نورث روپ گرومن راه اندازی ماکیان کشتی باری به ایستگاه فضایی برای ناسا

نورث روپ گرومن راه اندازی یک ماکیان سفینه فضایی با ناسا لوازم (و برخی از رفتار خوشمزه) به ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه (Feb. 15) در یک بعد از ظهر شروع که تا به حال برخی از زمان بندی بی عیب و نقص.

یک موشک Antares (نیز ساخته شده توسط نورث روپ گرومن) راه اندازی شد uncrewed ماکیان NG-13 فضاپیما در 3:21 p. m. EST (2043 GMT) — که “3-2-1” برای شروع زمان — از پد-0A از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در nasa’s Wallops Flight Facility.

“عالی راه اندازی امروز” جوئل Montalbano ناسا معاون مدیر برنامه برای ایستگاه فضایی بین المللی گفت: پس از راه اندازی در تفسیر زندگی می کنند.

مرتبط: باکتری ها و استخوان: در اینجا علم اندازی در ماکیان NG-13
بیشتر: چگونه نورث روپ گرومن را Antares موشک & ماکیان کشتی کار

ناسا در ابتدا سعی در راه اندازی این ماموریت در روز یکشنبه (Feb. 9) اما سقط تلاش در دقایق پایانی با توجه به تجهیزات زمینی سنسور قطعی است. ملال انگیز آب و هوا در طول هفته باعث تاخیر بیشتر.

A Northrop Grumman Antares rocket launches the uncrewed Cygnus NG-13 cargo ship to the International Space Station from NASA's Wallops Flight Facility on Feb. 15, 2020.

یک نورث روپ گرومن Antares rocket راه اندازی uncrewed ماکیان NG-13 کشتی باری به ایستگاه فضایی بین المللی از nasa’s Wallops Flight Facility, on Feb. از 15 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا/اوبری Gemignani)

ماکیان NG-13 وارد خواهد شد در ایستگاه فضایی سهشنبه (Feb. 18) تحویل بیش از 7500 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) علم آزمایش لوازم و حیاتی دیگر دنده برای فضانوردان از سفر 62. بسته بندی شده در میان کسانی که در منابع برخی رفتار از جمله میوه های تازه انتخاب آب نبات انتخاب فقط در زمان برای روز ولنتاین تعطیلات آخر هفته و همچنین و یک درخواست ویژه از فضانوردان.

“برای اولین بار ما در حال ارسال برخی مشروط پنیر را در مقدار کمی از فضا که ما را ترک کرده اند بیش از” ناسا Ven فنگ مدیر ایستگاه فضایی بین المللی حمل و نقل ادغام دفتر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا در روز شنبه (Feb. 8).

کشتی باری ارائه قاچ از ویسکانسین, پنیر چدار, پنیر پارمسان و Fontina پنیر در یک سرد کیسه های برای ایستگاه سه نفر اعزامی 62 خدمه برای لذت بردن از. که خدمه شامل فرمانده اولگ Skripochka از Roscosmos و فضانوردان ناسا جسیکا Meir و اندرو مورگان.

یکی از پیشگامان فضا افتخار

نیروی هوایی ایالات متحده مسلح ، Robert H. Lawrence, جونیور, اولین آفریقایی-آمریکایی تا کنون انتخاب به عنوان فضانورد در کنار F-104 Starfighter جت مافوق صوت در این عکس. ماکیان NG-13 فضاپیما است به نام “S. S. Robert H. Lawrence” به افتخار فضانورد که در آموزش و حادثه در سال 1967 قبل از اینکه او می تواند راه اندازی. (اعتبار تصویر: نیروی هوایی ایالات متحده)

نورث روپ گرومن به نام Cygnus NG-13 فضاپیمای “S. S. Robert H. Lawrence” به افتخار نیروی هوایی ایالات متحده مسلح ، Robert H. Lawrence, جونیور که شد اولین آفریقایی آمریکایی تا کنون انتخاب به عنوان فضانورد در سال 1967. نیروی هوایی ایالات متحده برداشت لارنس به عنوان یک فضانورد برای آن سرنشین دار در مدار آزمایشگاه — برنامه ریزی نظامی ایستگاه فضایی در ماه ژوئن سال 1967 اما او کشته شد در یک پرواز آموزشی حادثه بعد از آن که سال قبل از او می تواند رسیدن به فضا.

فرانک DeMauro, Northrop Grumman معاون رئیس جمهور و مدیر کل برای فضا تاکتیکی سیستم های روز شنبه گفت که تیم خود را مفتخر به نام Cygnus NG-13 به افتخار لارنس. ماموریت در حال راه اندازی در طول ماه تاریخ سیاه با ناسا و دیگر جشن های آفریقایی-آمریکایی پیشگامان فضایی.

“اگر چه حرفه ای خود را کوتاه قطع شد و در یک حادثه غم انگیز او هموار راه را برای آینده هوافضا پیشگامان از همه نژادها و فعال افزایش تنوع و شمول در سراسر صنعت” DeMauro گفت شنبه. “در حالی که عمده لارنس هرگز به فضا پرواز ما مفتخریم که ماکیان انجام خواهد شد نام خود را در این ماموریت است.”

مرتبط با: سرنشین دار در مدار آزمایشگاه: داخل ارتش آمریکا ایستگاه فضایی

A Northrop Grumman Antares rocket launches the uncrewed Cygnus NG-13 cargo ship to the International Space Station from NASA's Wallops Flight Facility on Feb. 15, 2020.

