نورث روپ گرومن بینتیجه میگذارد ماکیان محموله پرتاب به ایستگاه فضایی

جزیره WALLOPS, Va. — Northrop Grumman به تعویق افتاد اندازی تجاری ماکیان کشتی باری به ایستگاه فضایی بین المللی روز شنبه (Feb. 9) با توجه به ویژگی های قطعی در ماموریت ویرجینیا راه اندازی سایت.

ماکیان سفینه فضایی با ناسا تامین شد و برای راه اندازی در بالای یک موشک Antares — نیز ساخته شده توسط نورث روپ گرومن — در 5:44 بعد از ظهر به وقت EST (2244 به وقت تهران) از پد-0A از اواسط اقیانوس اطلس منطقه ای فضایی در اینجا در nasa’s Wallops Flight Facility. اما چند دقیقه قبل از آن پرتاب, Northrop Grumman به نام از راه اندازی امتحان کنید.

“ما باید سقط امروز راه اندازی تلاش ما NG-13 ماموریت با توجه به اسمی داده ها از زمین پشتیبانی تجهیزات” شرکت نمایندگان نوشت: در یک به روز رسانی.

ماکیان فضاپیما بسته بندی شده با 7,600 پوند است. (از 3400 کیلوگرم) از منابع برای سه نفر اعزامی 62 خدمه زندگی و کار در ایستگاه فضایی است. از راه اندازی تا به حال پنج-پنجره دقیقه و سقط بیش از دو دقیقه به این سهم. نورث روپ گرومن است که هنوز ارزیابی زمانی که به دوباره سعی کنید.

مرتبط: باکتری ها و استخوان: در اینجا علم اندازی در ماکیان NG-13
بیشتر:
چگونه نورث روپ گرومن را Antares موشک & ماکیان کشتی کار

ماه کامل به نظر می رسد به شناور بیش پد-0A از nasa’s Wallops Flight Facility at dawn on Feb. 9, 2020 که در آن یک نورث روپ گرومن Antares rocket و ماکیان محموله کشتی ایستاده بود و آماده برای راه اندازی تلاش برای ایستگاه فضایی بین المللی. (اعتبار تصویر: ناسا/اوبری Gemignani)

در طول منجر به راه اندازی, پرواز, کنترل, متوقف شمارش معکوس در T-5 دقیقه خوانده شده را علامت به دلایلی که اعلام نشده است. به نورث روپ گرومن تیم سپس از سر شمارش معکوس و سپس تحت فشار قرار دادند از راه اندازی اولیه 5:39 p. m. EST هدف نهایی خود 5:44 بعد از ظهر EST زمان — پایان پنجره — قبل از شستشو سعی کنید راه اندازی در دسترس نباشد. در طول زندگی صوتی راه اندازی تفسیر یک ماموریت عضو تیم اشاره به یک تنظیم کننده در حالی که بحث در مورد سقط جنین, اما جزئیات بیشتر شد هنوز در دسترس نیست.

از ویژگی های قطعی و خدشه در غیر این صورت بی عیب و نقص, شمارش معکوس برای نورث روپ گرومن را Antares و ماکیان وسایل نقلیه. از راه اندازی تا به حال 95% شانس خوب آب و هوا و هوا به نظر می رسد به نقطه در.

گذشته از نسیم آسمان تاریک با یافتیم ابرها و گله غازها تزئینات آسمان از زمان به زمان.

یک موشک Antares حمل نورث روپ گرومن است ماکیان NG-13 محموله عرضه مجدد فضاپیما می ایستد در پد-0A در nasa’s Wallops Flight Facility در ویرجینیا در فوریه. 9, 2020, مدت کوتاهی پس از راه اندازی was scrubbed. (اعتبار تصویر: ناسا nasa TV)

نورث روپ گرومن را راه اندازی پشتیبان گیری از فرصت ها برای ماکیان در دوشنبه, سه شنبه و چهارشنبه (فوریه. 10 و 11 و 12) اما پیش بینی آب و هوا به طور فزاینده ای تیره و تار. در روز دوشنبه وجود دارد و فقط 20 درصد شانس خوب راه اندازی آب و هوا با کسانی که شانس اندکی افزایش به 25 درصد در روز سه شنبه و سپس افزایش به 65% در چهارشنبه ناسا گفته اند.

ناسا پرواز و کنترل در سازمان کنترل ماموریت مرکز هشدار داده اند به ایستگاه زمان سفر 62 خدمه است که شامل فضانوردان آمریکایی جسیکا Meir اندرو مورگان و روسیه فضانورد اولگ Scripochka.

به عنوان نورث روپ گرومن بررسی روز یکشنبه Antares راه اندازی قطعی ناسا و آژانس فضایی اروپا در حال شمارش پایین به های مختلف راه اندازی از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک قرار است برای راه اندازی مشترک ESA-خورشیدی ناسا مدارگرد ماموریت از کیپ کاناورال در 11:03 p. m. EST (0403 GMT Feb. 10) برای شروع یک ماموریت بلندپروازانه به خورشید است. قدرتمند خورشیدی مدارگرد طراحی شده است برای مطالعه خورشید مناطق قطبی از مدار برای درک بهتر ریشه های خورشیدی, آب و هوا و خورشید میدان مغناطیسی.

شما می توانید به تماشای خورشیدی مدارگرد راه اندازی زندگی می کنند Space.com حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون ناسا شروع 10:30 p. m. EST (0330 GMT Feb. 10).

یادداشت سردبیر: Space.com نویسنده ارشد Meghan بارتلس کمک به این گزارش از شهر نیویورک است. Editor-in-chief طارق ملک کمک به این گزارش از nasa’s Wallops Flight Facility در جزیره Wallops ویرجینیا.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de