هیچ محققان این نتیجه, این دایناسور نیست پیاده روی وارونه

آنها…. آموزش

پنجاه سال پیش دیرینه شناسان کشف رد پای دایناسور روی سقف یک غار در استرالیا. و برای پنجاه سال — که پنج پس یک صفر — دانشمندان فقط فرض بر این است که آنها مواجه می شوند شواهدی از یک دایناسور است که به نحوی crawled شده در اطراف وارونه.

در حال حاضر — در نهایت — دانشگاه کوئینزلند دانشمندان رو به پایین از چیزهایی BGR گزارش. به جای برخی از عجیب و غریب, کشف دایناسور با یک میل شدید برای handstands — یک عکس شاید خدا توپ از پاهای نورد در اطراف این تیم کشف کرد که ردپای شدند که کاملا طبیعی دایناسورها trudged از طریق دریاچه رسوب که بعدها به شکل سقف غار.

دختر باهوش

قدیمی فرض بود واقعا عجیب و غریب, بلکه کاملا نشان می دهد که چگونه کمی درک ما در مورد گذشته های دور — و چگونه محدود ابزار ما برای یادگیری بیشتر در مورد آن می شود.

اما همچنین یک دایناسور راه رفتن بر روی دست خود و stomping ردپای به سقف ؟ من هیچ فانتزی, Ph. D., اما قطعا وجود دارد برخی از ایده های دیگر لگد زدن در اطراف گذشته بیش از نیم قرن.

دو رد پا

کوئینزلند دانشمندان پاک کردن رمز و راز در یک بار: ردپای’ تنظیم ساخته شده از آن به نظر می رسد مانند آنها در سمت چپ توسط برخی از ناشناخته چهارپا گوشتخوار trudging همراه که در آن دانشمندان انتظار می رود bipeds. اما nope: این فقط دو دایناسورها.

“به جای یک دایناسور راه رفتن بر روی دو پا آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه ما دو دایناسورها برای قیمت یک” کوئینزلند شناس آنتونی Romilio گفت: در آزادی مطبوعات “هر دو گیاه خواران که راه می رفت bipedally در امتداد ساحل باستانی دریاچه است.”

ادامه مطلب: دایناسور چاپ رمز و راز در نهایت حل شد پس از نیم قرن [BGR]

بیشتر دایناسورها: کسی که ذکر شده یک T-Rex در eBay و دیرینه شناسان خشمگین هستند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de