نورث روپ گرومن ” برو ” برای راه اندازی آن 13th ماکیان کشتی باری برای ناسا یکشنبه

جزیره WALLOPS, Va. — شماره 13 مارس را پوشش بد در میان خرافی اما نورث روپ گرومن است که مصرف آن در گشاد گشاد راه رفتن به شرکت آماده برای راه اندازی آن 13th ماکیان پرواز باری به ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه (Feb. 9).

“وجود دارد هیچ خرافات” فرانک DeMauro, Northrop Grumman معاون رئیس جمهور و مدیر کل برای فضا تاکتیکی سیستم به خبرنگاران گفت: امروز در اینجا. “این فقط تعداد پس از 12.”

آب و هوا مطمئن شوید که به نظر می رسد ، تاپیک 95% شانس خوب آب و هوا برای روز یکشنبه را راه اندازی. پرتاب برای ماکیان NG-13 ماموریت برای مجموعه 5:39 p. m. EST (2239 به وقت تهران) در نورث روپ گرومن موشک Antares از پد 0A از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در اینجا در nasa’s Wallops Flight Facility. آب و هوا سقوط می کند به بد 20% احتمال آب و هوای خوب در روز دوشنبه اگر نورث روپ گرومن است برای به تاخیر انداختن راه اندازی 24 ساعت, آژانس, مقامات گفت.

شما می توانید راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s homepage حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا آغاز و در 5 p. m. EST (2200 GMT). این فضاپیما قرار است برای رسیدن به ایستگاه فضایی در ساعت اندکی از صبح روز سه شنبه (Feb. 11).

در عکس: Antares rocket راه اندازی ماکیان NG-12 محموله صنایع دستی به ایستگاه فضایی

در یک تصادف یکشنبه یک روز پر مشغله برای فضا راه اندازی شد.

در علاوه بر این به نورث روپ گرومن است ماکیان راه اندازی ناسا و آژانس فضایی اروپا راه اندازی خواهد شد قدرتمند جدید خورشیدی مدارگرد در یک ماموریت برای مطالعه خورشید مناطق قطبی. که ماموریت آن راه اندازی خواهد شد در بالای ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک را بلند کردن در 11:03 p. m. EST (0403 GMT Feb. 10) از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

“با این پرتاب ما نمی هر گونه درگیری گفت:” جف مایل به قرمز nasa’s Wallops راه اندازی محدوده مدیر پروژه برای Antares. ناسا خورشیدی مدارگرد راه اندازی پخش خواهد شد و در آغاز 10:30 p. m. EST (0330 GMT).

یک بسته بندی ماکیان

Northrop Grumman's 13th Cygnus cargo resupply ship, christened the "S.S. Robert H. Lawrence" in honor of the first African American astronaut, is prepared for mating to a Northrop Grumman Antares rocket at NASA's Wallops Flight Facility in Virginia.

نورث روپ گرومن را 13th ماکیان باری بر کشتی تعمید “S. S. Robert H. Lawrence” به افتخار اولین آفریقایی آمریکایی فضانورد آماده برای جفت گیری به نورث روپ گرومن Antares rocket در nasa’s Wallops Flight Facility در ویرجینیا. (اعتبار تصویر: Northrop Grumman)

ماکیان بسته بندی شده است با حدود 8000 پوند است. (3,600 کیلوگرم) از لوازم آزمایش های علمی و چرخ دنده های دیگر به ایستگاه فضایی سه فرد اعزامی 62 خدمه ناسا گفته اند.

این فضاپیما همچنین حمل برخی از میوه های تازه و آب نبات و — در — مشروط پنیر برای ایستگاه فضایی فضانوردان گفت: ناسا Ven فنگ مدیر ایستگاه فضایی بین المللی حمل و نقل یکپارچه ،

“من فکر می کنم آن را سخت چدار و manchego,” فنگ به خبرنگاران گفت: در یک prelaunch جلسه امروز است.

علاوه بر آن پنیر وجود دارد برخی از علوم سخت سوار به ایستگاه در ماکیان NG-13. این فضاپیما حامل 2,293 پوند است. (1,040 کیلوگرم) از دنده برای 20 مختلف آزمایش های علمی انجام شده توسط فضانوردان ایستگاه.

