هیچ کس نمی تواند توضیح دهد که چرا هواپیما در هوا باقی بماند

در دسامبر سال 2003 به مناسبت سالگرد 100 از اولین پرواز برادران رایت, the New York Times فرار یک داستان با عنوان “ماندن در بالاترین نقطهء کشتی; چه آنها را نگه دارید وجود دارد؟” نقطه از قطعه یک سوال ساده: چه نگه می دارد هواپیما در هوا ؟ برای پاسخ به آن زمان تبدیل به John D. Anderson, Jr., متصدی آیرودینامیک ملی هوا و فضای موزه و نویسنده چندین کتاب در این زمینه است.

چه اندرسون گفت: با این حال است که وجود دارد در واقع هیچ توافق در چه تولید آیرودینامیک نیروی شناخته شده به عنوان بالابر. “وجود دارد هیچ یکی از ساده بوش در پاسخ به این,” او گفت: بار. افراد مختلف در پاسخ به سوال برخی با “تعصبات مذهبی.” بیش از 15 سال پس از آن صدور هنوز هم وجود دارد حساب های مختلف از چه تولید آسانسور با خود رتبه قابل توجهی از مدافعان متعصب. در این نقطه در تاریخ پرواز این وضعیت این است که کمی گیج کننده است. پس از همه فرایندهای طبیعی تکامل کار بدون فکر در تصادفی و بدون هر گونه درک فیزیک, حل مشکل مکانیکی از آیرودینامیک آسانسور برای افزایش پرندگان میلیون ها سال پیش. چرا باید آن را بسیار سخت برای دانشمندان برای توضیح آنچه را نگه می دارد پرندگان و هواپیماهای مسافربری در هوا ؟

اضافه کردن به سردرگمی این واقعیت است که حساب از آسانسور وجود دارد در دو سطح جداگانه از انتزاع: فنی و nontechnical. آنها مکمل هستند و نه متناقض اما تفاوت آنها در اهداف خود ، یکی وجود دارد به عنوان صرفا یک تئوری ریاضی عالمی است که در آن تجزیه و تحلیل متوسط شامل معادلات نمادها شبیه سازی های کامپیوتری و اعداد. کمی وجود دارد که اگر هر گونه مخالفت جدی و به آنچه به عنوان مناسب معادلات و یا راه حل های خود هستند. هدف از ویژگی های تئوری ریاضی است برای پیش بینی دقیق و به نتایج پروژه است که مفید برای مهندسین هوانوردی درگیر در کسب و کار پیچیده طراحی هواپیما.

اما توسط خود معادلات در توضیح و نه راه حل های خود را. وجود دارد یک دوم nontechnical سطح از تجزیه و تحلیل آن در نظر گرفته شده است به ما ارائه با یک فیزیکی عام توضیح بالابر. هدف از این nontechnical رویکرد این است که به ما یک درک شهودی از واقعی نیروها و عواملی که در محل کار به نگه داشتن هواپیما در هوا. این رویکرد وجود دارد و نه در سطح اعداد و معادلات بلکه در سطح مفاهیم و اصول آن آشنا هستند و قابل فهم به nonspecialists.

آن است که در این دوم nontechnical سطح که در آن مجادلات دروغ است. دو تئوری های مختلف معمولا پیشنهاد به توضیح بالابر و طرفداران در هر دو طرف استدلال می کنند نظرات خود را در مقالات و کتاب و آنلاین. مشکل این است که هر یک از این دو nontechnical نظریه درست است را در خود دارد. اما نه به تولید یک توضیح کامل از آسانسور یک فراهم می کند که یک حسابداری کامل از تمام نیروهای اساسی عوامل و شرایط فیزیکی حاکم بر آیرودینامیک آسانسور با مسائل چپ آویزان غیر قابل توضیح و یا ناشناخته است. آیا چنین نظریه ای حتی وجود دارد ؟

دو رقیب نظریه

تا حد زیادی محبوب ترین توضیح بالابر برنولی قضیه یک اصل شناسایی شده توسط سوئیس ریاضیدان دانیل برنولی در سال 1738 رساله Hydrodynamica. برنولی از یک خانواده از ریاضیدانان. پدرش یوهان ساخته شده سهم به حساب دیفرانسیل و انتگرال و عمویش یاکوب ابداع اصطلاح “انتگرال.” بسیاری از دانیل برنولی سهم تا به حال با جریان سیال: هوا یک سیال و این قضیه در ارتباط با نام او معمولا بیان شده در شرایط استفاده از دینامیک سیالات. اظهار داشت: به سادگی برنولی قانون می گوید که فشار سیال کاهش می یابد به سرعت آن را افزایش می دهد و بالعکس.

برنولی قضیه تلاش برای توضیح آسانسور به عنوان یک نتیجه از منحنی سطح بالایی از یک ایرفویل نام فنی برای بال هواپیما. به این دلیل انحنای این ایده می رود, سفر هوایی در سراسر بالای بال حرکت سریع تر از هوا در حال حرکت در امتداد بال را پایین و سطح آن صاف است. برنولی قضیه می گوید که افزایش سرعت بالای بال است که در ارتباط با یک منطقه از کاهش فشار وجود دارد که بلند است.

