شرق شناسی فروم 2020 می رود مجازی برای coronavirus متقابل


نمایی از نمایشگاه طبقه در شرق نجوم فروم در سال 2019. (اعتبار تصویر: Space.com)

شمال شرقی نجوم فروم (NEAF) که به طور معمول به ارمغان می آورد هزاران نفر از مردم به راکلند کالج در اونیون سیتی نیویورک برای یک آخر هفته در هر سال را تبدیل به یک مجازی-تنها جلسه در ماه آوریل به عنوان یک رمان coronavirus متقابل.

روز چهارشنبه (11 مارس) در شهر نیویورک-منطقه کالج ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر در یک زمان در نور رو به رشد اقدامات در ایالات متحده و در سراسر جهان برای مقابله با به تازگی اعلام کرد همه گیر. از امروز (12 مارس) وجود دارد که هفت مورد تأیید از coronavirus در راکلند county, New York state فرماندار اندرو کومو گفت: در یک صدای جیر جیر.

در حالی که تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus به نام SARS-CoV-2 است به طور پیوسته رو به افزایش در ایالات متحده آمریکا و سازمان بهداشت جهانی اشاره می کند که موارد در چین در حال کاهش است و حتی در کشورهای رو به بزرگترین شیوع بیماری در حال دیدن بیماران تنها در چند مناطق جغرافیایی.

مرتبط با: با وجود coronavirus نگرانی برخی از فضا رویدادهای صنعت به ادامه

یک غرب شناسی فروم شرکت کنندگان به نظر می رسد از طریق یک تلسکوپ است. (اعتبار تصویر: مایل هورا/راکلند Astronomy Club)

شامل همه گیر برخی از حوزه های قضایی اتخاذ داوطلبانه “اجتماعی فاصله” پروتکل ” که به معنای لغو جلسات — و یا آنها را فقط آنلاین که در آن ممکن است.

“NEAF تجربه مجازی برگزار خواهد شد و یک روز تنها در مارس 4,” راکلند نجوم باشگاه که سازماندهی این رویداد سالانه در بیانیه ای گفت. “شرکت کنندگان به این تاریخی مجازی آنلاین رویداد را تجربه تظاهرات محصول, درب, جوایز و سخنرانان را ساخته اند که شرق شناسی فروم افسانه ای.”

این سازمان همچنین متعهد به reschedule NEAF بزرگترین نمایشگاه تجاری در نوع خود برای بعد از این سال. وی در همان روز که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صادر موقت ممنوعیت سفر از اروپا به ایالات متحده و کلید های ماهواره ای صنعت کنفرانس در واشنگتن ماهواره 2020 تعطیل یک روز در اوایل هر دو از coronavirus نگرانی.

NEAF اعلام نشده است هر گونه تغییر در آن سخنرانان. یکی از سخنرانان کلیدی این است که توماس Zurbuchen ناسا دانشیار مدیر است که انتظار می رود به صحبت می کنند در پیشرفت commercial crew program (که قرار است برای ارسال فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی بعد از این سال). او همچنین بحث در مورد آرتمیس پروژه به بازگشت انسان به ماه در سال 2024.

نیز صحبت خواهد شد اد Guinan یک اخترفیزیکدان در دانشگاه روچستر در ردنر شهرستان پنسیلوانیا است. Guinan شده است مطالعه نور از Betelgeuse است که یک غول سرخ ستاره است که می تواند به ابرنواختر زمانی در آینده 100,000 سال است. در حال ظهور تحقیقات نشان می دهد این نور ممکن است به علت گرد و غبار به جای ستاره سطح خنک کننده قبل از انفجار.

دیگر سخنرانان عبارتند از سابق ناسا فضانورد جری راس, NASA solar دانشمند الکس جوان (که در مورد صحبت خواهد شد پارکر خورشیدی کاوشگر ماموریت بررسی خورشید تا نزدیک) بوئینگ Starliner تجاری خدمه ماموریت طراح تام مولدر ساموئل D. هیل (مدیر اجرایی رصدخانه کوه ویلسون), Dianna کلمن (رئیس جمهور Yerkes آینده بنیاد که به تازگی اعلام کرد آن را بیش از مالکیت Yerkes رصدخانه از دانشگاه شیکاگو) و جانی Radebaugh (که بخشی از تیم سنجاقک, برنامه ریزی ماموریت به تیتان برنامه ریزی برای راه اندازی در 2026.)

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im