که شامل مسافت های تلفن همراه فضای آزمایشگاه به رشد بافت ها و سلول ها در فضای استخوان-از دست دادن آزمایش به منظور مطالعه اثرات ایستگاه فضایی قرار گرفتن در معرض و دسته ای از مهندسی ژنتیک باکتری E. coli باکتری ها که ممکن است تولید بالقوه سوخت های زیستی. نیز وجود دارد که cowpeas سرنشین به عنوان بخشی از یک فضای غذایی رشد آزمایش و تجهیزات برای تنظیم یک آتش سوزی در داخل ماکیان فضاپیما (پس از آن برگ ایستگاه فضایی البته) به مطالعه و بررسی چگونگی آتش سوزی گسترش می تواند در بی وزنی.

نیروی هوایی ایالات متحده مسلح ، Robert H. Lawrence, جونیور, اولین آفریقایی-آمریکایی تا کنون انتخاب به عنوان فضانورد در کنار F-104 Starfighter جت مافوق صوت در این عکس. ماکیان NG-13 فضاپیما است به نام “S. S. Robert H. Lawrence” به افتخار فضانورد که در آموزش و حادثه در سال 1967 قبل از اینکه او می تواند راه اندازی. (اعتبار تصویر: نیروی هوایی ایالات متحده)

نورث روپ گرومن است به نام Cygnus NG-13 فضاپیمای S. S. Robert H. Lawrence, به افتخار نیروی هوایی مسلح ، رابرت هنری لارنس جونیور بود که اولین آفریقایی-آمریکایی تا کنون انتخاب شده را به پرواز در فضا. در ماه ژوئن سال 1967 Lawrence انتخاب شده بود که یک فضانورد برای نیروی هوایی ایالات متحده است سرنشین دار در مدار آزمایشگاه نظامی ایستگاه فضایی اما کشته شد در دسامبر. 8, سال 1967 در یک حادثه غم انگیز که F-104 Starfighter جت مافوق صوت سقوط کرد. او 32 در زمان.

مرتبط با: سرنشین دار در مدار آزمایشگاه: داخل ارتش آمریکا ایستگاه فضایی

بیشتر محموله برای ناسا

نورث روپ گرومن یکی از دو شرکت در حال حاضر پرواز تحویل ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی ناسا برای. (دیگر شرکت SpaceX.) ناسا برداشت این دو شرکت در سال 2008 تحت آژانس تجاری تدارکات و خدمات برنامه است. در سال 2016 ناسا انتخاب دوباره آنها را به همراه سیرا نوادا Corp. برای تحویل تحت پیگیری تجاری تدارکات و خدمات 2 (CRS-2) برنامه است.

NG-13 ماموریت توسط نورث روپ گرومن دوم پرواز باری برای ناسا تحت CRS-2 برنامه. این هم دومین پرواز شرکت Antares 230+ موشک پیکربندی است که می تواند حمل اضافی 800 پوند است. (363 کیلوگرم) توده نسبت به سلف خود شرکت گفته است.

یکشنبه راه اندازی نیز می آید فقط بیش از یک هفته پس از دیگری ماکیان فضاپیما NG-12 کشتی باری ترک ایستگاه فضایی در Jan. 31. که فضاپیما را در مدار باقی می ماند در حالی که به مناسبت دومین بار است که نورث روپ گرومن تا به حال دو ماکیان وسایل نقلیه در مدار در همان زمان.

امشب نورث روپ گرومن مهندسین اضافه خواهد شد برخی از نهایی محموله به ماکیان فضاپیما به عنوان بخشی از یک “اواخر بار” مراحل حساس برای آزمایش های بیولوژیکی و دیگر دنده. موشک خواهد بود برافراشتند به موقعیت اولیه صبح روز یکشنبه.

در حالی که NG-13 توسط نورث روپ گرومن را 13th محموله ماموریت ناسا برای آن 14 اندازی یک ماکیان به طور کلی. یک پرواز در ماه اکتبر 2014 شکست خورده فقط پس از پرتاب با موشک Antares انفجار درست در بالای آن گفتوگو. نورث روپ گرومن (که قبلا مداری علوم و Orbital ATK) راه اندازی دو ماکیان وسایل نقلیه از فلوریدا در ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک قبل از از سرگیری Antares پرواز Wallops در سال 2016.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de