نظر یکی دیگر از نورث روپ گرومن Antares rocket راه اندازی ماکیان NG-13 on Feb. از 15 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ناسا/اوبری Gemignani)

علم سوار

از نزدیک به 4 تن از محموله در ماکیان, 2,129 فتح کرد گرفته شد پوند است. (966 کیلوگرم) از آن ساخته شده است تا از تجهیزات برای 20 مختلف علوم آزمایش در ایستگاه. این آزمایشها شامل مطالعات به از دست دادن استخوان از تماس طولانی با وزنی-باکتری با هدف قرار دادن ویروس است که می تواند منجر به داروهای جدید و همچنین برخی از cowpeas برای رشد به عنوان بخشی از یک فضای غذایی آزمایش.

هایدی parris در ناسا دستیار برنامه دانشمند برای ایستگاه فضایی بین المللی برنامه علوم اداری گفت: این آزمایشها با هدف استفاده از وزن محیط زیست در ایستگاه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به زندگی خارج از زمین از جمله در ماه و مریخ است.

“در نظر گرفتن که بنیادی و گرانش را از معادله به یک درک اساسی از چگونه همه چیز کار” parris در گفت.

ماکیان NG-13 فضاپیما آماده است برای راه اندازی. (اعتبار تصویر: Northrop Grumman)

یک رمان آزمایش است Mochii یک ميکروسکوپ الکترونی مورد اندازه breadbox است که می تواند کمک به فضانوردان به سرعت شناسایی ترکیب ذرات کوچک مانند باقی مانده و یا آلودگی در spacesuits.

“در حال حاضر ISS یک نقطه کور که در آن ما نمی تواند انجام این نوع از تجزیه و تحلیل مدار” James Martinez مواد دانشمند ناسا در مرکز فضایی جانسون شرکت کننده در این آزمایش است.

Mochii ساخته شده توسط Seattle-شرکت بر اساس Voxa. از آن خواهد شد نصب شده در ایستگاه ژاپنی کیبو آزمایشگاهی و خدمت به عنوان یک پلت فرم جدید و ابزار برای فضانوردان و دانشمندان است.

“این اولین portable اسکن میکروسکوپ الکترونی در جهان” کریستوفر خود را Voxa مدیر عامل شرکت گفت: در علم جلسه روز شنبه. و در حال حاضر آن را برای اولین بار اسکن میکروسکوپ الکترونی در فضا است.

یکی دیگر از کلید آزمایش در ماکیان است که این فضاپیما آتش آزمایش IV یا Saffire-IV. همانطور که از نام آن پیداست Saffire-IV چهارمین آزمایش به مطالعه و بررسی چگونگی آتش رفتار در فضای داخل ماکیان فضاپیما پس از آن برگ ایستگاه فضایی.

ماکیان NG-13 است که با توجه به ترک ایستگاه در ماه مه. پس از آن یک فاصله امن از ایستگاه آتش آزمایش فعال خواهد شد تا ببینید که چگونه مواد مثل نومکس و پانل های پلاستیکی — استفاده می شود که در spacesuits و فضاپیما — رایت در داخل یک متر-طولانی ظرف.

“ایمنی و آتش نشانی شده است یک نگرانی بزرگ همیشه از ما شروع به پرواز crewed وسایل نقلیه به فضا گفت: Gary Ruff, Saffire-IV مدیر پروژه در nasa’s Glenn Research Center در کلیولند اوهایو است. این مطالعه جدید را با استفاده از دوربین های با سرعت بالا به تصرف خود در دیدگاه های مختلف از فضا در شرايط مختلف سطح اکسیژن او اضافه شده است.

مربوط به: سازمان دیده بان ناسا آتش در فضا آزمایش های آتش در یک دنباله دار موفقیت

در اینجا شکست محموله پرواز ماکیان NG-13:

  • خدمه لوازم: 1,570 پوند است. (712 کیلوگرم);
  • علم دنده: 2,129 فتح کرد گرفته شد پوند است. (966 کیلوگرم);
  • راهپیمایی فضایی تجهیزات: 179 پوند است. (81 کیلوگرم);
  • خودرو سخت افزار: 3,501 پوند است. (1,588 کیلوگرم);
  • کامپیوتر منابع: 66 پوند (30 کیلوگرم).

یک گله از ماکیان

نورث روپ گرومن است ماکیان یکی از دو فضاپیمای خصوصی (SpaceX اژدها کپسول دیگر) که در حال حاضر حمل و نقل محموله به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای. NG-13 توسط 13th ماکیان ماموریت برای رسیدن به فضایی برای ناسا توسط نورث روپ گرومن به عنوان بخشی از سازمان بازرگانی تدارکات و خدمات است. این تعداد را شامل نمی شود یکی از موفق راه اندازی در سال 2014.

در Jan. 31, ماکیان NG-13 سلف NG-12 سمت چپ ایستگاه فضایی. نورث روپ گرومن راه اندازی ماکیان NG-12 خودرو در اوایل ماه نوامبر در حالی که حتی در اوایل خودرو NG-11 شد و هنوز هم در مدار. روز جمعه راه اندازی علامت دوم دو پرواز ماکیان برای Northrop Grumman.

نورث روپ گرومن است ماکیان NG-13 فضاپیما وارد خواهد شد در ایستگاه فضایی بین المللی و گرفته شده توسط یک بازوی روباتیک در روز سه شنبه, فوریه. 18 در 4 p. m. EST (0900 GMT). ناسا پخش زنده از قرار ملاقات گذاشتن را شروع در 2:30 a. m. EST (0730 GMT) و اجرا از طریق فضاپیما ضبط. پس از یک وقفه تلویزیون ناسا پوشش سر گرفته خواهد شد در 6 p. m. EST (1100 GMT) برای نشان دادن ماکیان NG-13 نصب در ایستگاه.

بازدید Space.com جمعه برای پوشش کامل از ماکیان NG-13 ورود و نصب در ایستگاه.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de