هیچ coronavirus نمی آمد از فضا. ما قول می دهم.

هیچ جدیدی از کروناویروس نمی آمد از فضا. ما قول می دهم.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به گسترش در سراسر جهان, مردم وحشتزده و آنها به دنبال پاسخ و توضیحات. یکی از تئوری ساخته شده است که راه خود را در سراسر وب است که این ویروس از فضا آمد.

Spoiler alert: این ویروس نمی آمد از فضا.

به تازگی Chandra Wickramasinghe شناخته شده برای کار خود را در نجوم و astrobiology گسترش این ایده که این ویروس زندگی می کرد یک ستاره دنباله دار و یک قطعه از این سنگ فضایی ممکن است کاهش یافته است به زمین در طول مختصری سنگ اسمانی بزرگ رویداد بیش از چین در ماه اکتبر 2019. او بیشتر ضمنی که ستاره های دنباله دار حامل ویروس ممکن است باعث شیوع بیماری در گذشته به عنوان به خوبی.

مرتبط: به روز رسانی های زنده در مورد کوروناویروس و COVID-19
بیشتر:
فضای رایگان برای پروژه های بچه ها در خانه با توجه به شیوع کروناویروس

در گذشته Wickramasinghe تأکید کرده است که یکی دیگر از بیماری سندرم حاد تنفسی (سارس) نیز از فضا آمد. او حتی co-نوشت: یک کتاب با فرد هویل در 1970s به نام “بیماری ها از فضا” و برای چندین دهه در تلاش است تا ثابت کند که بیماری هایی مانند سارس و یا آنفلوانزا که از فضا.

اما دانشمندان سرزنش Wickramasinghe پیشنهاد که هر گونه بیماری ممکن است فرازمینی ریشه ها و ایده های خود را تا حد زیادی در نظر گرفته شده است شبه علم یا “علم بد.”

این امر می تواند بی سابقه ای به کشف کنند که یک ویروس می تواند زنده ماندن از تابش آن خواهد بود به مانند یک سفر طولانی را از طریق فضا (هرگز به ذهن سفر بازگشت به زمین) و هنوز هم قادر به آلوده کردن انسان پس از آن فرود آمد astrobiologist گراهام لاو که میزبان ناسا “از زیستشناس نجومی” سری گفت: Space.com. در حالی که این امر می تواند فوق العاده منحصر به فرد و پیشگامانه پیدا کردن اگر این درست شد Wickramasinghe به سادگی نمی باید شواهد برای حمایت از خود ادعا لاو گفت.

“این یکی از آن موارد که در آن ادعا فوق العاده فوق العاده ای نیاز به شواهد” Lau گفت: Space.com. “حتی اگر آن را یک ایده جالب ما فقط هیچ دلیلی برای پذیرش این ایده در حال حاضر.

“من فکر می کنم این مهم است که دانشمندان به این نکته اشاره pseudoscientists یا علم بد” لاو اضافه شده است. “اگر این واقعی بود, آن را می خواهم اما ما فقط می توانید تی’ اجازه می دهد خودمان را به پرش به احساس خوب نتیجه ما بدون انجام علت سعی و کوشش به عنوان دانشمندان است.”

بیشتر: شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: در اینجا این اثر تا کنون

علاوه بر این از آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس جدید به نام SARS-CoV-2 آن خطوط با آنچه ما در مورد زمینی ویروس ها. ویروس مسئول بیماری COVID-19 که آلوده بیش از 187,000 نفر در سطح جهان با توجه به نیویورک تایمز.

“اگر این چیزی که تا به حال برخی از نوع های مختلف از biomolecule در آن است که متفاوت از زندگی به عنوان ما آن را می دانم” Lau گفت: پس از آن وجود دارد ممکن است دلیلی برای بررسی اینکه آیا این ویروس تا به حال ریشه های فرازمینی. اما حتی در این مورد وجود دارد می تواند زمینی توضیحات او اضافه شده است.

Wickramasinghe ادعای روابط به نظریه panspermia یک دیرینه اما نه اثبات نظریه که شمار است که زندگی بر روی زمین سرچشمه گرفته و با کمک از میکروارگانیسم ها و مواد بیولوژیکی از فضا لاو گفت. و در حالی که وجود دارد این است که هنوز شواهد بتن که panspermia رخ داده است در اینجا بر روی زمین یا حتی ممکن است از لحاظ نظری می تواند اتفاق می افتد, او گفت:.

از لحاظ تئوری بیولوژیکی مواد می تواند زنده ماندن در یک فضای راک دروغ خفته و به حیات خود ادامه دهد اگر آنها به درستی محافظت از تابش در فضا و زنده ماندن روند تأثیر زمین لاو گفت و اشاره کرد که دانشمندان مولکول های آلی از جمله اسیدهای آمینه در داخل شهاب سنگ.

اما با وجود این تئوری احتمالات وجود دارد این است که هیچ مدرک معتبری که نشان دهد کروناویروس جدید از فضا آمد او اضافه شده است.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im