فرمانده ارشد

واشنگتن — بیشتر آمریکایی ها در مورد فضایی آمریکا نیرویبیشتر آنها خواهید آن را درک یکی از جدید شاخه نظامی رهبران معتقد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد فضای Force on Dec. 20, 2019 به عنوان بخشی از دفاع ملی مجوز عمل می کنند. از آن پس این شعبه شده است و با ملاقات نه تنها سردرگمی اما گاهی اوقات باز مسخره.

نیروی هوایی ایالات متحده سرهنگ ژنرال دیوید تامپسون که همچنین به عنوان معاون فرمانده فضایی به زور می خواهد برای مقابله با هر گونه سوء تفاهم در مورد اهداف جدید سازمان است.

مرتبط با: فضای نظامی — آخرین راه اندازی تکنولوژی و ویدئوها

ملت نیاز به یک فضای نیروی چرا که خیلی از ما روز به روز زندگی می کند بستگی دارد عملیات در فضای تامپسون گفت: با استناد به ماهواره های GPS است که به ما کمک حرکت و ماهواره ها که به ما ارائه سرویس اینترنت. به منظور عمل در فضا “برای ملت, برای امنیت ملی, برای نیروهای ما و شاید در نهایت برای عمران و سود اقتصادی ما در حال حاضر باید آماده به انجام است که در صورت تهدید به او گفت:” در طول این ماهواره 2020 کنفرانس اینجا را در اوایل این ماه.

جنگ جهانی دوم فرستاده مبارزه واقعا skyward. در طول جنگ بیش از 100,000 هواپیما ساخته شد و میلیون ها نفر از مردم داوطلب خدمت سربازی در نیروهای مسلح. آمریکایی ها در آن زمان “ذاتی درک آنچه [هواپیما] قدرت به معنای امنیت یک ملت” تامپسون گفت.

در سال 1947 فقط پس از پایان جنگ ایالات متحده تاسیس نیروی هوایی به عنوان یک جداگانه شاخه نظامی.

وجود دارد ممکن است سوالات خاص در مورد نقش هواپیما: “اما هیچ کس واقعا پرسید:” هی این نیروی هوایی چه چیزی در آن است ؟ آنها چه می کنند ؟ چرا در جهان ما نیاز هواپیما به هر حال?'” تامپسون گفت.

همان منطق باید تقاضای خود را به فضا نیروی او اضافه شده است.

“شما می دانید که ما بحث در مورد کره شمالی راه اندازی اشیاء مشکوک در شبه جزیره کره” سپهبد گفت. “این واقعیت که ما می توانیم ارائه هشدار به مردم که آنها می آیند. مردم قطعا می دانند که اتفاق می افتد اما هیچ کس متوقف می شود به فکر می کنم ‘صبر کنید; ما چگونه انجام این کار؟'”

او گفت: “مردم به اندازه کافی و ذاتی در درک آنچه که ما در حال حاضر انجام در فضا در یک حس نظامی.” برای مثال ماهواره ها و کمک به وسایل نقلیه نظامی حرکت هوا و دریا. آنها همچنین کمک به مطمئن شوید که سلاح ها به درستی استفاده می شود و زمین دقیقا جایی که آنها قرار است به تامپسون گفت.

او نیز مورد تحسین قرار گرفته آنچه که او به نام “رو به رشد و شکوفایی فضای تجاری بخش است.”

نیازهای دفاعی مورد استفاده قرار گیرد به درایو توسعه فناوری; بعد از همه, ناسا تاسیس شد به عنوان یک مستقیم واکنش به جنگ جهانی دوم و فشارهای جنگ سردکه فشار سازمان ملل به رقابت بیش از دسترسی به فضا است. اما حدود 15 سال پیش تامپسون گفت: یک سوئیچ بدبختانه و در حال حاضر بخش تجاری در حال توسعه فن آوری است که دفاع ملی جهان است پرداخت اختتامیه توجه به.

“ما در حال حاضر بدست به نقطه که در آن است که نبوغ است که سرمایه گذاری و برنامه های کاربردی که به عنوان یک نتیجه از که دور افتادن هر چیزی که ما تا به حال واقعا فکر در حس استفاده از آن برای دفاع از اهداف” او گفت:.

دنبال جوانا وندل در توییتر @JoAnnaScience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im