هیچ, ‘سوپر Pink Moon’ واقعا صورتی … اگر ما مایل بود

تا آنجا که من (مشتاق عاشق همه چیز صورتی) دوست دارم برای “پینک ماه” که می آید امشب (7 آوریل) در واقع صورتی از آن نخواهد بود.

من یک فضا نویسنده و کسی که صاحب یک صورتی پرواز کت و شلوار و یک کمد لباس (صادقانه) در درجه اول صورتی لباس. بنابراین تصور کنید که چگونه هیجان زده من خواهد بود اگر ماه را به نور روشن و صورتی در آسمان شب بزرگ و درخشان گلگون فانوس روشن همه چیز را در زیر با یک مه آلود هلویی, تب و تاب بودن.

اما دوستان من متاسفانه در سیاره ما مگر اینکه آن را پنهان صورتی رنگی ابر و ماه را روشن می کند نه صورتی.

مرتبط: سیاه ماه خون ماه: چه با این همه عجیب و غریب, ماه نام ؟

“فوق العاده Pink Moon” خواهد شد که بزرگترین supermoon از سال 2020 است که در واقع نام یک صورتی wildflower, فلوکس subulataکه معمولا شکوفه در شرق آمریکای شمالی در اوایل بهار آن را به عنوان مشخص در کشاورز پیر سالنامه. ماه کامل نام در سالنامه مانند با این “صورتی” ماه اغلب از نامها در اصل ایجاد شده و مورد استفاده توسط قبایل بومی آمریکا.

در حال حاضر شما ممکن است شنیده ام نام علمی برای این رنگ صورتی, بهار گل, اما این به دلیل آن می رود با نام های بسیاری از جمله وحشی زمین phlox, خزنده, phlox, خزه plox و آن را حتی شناخته شده با نام مستعار “خزه صورتی.”

ماه در واقع هرگز “تبدیل رنگ.” آن را فقط گاه به گاه به نظر می رسد مانند آن را به رنگ های مختلف در تعداد کمی از موارد مانند زمانی که وجود دارد یک ماه گرفتگی مخدوش کردن آن و “عطف آن تیره” و یا اگر وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس جوی رویداد مانند صورتی و یا دیگر رنگ ابر و در حال حاضر آنها در حال پنهان ما rocky ماهواره ای.

اما در حالی که آن دلخراش است که ماه نیست در واقع صورتی از آن هنوز هم کاملا درخشان. به دلیل آن است که یک supermoon آن ظاهر خواهد شد تا به 7 درصد بزرگتر و به طور قابل توجهی روشن تر از متوسط ماه کامل در آسمان شب است که بدون توجه به رنگ و غیر قابل باور است و دید زیبا به صورت چاپگر.

“فوق العاده” بخشی از نام مورد “پینک ماه” در واقع یک ستاره شناس آمریکایی (شما بخوانید که حق یک ستاره شناس) به نام ریچارد نوئل. در سال 1979 در فیلم نشان داده می شود به نام “supermoon” به قمر که در یا نزدیک به 90 درصد از حضیض یا 90 درصد به عنوان نزدیک به عنوان ماه را به زمین در آن حدود 28 روز در مدار. این اصطلاح بعدها تصفیه شده به تنها ماه کامل که با این معیار.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>