هیچ ماهواره ای تصادف: 2 قطعه از جنس اوراق و شکسته فضایی, صدای تیز و تند با خیال راحت با هر یک از دیگر بیش از پیتسبورگ

اپراتورهای ماهواره ای و هر کس دیگری که می خواهد یک محیط امن و پایدار فضای محیط dodged گلوله یکشنبه شب (Jan. 29).

دو از بین رفته ماهواره — مادون قرمز فصل های ماهواره ای (جامعه جراحان ایران) و جاذبه شیب تثبیت آزمایش (GGSE-4) — cruised با خیال راحت گذشته هر یک از دیگر بالا در آسمان بالا پیتسبورگ.

این خانم نزدیک از جنس اوراق و شکسته فضایی که رخ داده است در 6:39 p. m. EST (2339 GMT) شد; های مختلف تجزیه و تحلیل بیش از چند روز گذشته در کالیفرنیا مبتنی بر ردیابی شرکت LeoLabs تا به حال ثابت احتمال برخورد در فقط 0.1 ٪ تا 5٪. مقامات ناسا گفت: Space.com که ارتش ایالات متحده را 18th کنترل فضای اسکادران که آهنگ های فضایی باقی مانده و ماهواره تخمین زده می شود فقط یک 0.07% شانس برخورد. (LeoLabs’ نهایی قبل از رابطه محاسبه تخمینی نزدیک-رویکرد فاصله 154 پا یا 47 متر).

“ما خوشحال به گزارش که در چندین رادار عبور از دو جسم پس رویکرد ما هیچ شواهد جدید باقی مانده است. این رویداد در خدمت برجسته برخورد خطرات ناشی از بی سرپرست ماهواره LEO [low Earth orbit],” LeoLabs نمایندگان گفت: از طریق توییتر در شب چهارشنبه.

ویدئو: سازمان دیده بان چگونه جامعه جراحان ایران و GGSE-4 ماهواره را دریافت کنید

مرتبط: جنس اوراق و شکسته فضایی تمیز کردن: 7 وحشی راه برای از بین بردن زباله مداری

یک هنرمند تصویر مادون قرمز فصل های ماهواره ای (جامعه جراحان ایران) در مدار زمین. (اعتبار تصویر: ناسا)

اما یک smashup ممکن بود و این می توانست بسیار بد است. حدود 2,400-lb. (1,090 کیلوگرم) جامعه جراحان ایران و 190-lb. (85 کیلوگرم) GGSE-4 هر دو سفر بسیار سریع و برخورد خواهد به احتمال زیاد تولید شده اند صدها نفر از قطعات باقی ماندهگفت: جاناتان مک داول, یک ستاره شناس در دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان مرکز اخترفیزیک که نگه زبانه ها در بسیاری از اشیاء چرخش زمین با استفاده از در دسترس عموم ایالات متحده ردیابی اطلاعات.

بیشتر از آن باقی مانده و خواهد ماند در جامعه جراحان ایران’ مدار خورشید-همزمان مسیر مورد علاقه بسیاری از آب و هوا و جاسوسی ماهواره. و جامعه جراحان ایران’ گردن کیهانی جنگل مشابه است که هنگامی که ساکنان ماهواره ای آب و هوا است که چین نابود شده در طول یک بدنام بارها مورد انتقاد قرار 2007 تست.

“بنابراین در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از باقی مانده که در مدار” مک داول گفت: Space.com قبل از شب چهارشنبه نزدیک رویکرد است. “اضافه کردن بیشتر خواهد بود.”

وجود دارد خواهد بود بدون شک بسیاری از تماس های نزدیک در سال آینده; فضا بیشتر و بیشتر شلوغ, بعد از همه. دلایل متعددی وجود دارد برای این کار از جمله کاهش هزینه ساخت و راه اندازی ماهواره و ساختمان از اینترنت megaconstellations مانند SpaceX را Starlink شبکه.

پس جنس اوراق و شکسته فضایی انتقالها مانند LeoLabs و نیروی هوایی ایالات متحده خواهد بود به طور فزاینده ای مشغول و برای آینده قابل پیش بینی.

“وجود دارد یک کل خیلی خوب توسعه اقتصادی, ماهواره جدید به فضا اما آنها در مواجهه با یک مشکل باقی مانده است که در حال حاضر وجود دارد” LeoLabs مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران دن Ceperley گفت: Space.com در روز یکشنبه است. “این یک مشکل است که ما واقعا نیاز به جلوگیری از رشد آن است. ما واقعا نمی تواند آن را پاک کردن پس از آن.”

جامعه جراحان ایران همکاری میان ناسا هلند و انگلستان راه اندازی شده در ژانویه 1983 و مطالعه کیهان در نور مادون قرمز به مدت 10 ماه. GGSE-4 عمل از سال 1967 از طریق 1972. این یک ملی آمریکا شناسایی دفتر ماهواره ای طراحی شده برای جمع آوری سیگنال های هوش مک داول گفت. و GGSE-4 بود یک پوشش به نام پیشه وری واقعی moniker شد خشخاش 5B با توجه به مک داول.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im