Nootropics نمی خواهد شما را باهوش تر, اما آنها می تواند کمک به شما در رسیدن به حداکثر پتانسیل

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


بیشتر و بیشتر مردم در حال تبدیل به nootropics یا داروهای هوشمند در تلاش برای بهبود عملکرد شناختی. و قطعا وجود دارد هیچ کمبود از محصولات را انتخاب کنید. اما آنچه که شما نیاز به درک به عنوان یک مصرف کننده است که بسیاری از nootropics فقط ترکیبی از محرک ها و افسردگی با دومی در نظر گرفته شده برای کاهش عوارض جانبی منفی از سابق. که لزوما چیز بدی نیست. این ساده nootropics قطعا به شما متعادل تر انرژی از شما می خواهم از gulping یک venti از استارباکس. نیز وجود دارد که بیشتر nootropics پیشرفته است که می تواند راه بیش از تحریک مغز خود را. و یکی از بهترین از بهترین مغز مواد غذایی از TruBrain.

TruBrain nootropics
TruBrain

مانند بسیاری از دیگر مکمل های nootropic, مغز, مواد غذایی حاوی به اصطلاح “everyman پشته” از کافئین و l-theanine. انسان بوده است مصرف این محرک افسردگی دسته کوچک موسیقی جاز برای هزاران سال در فرم از چای سبز است. کافئین البته یک محرک سیستم عصبی مرکزی است که باعث افزایش هوشیاری و انرژی با مسدود کردن گیرنده های عصبی برای خواب آلودگی. L-theanine, در ضمن یک اسید آمینه است که به تولید یک حس آرامش و تمدد اعصاب است و به خصوص موثر در تسکین عصبانیت و وحشت که با کافئین. مطالعات متعدد نشان داده اند و نه قطعی که گرفته شده با هم کافئین و l-theanine می تواند در بهبود عملکرد ذهنی هوشیاری و خلق و خوی.

اما TruBrain غذا به مغز متوقف نمی شود وجود دارد. آن چیز طول می کشد یک قدم بیشتر به طور فعال ایجاد بیولوژیکی شرایط لازم برای اوج عملکرد ذهنی.

چگونه ؟ بیایید sciency.

علاوه بر کافئین و l-theanine برای ترویج هوشیاری و تمرکز مغز, مواد غذایی همچنین حاوی noopept مصنوعی nootropic مولکول است که دو کلید همه چیز است. برای اولین بار این افزایش جریان خون به مغز و در نتیجه افزایش انعطافپذیری عصبی که سلول های مغز توانایی ساخت اتصالات عصبی جدید. و بیشتر اتصالات عصبی بالاتر به معنی عملکرد مغز است. دوم noopept باعث می شود گیرنده های استیل کولین در مغز بیشتر پذیرای انتقال دهنده عصبی استیل کولین که در نتیجه اجازه می دهد تا برای سریع تر و کارآمد تر ارتباط بین سلول های عصبی.

کردم همه که ؟ خوب. چون بیشتر وجود دارد.

مغز مواد غذایی نیز حاوی این مواد مغذی است که مغز خود را با توجه به سیستم سوختگی سوخت. از این رو نام, مغز, مواد غذایی. این خام مواد مغذی شامل منیزیم یک ماده معدنی کلیدی که حدود 90 درصد کمبود در; تیروزین یک اسید آمینه است که نقش حیاتی در ارتباط بین سلول های مغز; کارنیتین کمک می کند که سلول های عصبی شکستن گلوکز و اسیدهای چرب برای سوخت و سیتیکولین است که یک پیش ماده برای فوق انتقال دهنده عصبی استیل کولین است.

شما ممکن است فکر می کنم این است که همه نظریه, اما آن را نمی. مغز مواد غذایی نشان داده شده توسط شخص ثالث بالینی و EEG brainwave تجزیه و تحلیل برای افزایش بالا امواج مغزی آلفا است که شاخص افزایش توانایی تمرکز, افزایش کلامی و روانی و همچنین بهبود حافظه و یادگیری است.

Trubrain
TruBrain

TruBrain غذا به مغز می آید در 1 اونس مایع عکس های با طراوت گرمسیری طعم و مزه. این عکس در دسترس هستند در مقادیر 20 و 30 و 60. از تخفیف 10, 20 و 30 درصد در دسترس هستند زمانی که شما مشترک و قبل از پرداخت به صورت سه و شش و 12 ماه بود. مشترکین جدید همچنین دریافت اضافی 10 درصد خود را سفارش دهید.

اگر شما به دنبال چیزی است که می تواند به شما کمک کند تمرکز فکر می کنم به یاد داشته باشید و ایجاد بهتر نیست فقط پمپ مغز خود را پر از محرک. دریافت TruBrain و به مغز خود را بالا اکتان سوخت آن نیاز به عملکرد در بهترین حالت آن است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im