نه بیگانگان — SpaceX را Starlink ماهواره, تعجب, بریتیش, skywatchers

انگلیسی skywatchers کشف یک دنباله از چراغ در آسمان شب این آخر هفته گذشته به عنوان SpaceX را Starlink ماهواره گذشت سربار. اما برخی از آنها به سمت چپ گیج درخشان صفحه نمایش و حتی پیشنهاد در رسانه های اجتماعی که می تواند شهابی … یا بیگانگان.

سوسو زننده دنباله از Starlink اینترنت ماهواره trailed یکی پس از دیگری در آسمان بیش از اسکس در جنوب شرقی انگلستان در حدود 9:20 p. m. به وقت محلی (4:20 p. m. EDT; 2020 به وقت تهران) پنج شنبه (19 آوریل).

مرتبط با: SpaceX 1 Starlink megaconstellation راه اندازی در عکس!

کاربر توییتر @stevethebath پرسید: “کسی می داند چه زنجیره ای طولانی از ماهواره های رفتن را از طریق بریتانیا آسمان در حال حاضر? باید 50 نفر از آنها تا کنون؟”

بیشتر در پیوست کنجکاو چه چشمک ماهواره ممکن است. و بسیاری از آنها سریع به نقطه انگشت در “اشیاء پرنده ناشناس” (بشقاب پرنده).

در حالی که مردم رو هیجان زده در امکان پر زرق و بیگانه سفر کیهانی نمایشگاه بود واقعا چیزی بیشتر از برخی ماهواره ها.

SpaceX قصد دارد در طول زمان راه اندازی یک megaconstellation حداقل 12,000 Starlink ماهواره به مدار زمین کم برای ارائه بهتر در سراسر جهان دسترسی به اینترنت است. آنها تا کنون مستقر 362 ماهواره و برنامه ریزی برای راه اندازی 60 بیشتر در شنبه 22). SpaceX اعلام کرد روز شنبه (20 آوریل) که فشار اصلی خود را راه اندازی تاریخ مارس 22 مارس 21.

“با یک مطلوب تر پیش بینی آب و هوا برای پرتاب و فرود در حال حاضر هدف قرار دادن چهار شنبه, آوریل 22 در 3:37 p. m. EDT برای این هفته فالکون 9 Starlink ماموریت” SpaceX در توییتر نوشت.

در حال حاضر در حالی که از دیدن این ماهواره ها در آسمان می تواند یک تجربه هیجان انگیز و سوخت تخیل (و حتی جرقه تصاویری از بیگانگان) ستارهشناسان در سراسر جهان باقی می ماند نگران megaconstellation. آنها نگران هستند که این ماهواره خواهد بود بیش از حد روشن و تداخل با دید برای مشاهدات علمی.

SpaceX بنیانگذار Elon Musk و شرکت مهندسین باید گفت که این شرکت در حال کار بر روی راه هایی برای کاهش روشنایی آن Starlink ماهواره از جمله اضافه کردن یک تیره بیرونی پوشش و اضافه کردن یک “سایبان” برای کاهش, چگونه براق آنها ظاهر می شود.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>