نورث روپ گرومن هدف برای روز ولنتاین اندازی ناسا باری در ماکیان فضاپیما

The Northrop Grumman Antares rocket carrying the Cygnus NG-13 spacecraft is lowered into horizontal position at its Mid-Atlantic Regional Spaceport launch site at NASA's Wallops Flight Facility in Wallops Island, Virginia on Feb. 12, 2020. Antares is scheduled to launch Cygnus on a NASA cargo mission on Feb. 14.

به نورث روپ گرومن Antares rocket حمل ماکیان NG-13 فضاپیما را کاهش داده است به حالت افقی در اواسط اقیانوس اطلس منطقه پایگاه فضایی راه اندازی سایت در nasa’s Wallops Flight Facility در جزیره Wallops ویرجینیا در فوریه. 12, سال 2020 است. Antares برنامه ریزی شده است برای راه اندازی ماکیان در ناسا ماموریت باری در فوریه. 14.

(تصویر: © ناسا/اوبری Gemignani)

نورث روپ گرومن در حال حاضر هدف برای روز ولنتاین اندازی آن بعدی ماکیان کشتی باری پر از ناسا منابع محدود برای ایستگاه فضایی بین المللی.

این عرضه مجدد ماموریت است که با تاخیر از روز یکشنبه (Feb. 9) در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی یک موشک Antares و uncrewed ماکیان فضاپیما در روز جمعه (Feb. 14) از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در nasa’s Wallops Flight Facility در جزیره Wallops ویرجینیا. پرتاب برای مجموعه 3:43 p. m. EST (2043 GMT).

در روز راه اندازی, شما می توانید به تماشای ماکیان راه اندازی در اینجا زندگی می کنند و در Space.com’s homepage حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا. ناسا پخش خواهد شد و در آغاز 3:15 p. m. EST (2015 GMT).

مرتبط: باکتری ها و استخوان: در اینجا علم اندازی در ماکیان NG-13
بیشتر:
چگونه نورث روپ گرومن را Antares موشک & ماکیان کشتی کار

نورث روپ گرومن در ابتدا سعی به راه اندازی ماکیان ماموریت باری به نام NG-13 فقط پس از غروب آفتاب روز یکشنبه اما یک سنسور موضوع در زمین تجهیزات مجبور به تاخیر بیاندازد. آب و هوای ناپاک مانع راه اندازی تلاش های زیادی از این هفته اما شرایط به نظر می رسد بهبود ناسا, مقامات گفت.

شانس خوب آب و هوا در زمان راه اندازی در حدود 80% برای جمعه با ضخامت ابرها و زمین بادها نگرانی های اصلی ناسا, مقامات گفت. کسانی که آب و شانس بهبود برای 95% شانس خوب شرایط روز شنبه (Feb. 15) اما رها به 80% در يكشنبه در صورت نیاز.

ماکیان NG-13 فضاپیما حمل 7,600 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) از آزمایش چرخ دنده ها و مواد غذایی و دیگر لوازم برای سه نفر اعزامی 62 خدمه در ایستگاه فضایی است. اگر همه به خوبی می رود این فضاپیما باید در ایستگاه می رسند در روز یکشنبه (Feb. 16).

تلویزیون ناسا را ارائه پوشش زنده ماکیان-13 فضاپیما ورود در ایستگاه شروع در 2:30 a. m. EST (0730 GMT).

بازدید Space.com روز جمعه برای راه اندازی پوشش نورث روپ گرومن است ماکیان NG-13 محموله ماموریت ناسا برای.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su