پر سر و صدا Cicadas هستند به طور گسترده ای اشتباه

وقتی چشم قرمز cicadas شروع خزنده از زمین و شاخه های درخت آنها تقریبا همیشه باعث به هم بزنید. چنین رویدادی اتفاق می افتد در حال حاضر در بخش هایی از ایالت ویرجینیا غرب ویرجینیا و کارولینای شمالی است. حشرات’ جفتگیری تماس ایجاد یک صدای ناهنجار و خشن از سر و صدا سفید و باعث شور و هیجان در مورد پدیده ای که قرار است رخ دهد تنها یک بار در هر 13 یا 17 سال است.

اما وجود بیش از یک دوجین گروه های جداگانه از “دوره” cicadas که به نظر می رسد به طور منظم در آمریکا گروه های مختلف و یا نوزادان, ظهور هر سال در بهار است. آنها به سادگی واقع در محدوده مناطق جغرافیایی. و چند گونه شناخته شده به عنوان سگ-روز یا سالانه cicadas, آیا ظهور یکهو دوره اما هر سال معمولا بعد در تابستان.

برخی از دوره زنجره و جیرجیرک دشتی broods به نظر می رسد در شمال شرق پس از گذراندن 17 سال زیرزمینی در حال رشد بسیار آرامی در حالی که تغذیه از ریشه و با استفاده از درجه حرارت خاک برای تنظیم ساعت داخلی خود را. زمانی که تعیین شده خود را در سال می آید در اطراف و محیط اطراف خود از رسیدن به 64 درجه فارنهایت آنها شروع به شکستن از طریق خاک. دیگر 17 سال broods live in mid-Atlantic states و دره می سی سی پی در حالی که broods که 13 سال زندگی چرخه تا حد زیادی یافت می شود در آلاباما کنتاکی و تنسی.

هنوز زنجره و جیرجیرک دشتی ظهور است هرگز کاملا تمیز: چند عضو از broods تخم اوایل سال یا یک سال دیر—یا حتی چهار سال اولیه یا چهار سال دیر شده است.

مشاهدات ميدانی که از مارس 30 توسط مردم با استفاده از زنجره و جیرجیرک دشتی صفری تلفن همراه نشان می دهد برنامه گیج کننده ظهور متفاوت زنجره و جیرجیرک دشتی broods—در برنامه (نوزادان IX) و در اوایل. برنامه توسعه یافته توسط محققان دانشگاه کانکتیکات است که اجازه می دهد تا به کاربران برای عکس و یا فیلم cicadas و ارسال تصاویری برای تایید و نقشه برداری. اعتبار: ژن Kritsky و کریس سایمون

دانشمندان فکر می کنم نادر emergences اجازه می دهد دوره ای cicadas برای جلوگیری از شکارچیان. حتی اگر تعداد کمی از حشرات خورده توسط پرندگان بسیاری از باقی می ماند که آنها می توانند همسر تنها به مرگ پس از موفقیت در شروع نسل بعدی. این فصل گروه شناخته شده به عنوان نوزادان IX گذشته دیده می شد در آن منطقه در سال 2003 و 2004. بخش هایی از منطقه همپوشانی با نوزادان دوم که ظاهر در سال 2013. “زنجره و جیرجیرک دشتی ظهور است که واقعا شگفت آور بیولوژیکی پدیده می گوید:” اریک بعد یک حشره شناس در ویرجینیا. “برخی از مکان ها ممکن است چند cicadas; برخی جاها شاید 1,000 آینده در هر هکتار. و شما باید جاهایی که باید 100,000 یا یک میلیون حشرات بیرون آمدن از زمین در هر هکتار.”

این cicadas نمی شود خیلی دلخوری دیگر از جیغ کشیدن آواز خواندن و ترد پوسته آنها را پشت سر بگذارید زمانی که آنها molt, با توجه به روز. صاحبان باغ دانم به تاخیر در کاشت درختان جدید برای جلوگیری از آسیب از زنان تخمگذار تخم مرغ خود را در شاخه های او می گوید.

علاوه بر این سال نوزادان IX متخصص حشره شناس در حال دیدن cicadas از 17 سال نوزادان XIII در حال ظهور چهار سال اولیه در اطراف شیکاگو است. اعضای 13 سال نوزادان نوزدهم نیز ظاهر می شود و چهار سال در اوایل نقاط از St. Louis, Mo. به رالی, N. C. دانشمندان شهروند ورود عکس از حشرات در www.magicicada.org و زنجره و جیرجیرک دشتی صفری برنامه کمک کرده اند محققان توجه داشته باشید چند نوزادان X افراد peeking در سال گذشته در اطراف منطقه واشنگتن دی سی.

نابهنگام اشکالات بسیار کمتر فراوان از کسانی که ناشی از “عادی” نوزادان سال و تمایل به مرگ و یا خورده می گوید: کریس سایمون یک زنجره و جیرجیرک دشتی زیست شناس در دانشگاه کانکتیکات است. دانشمندان مشاهده زود cicadas به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1969 زمانی که هنری Dybas از میدان موزه در شیکاگو ثبت این پدیده است. اما nonconformists باقی مانده اند مرموز: محققان مطمئن نیستند که چرا بعضی از cicadas بیرون زودتر. یک احتمال این است که افراد توسعه سریع تر از بقیه از خود همگروهی سیمون می گوید. نظریه دیگر این است که آب و هوا حوادث باعث اوایل ظهور.

“احتمالا در یک زمان فقط در یک نوزادان از cicadas شاید 10000 سال پیش یا کمی کمتر” سیمون می گوید. “این زمانی است که جنگل ها در ایالات متحده آغاز شده به دنبال مانند آنها امروز پس از دوران یخبندان به پایان رسید.” به عنوان پوشش جنگلی کاهش یافته است و cicadas شد مثلی جدا, آنها شکل های مختلف broods در نهایت تقسیم را حتی گروه های کوچک تر او می گوید:.

با گرمایش جهانی موثر بر جنگل ها و همچنین حشرات ناظران ممکن است در اوایل cicadas تعداد بیشتر است. اما آن سخت است برای ارزیابی هر گونه اثرات فقط رتبهدهی نشده است. “زنجره و جیرجیرک دشتی broods هستند یکی از بزرگ اره منبت کاری اره مویی پازل” سیمون می گوید. “ما نمی دانیم که از هر موجود زنده است که در عمل راه آنها انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید