هیچ کس می خواهد به پایان زندگی مکالمات اما…

در حالی که بسیاری از مردم موفق به انبارهای غذا و دارو و تمیز کردن وسایل در صورت همه گیر ما به عنوان پزشکان دریافته اند که بیش از حد چند آماده برای COVID-19 در یک راه کلیدی: چه کاری انجام دهید اگر شما نیاز به تصمیم گیری های پزشکی برای بدحال عزیزان. بیماران در معرض خطر که زنده ماندن فشرده زندگی-تداوم اقدامات مانند لولهگذاری با ونتیلاتور اغلب در سمت چپ با عمیقی اختلالات از جمله ناتوانی در خوردن نفس و یا برقراری ارتباط به طور مستقل.

به همین دلیل اعضای خانواده باید درک عزیزان خود اهداف و آرزوها برای درمان در صورت بیماری بحرانی. این COVID عصر است و افزایش نیاز به این مکالمات به عنوان مطالعات اولیه نشان می دهد که انتوبه COVID-19 بیماران اغلب زنده ماندن نیست.

در اینجا این است که چگونه به آماده شود باید خانواده خود را در صورت چنین وضعیتی است.

برای شروع, آن مهم است به درک که ما سیستم مراقبت های بهداشتی است تعصب نسبت به عمل است. پزشکان تقریبا همیشه اخلاقی و از نظر قانونی موظف به ارائه درمان پایدار زندگی مانند تهویه مکانیکی و احياء حتی زمانی که این مداخلات بازیابی خواهد شد و معنی دار عملکرد و یا بعید است که به گسترش زندگی—مگر کسی که اقدام به عنوان یک پروکسی مراقبت های بهداشتی برای بیمار به ما می گوید برای متوقف کردن.

برای مثال آقای B 79 ساله که به تازگی به بخش اورژانس شکایت از تب و سرفه و مشکل در تنفس. آن را بلافاصله روشن شد به دکتر خود, چگونه به شدت بیمار بود. آقای ب به سرعت در حال تبدیل شدن بیش از حد ضعیف برای حفظ تنفس خود حتی با کمک اکسیژن اضافی. اورژانس پزشکان مورد نیاز به فورا می دانم که آیا به جای یک لوله تنفس و اتصال به آقای ب به تهویه مکانیکی.

بدون یک لوله تنفس آقای ب می تواند نگه داشته شود اما به احتمال زیاد در عرض چند ساعت. اما با چند زمینه مشکلات پزشکی از جمله دیابت و قبل از حملات قلبی او بعید است به موفقیت آمده ونتیلاتور بسیار کمتر طور مستقل زندگی می کنند دوباره. چون آقای B بود گیج و خسته او قادر به بحث در مورد پیامدهای این تصمیم. بنابراین اورژانس تیم به نام بیمار با دو دختر خود را قائم مقام قانونی تصمیم گیران و سوال مطرح به آنها. آنها شوکه شده بودند و غرق شده است. آنها هرگز مورد بحث پدرانشان بخواهد با او. متاسفانه آقای ب را تنفس بدتر شده به طوری سریع است که پزشکان مجبور شدند به intubate او را قبل از او تا به حال شانس به فکر می کنم از طریق تصمیم خود را.

آقای ب داستان است که بیش از حد معمول است.

با وجود این واقعیت است که بسیاری از خانواده ها را در مقابله با بیماری های جدی در برخی از نقطه نسبتا کمی را برای برنامه های پزشکی تصمیم گیری است. آنها ممکن است احساس کنید که این گفتگو بسیار خوفناک و یا که آنها دعوت كنم. اما در واقع چنین بحث ها قوی ترین ابزار در تضمین این است که عزیزان ما دریافت مراقبت های پزشکی مطابق با ارزش های خود را. بنابراین می توان آن را مفید برای شروع یک گفتگو با یک “هشدار” در امتداد خطوط از “مادر من می خواهم به درخواست شما در مورد چند جای سوال جدی در مورد سلامت خود را. این خوب؟”

هنگامی که شما شروع به پاسخ به سه سوال ساده خواهد شد یک راه طولانی در صورت بیماری بحرانی.

