Nootropics به شما کمک می کند ماندن متمرکز و سازنده میان استرس و حواس پرتی

آیا شما پیدا کردن آن بیشتر و سخت تر به ماندن متمرکز و تولیدی داده می شود همه چیز را از زندگی می اندازد در شما به صورت روزانه ؟ شما داونینگ قهوه و نوشیدنی های انرژی مانند آب در یک تلاش بیهوده به خودتان را بیدار نگه دارید و روی کار ؟ خوب شما تنها نیستید. زندگی مدرن پیچیده است و بسیاری از مردم در تلاش برای تعادل آن است. اما ما باید برخی از خبر خوب برای شما. با تشکر از نوآورانه nootropics شرکت TruBrain وجود دارد در حال حاضر یک راه بهتر برای افزایش عملکرد مغز است. آن را به نام غذای مغز. و این ممکن است تنها چیزی که شما نیاز به قدرت از طریق خستگی و حواس پرتی بنابراین شما می توانید بهترین نسخه از خودتان.

trubrain nootropics
TruBrain

TruBrain تاسیس شد و چند سال پیش توسط یک سابق Unilever اجرایی و یک تیم از دانشمندان علوم اعصاب دانشگاه UCLA که می خواستند برای کمک به مردم عادی حداکثر رساندن عملکرد ذهنی خود را. برای به انجام رساندن این هدف آنها ایجاد مغز, مواد غذایی, علمی حاوی مخلوطی از ترکیبات nootropic است که از نظر بالینی ثابت شده برای افزایش تسلط کلامی و بهبود حافظه و یادگیری است.

هر چند وبلاگ نویسان و اجتماعی اثرگذارندهها بحث در مورد nootropics یا داروهای هوشمند به عنوان اگر آنها چیزی کاملا جدید که در واقع نه در این مورد. انسان ها شده اند با استفاده از ترکیبات nootropic به افزایش عملکرد ذهنی برای هزاران سال. آنچه متفاوت است این است که دانشمندان امروز می دانم که بسیاری بیشتر در مورد چگونه کار nootropics و آنهایی که باید هم افزایی تعاملات با یکدیگر است.

این دانش است که کمک TruBrain ایجاد مغز مواد غذایی است.

مغز مواد غذایی است نه یک سحر و جادو هوشمند مواد مخدر است. آن را نمی خواهد شما یک نابغه است. این یک مکمل تغذیه ای به طور خاص با دقت و با متد های مهندسی برای ایجاد بیولوژیکی شرایط لازم برای اوج عملکرد ذهنی.

مانند بسیاری از دیگر مکمل های nootropic, مغز, مواد غذایی حاوی به اصطلاح “everyman پشته” از کافئین و l-theanine یک دسته کوچک موسیقی جاز انسان است و باید برای هزاران سال در فرم از چای سبز است. کافئین البته یک محرک سیستم عصبی مرکزی است که باعث افزایش هوشیاری و انرژی با مسدود کردن گیرنده های عصبی برای خواب آلودگی. L-theanine, در ضمن یک اسید آمینه است که به تولید یک حس آرامش و تمدد اعصاب است و به خصوص موثر در تسکین عصبانیت و وحشت که با کافئین. مطالعات متعدد نشان داده اند و نه قطعی که زمانی که با هم گرفته و کافئین و l-theanine می تواند در بهبود عملکرد ذهنی هوشیاری و خلق و خوی.

بر خلاف بسیاری از دیگر مکمل های nootropic, مغز, مواد غذایی وجود دارد متوقف نمی شود. علاوه بر کافئین و l-theanine برای هوشیاری و تمرکز آن را نیز شامل noopept مصنوعی nootropic مولکول است که باعث افزایش جریان خون به مغز و باعث می شود گیرنده های استیل کولین در مغز بیشتر پذیرای انتقال دهنده عصبی استیل کولین است. افزایش جریان خون به مغز افزایش انعطافپذیری عصبی که سلول های مغز توانایی ساخت اتصالات عصبی جدید. بیشتر اتصالات عصبی در مغز خود را بالاتر عملکرد مغز خود را. در ضمن افزایش استیل کولین دریافت می کند ارتباط بین سلول های عصبی را سریع تر و کارآمد تر.

البته افزایش انتقال نوروترانسمیترها نیاز به انرژی بیشتر است. همین دلیل است که مغز مواد غذایی همچنین حاوی تاثیر دوز خام مواد مغذی است که توجه خود را به سیستم سوختگی سوخت. این خام مواد مغذی شامل منیزیم یک ماده معدنی کلیدی که حدود 90 درصد از مردم دچار کمبود هستند و در; تیروزین یک اسید آمینه است که نقش حیاتی در ارتباط بین سلول های مغز; کارنیتین کمک می کند که سلول های عصبی شکستن گلوکز و اسیدهای چرب برای سوخت و سیتیکولین است که پیشرو به انتقال دهنده عصبی استیل کولین است.

TruBrain Nootropics Brain Food Drinks
TruBrain

TruBrain پیشرفته ترکیبی از nootropics و مواد مغذی می آید در 1 اونس مایع عکس های با طراوت گرمسیری مشخصات عطر و طعم. این عکس در دسترس هستند در مقادیر 20 و 30 و 60. شما دریافت می کنید از تخفیف 10, 20 و 30 درصد زمانی که شما مشترک و قبل از پرداخت به صورت سه و شش و 12 ماه بود. مشترکین جدید همچنین دریافت اضافی 10 درصد اولین سفارش خود را.

البته قبل از شما سفارش شما احتمالا می خواهید بدانید که اگر این مسائل در واقع کار می کند. و پاسخ این است که بله. آن است که غیر ممکن است برای توصیف دقیق مزایای شما را تجربه خواهید کرد چرا که مانند دانه های برف هیچ دو مغز دقیقا یکسان هستند. اما شخص ثالث بالینی و EEG brainwave تجزیه و تحلیل نشان داده اند که مغز مواد غذایی افزایش بالا امواج مغزی آلفا است که شاخص های افزایش تمرکز کلامی تسلط و حافظه و یادگیری است.

به عبارت دیگر اگر شما می خواهید چیزی است که می تواند به شما کمک کند تمرکز فکر می کنم به یاد داشته باشید, و ایجاد, بهتر, شما باید در مورد فکر می کنم و به مغز مواد غذایی را امتحان کنید.


فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de