Noblewoman واقعا می خواستم به بازی خر پولو در زندگی پس از مرگ

یک noblewoman از امپراتوری چین لذت می برد بازی چوگان در الاغ بسیار او steeds به خاک سپرده شد با او بنابراین او می تواند در حفظ و انجام آن در زندگی پس از مرگ, باستان شناسان کشف کرده اند.

این تحقیقات را فراهم می کند برای اولین بار شواهد فیزیکی از خر پولو در امپراتوری چین که قبلا تنها شناخته شده از متون تاریخی. آن هم میریزد نور در نقش خر در زندگی و وضعیت زنان در آن دوره است.

محققان دریافتند خر استخوان در آرامگاه Cui شیعه یک noblewoman که در 878 م در شیان چین است. حضور کار حیوانات در یک ثروتمند آرامگاه غیر منتظره بود محققان می گوید.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای یک بانوی مانند Cui شیعه به استفاده از یک خر و اجازه دهید به تنهایی قربانی کردن آن برای او پس از مرگ است.”

“خر شد اولین پک حیوانات موتورهای بخار از روز خود را در آفریقا و غرب اوراسیا اما ما می دانیم که تقریبا هیچ چیزی در مورد استفاده از آنها در شرق آسیا می گوید:” مارشال, یک باستان شناس در گروه انسان شناسی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. او کمک کرد تا مطالعه استخوان حیوانات موجود در Cui شیعه آرامگاه.

“خر اسکلت فقط باید پیدا نشده است—این است که احتمالا به خاطر آنها کشته شده اند در امتداد مسیرهای تجاری و حفظ نمی,” او می گوید. “این خر به خاک سپرده شد در سلسله تانگ شریف آرامگاه در شیان ارائه شده در اولین فرصت و بسیار نادر یک—برای درک خرها’ نقش در شرق آسیا جوامع است.”

“وجود دارد هیچ دلیلی برای یک بانوی مانند Cui شیعه به استفاده از یک خر و اجازه دهید به تنهایی قربانی کردن آن برای زندگی پس از مرگ می گوید:” منجر نویسنده Songmei هو از ابزاری آکادمی باستان شناسی. “این اولین بار است که چنین دفن شده است.”

پولو فکر این است که ریشه های آن در ایران; با این حال این ورزش رونق در دوران سلسله تانگ که حکومت چین از م 618 تا 907. در طول این زمان پولو شد ورزش مورد علاقه سلطنتی و خانواده های نجیب به نقطه ای که امپراتور با استفاده از یک پولو رقابت برای انتخاب ژنرال. این شامل Cui شیعه, شوهر, بائو گائو که پیشنهاد شد به طور کلی توسط امپراتور Xizong برای برنده شدن در یک مسابقه.

این ورزش خطرناک بود که بازی بزرگ اسب با یک امپراتور کشته در طول یک بازی. به عنوان مثل برخی از اشراف ترجیح داده به بازی Lvju یا خر پولو. اگر چه هر دو اشکال چوگان در ادبیات تاریخی و اسب و چوگان است که تنها شکل است که اشیاء و آثار هنری به تصویر می کشد.

محققان انجام شده سن یابی کربن پرتوزا و تجزيه و تحليل اندازه و الگوهای تنش و گونه خر استخوان از Cui شیعه آرامگاه. یافته های آنان نشان می دهد که این کوچک و فعال خر شد استفاده می شود برای Lvju.

با توجه به این که حیوانات به طور معمول شامل تدفین برای استفاده در زندگی پس از مرگ خران باربردار به حضور با Cui شیعه اجازه محققان به این نتیجه که او می خواست به نگه داشتن بازی ورزش مورد علاقه او پس از مرگ است.

این تحقیقات را فراهم می کند برای اولین بار شواهد فیزیکی از الاغ استفاده می شود توسط زنان نخبه و از خر پولو در امپراتوری چین, محققان می گویند. به عنوان اولین خر اسکلت از آسیای شرقی به طور کامل مورد مطالعه آنها نیز گسترش درک از نقش خر در گذشته است.

این تحقیق به نظر می رسد در دوران باستان.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im