که آیا شما می خواهید تصمیم گیری برای شما ؟ داشتن یک تعیین شده تصمیم ساز برای اعضای خانواده که ممکن است تبدیل به ناتوان کلیدی است. در حالی که دولت با قوانین به صورت خودکار انتصاب قائم مقام تصمیم ساز متفاوت است و خانواده ها می توانند مالکیت بیش از این فرایند شناسایی کسی که به عنوان رسمی پروکسی مراقبت های بهداشتی—کسی که با اقتدار به تصمیم گیری زمانی که کسی که آنها را منصوب نمی توانید انجام دهید. حتی رسمی و بدون مدارک فقط تعیین یک نقطه فرد می تواند بسیار مفید باشد.

در علاوه بر این به تصمیم گیری این فرد همچنین باید به عنوان دریافت کننده و حافظ از مهم اطلاعات سلامت. پزشکی ارتباطی توابع بسیار موثر تر زمانی که پزشکان می تواند تمرکز مکالمات خود را در یک فرد به جای انتشار اطلاعات تکه تکه به چندین اعضای خانواده.

چه حداقل سطح عملکرد قابل قبول است که به شما ؟ اگر چه هر وضعیت پزشکی است, منحصر به فرد, آشنایی با یک دوست در یک زمینه ای ارزش می تواند کمک به خانواده ها تصمیم گیری در مورد شرایط آنها می تواند پیش بینی نیست. شما می توانید باز اکتشافی مکالمات در اطراف مسائل مانند:

• چه چیزی باعث می شود زندگی معنی دار به شما ؟

• اگر شما به طور جدی بیمار شدن چه خواهد بود خود را بزرگترین نگرانی ؟

• وجود معنوی یا مذهبی نگرانی که تاثیر تصمیم گیری شما را در مورد مراقبت های بهداشتی خود را?

• چه حداقل سطح عملکرد است که شما را تحمل کند و اگر شما بیمار شد و یا صدمه دیده است ؟

پرسش هایی از این فرصت برای ارزش محور بحث است که می تواند راهنمای خانواده تصمیم گیری و توصیه پزشکان پایین خط.

که آیا شما ارزش بیشتر: کیفیت زندگی یا زندگی ؟ البته همه ما می خواهیم هر دو. اما هر دو همیشه ممکن نیست به همین دلیل است که این شرایط می تواند بسیار دردناک. این دودویی ممکن است به نظر می رسد مصنوعی, اما آن می تواند کمک به روشن کردن یک دوست ارزش ها و تسهیل بحث در مورد درمان های خاص مانند تهویه مکانیکی یا احیاء قلبی ریوی. وجود دارد رسمی راه برای تدوین این آرزوها که توسط دولت متفاوت است و ما توصیه می کنیم بازدید از مکالمه پروژه برای دولت-اطلاعات خاص.

در طول و پس از این گفتگو مهم است به یاد داشته باشید که پزشکان و پرستاران را برای مراقبت از شما عزیزان بدون توجه به آنچه. انتخاب به چشم پوشیدن CPR یا لولهگذاری و اجازه می دهد برای مرگ طبیعی به این معنا نیست که بیمار رها شده توسط تیم مراقبت های بهداشتی خود را. بر خلاف بیماران در پایان زندگی که تمرکز بر راحتی دریافت مراقبت است که متناسب با نیازهای خود را. در یکی از نمونه های اخیر آن روشن بود بیمار شد و نزدیک به پایان است. پس از صحبت با خانواده ما قادر به تمرکز تلاش های ما در FaceTiming با بیمار و همسر و یک اسپانیایی زبان کشیش که به راحتی بزرگ برای همه است. ما شده اند که بعید است به انجام این کار اگر ما تا به حال به تمرکز بر روی نقشه کشی اضطراری آزمایشگاه های صفحه بندی یک درمانگر تنفسی و سفارش chest x-ray.

پاسخ دادن به این سه سوال است که بهترین کاری که شما می توانید برای خانواده خود را در حال حاضر به خصوص با کسانی که مسن تر هستند و یا موجود, مشکلات پزشکی است. این گفتگو می تواند مشکل باشد. آنها را به قدرت و عشق است. اما آنها به مراتب بهتری برای انجام این کار در خارج از بیمارستان و می توان آنها را تکمیل و در زمان آن طول می کشد به یک Costco اجرا شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de