Illustration depicts two classic explanations of lift—Bernoulli’s theorem and the Newtonian principle of action and reaction—along with their flaws
اعتبار: L-Dopa

کوه ها از داده های تجربی از ساده (خطوط ذرات دود) در تونل باد تست های آزمایشگاهی و آزمایش بر روی نازل شده بود فنتر و لوله و غیره ارائه شواهد است که به عنوان اظهار داشت برنولی اصل است صحیح و درست است. اما دلایل متعددی وجود دارد که برنولی قضیه نمی کند خود به خود تشکیل یک کامل توضیح بالابر. اگر چه این یک واقعیت تجربه که هوا سریعتر حرکت می کند در سراسر یک سطح منحنی برنولی قضیه به تنهایی نمی کند و توضیح دهد که چرا این چنین است. به عبارت دیگر قضیه نمی گویند که چگونه این بالاتر سرعت بالاتر از بال و پر در آمد برای شروع با.

Art depicts two recent attempts at more complete explanations of lift: co-dependency of lift’s four elements, and the cause of low pressure above the wing
اعتبار: L-Dopa

وجود دارد مقدار زیادی از بد توضیح برای سرعت بالاتر. با توجه به یکی از رایج ترین — از “برابر با زمان حمل و نقل” تئوری—بسته هوا که جداگانه در بال لبه پیشرو باید دوباره به طور همزمان در لبه عقبی. به دلیل بالا بسته سفر دورتر از پایین بسته در یک مقدار معین از زمان باید آن را سریع تر. مغالطه در اینجا این است که هیچ دلیل فیزیکی که دو بسته باید رسیدن به انتهایی لبه به طور همزمان. و در واقع آنها نمی: تجربی واقعیت این است که هوا در بالای حرکت می کند بسیار سریع تر از برابر زمان حمل و نقل تئوری می تواند برای حساب.

نیز وجود دارد یک بدنام “تظاهرات” از اصل برنولی است که مکرر در بسیاری از حساب های محبوب یوتیوب ویدئوها و حتی برخی از کتاب های درسی. آن را شامل برگزاری یک ورق کاغذ به صورت افقی در دهان خود را و باد در سراسر منحنی بالای آن است. صفحه افزایش می یابد ظاهرا نشان دادن اثر برنولی. در نتیجه در مقابل باید به رخ می دهد زمانی که شما در سراسر پایین ورق: سرعت حرکت هوا در زیر آن باید با کشیدن صفحه به سمت پایین. به جای تناقض صفحه افزایش می یابد.

بلند کردن اجسام از منحنی کاغذ هنگامی که جریان اعمال شده به یک طرف “نیست چرا که هوا در حال حرکت در سرعت های مختلف در دو طرف می گوید:” هولگر Babinsky استاد آیرودینامیک در دانشگاه کمبریج در مقاله خود چگونه بال کار می کند؟” برای نشان دادن این ضربه در سراسر مستقیم تکه کاغذ—برای مثال یک برگزار می شود به طوری که آن را آویزان پایین به صورت عمودی و شاهد که کاغذ حرکت نمی کند یک راه یا دیگری چون “فشار بر روی هر دو طرف کاغذ همان است که با وجود تفاوت بارز در سرعت است.”

دوم کمبود برنولی قضیه این است که آن را نمی گویند که چگونه یا چرا بالاتر از سرعت بالای بال به ارمغان می آورد پایین تر و فشار به جای فشار بالاتر همراه با آن است. آن را ممکن است به فکر می کنم که هنگامی که یک بال انحنای جابجا هوا به سمت بالا که هوا فشرده شده و در نتیجه افزایش فشار در بالای بال. این نوع از “تنگنا” به طور معمول کاهش می یابد و همه چیز را در زندگی عادی به جای بالا بردن سرعت آنها را. در یک بزرگراه در زمانی که دو یا بیشتر خطوط ترافیک ادغام را به یک اتومبیل های درگیر رفتن نیست سریع تر وجود دارد این است که به جای یک توده رکود و احتمالا حتی یک ترافیک مربا. مولکول های هوا جریان بالای یک بال نمی خواهم آن رفتار اما برنولی قضیه نمی گوید چرا که نه.

مشکل سوم را فراهم می کند مهمترین استدلال در برابر در مورد برنولی قضیه به عنوان یک حساب کامل از آسانسور: یک هواپیما با یک منحنی سطح بالا است که قادر به پرواز وارونه. در وارونه پرواز بال خمیده سطح می شود سطح پایین و با توجه به برنولی قضیه سپس آن تولید کاهش فشار زیر بال. که کاهش فشار اضافه شده به نیروی جاذبه باید کلی اثر کشیدن هواپیما رو به پایین به جای نگه داشتن آن تا. علاوه بر این هواپیما با متقارن airfoils با مساوی انحنای بالا و پایین و یا حتی با تخت بالا و پایین سطوح—نیز قادر به پرواز معکوس تا زمانی که airfoil دیدار می دوزند باد در یک زاویه مناسب از حمله. این به این معنی است که برنولی قضیه به تنهایی کافی است برای توضیح این حقایق است.

دیگر نظریه آسانسور بر اساس نیوتن قانون سوم حرکت اصل عمل و عکس العمل. این نظریه می گوید که یک بال را نگه می دارد یک هواپیما توسط فشار هوا پایین. هوا جمعی و از نیوتن قانون سوم آن است که زیر بال را به سمت پایین فشار نتایج در برابر و مخالف با فشار به عقب به سمت بالا که بلند است. نیوتنی حساب امر به بال هر شکل منحنی یا تخت متقارن یا نه. آن را نگه می دارد برای هواپیما پرواز وارونه و یا از سمت راست ، نیروهای کار نیز آشنا از تجربه های معمولی—برای مثال زمانی که شما چوب دست خود را از ماشین در حال حرکت و شیب آن به سمت بالا هوا منحرف رو به پایین و دست خود را بالا می رود. به این دلایل نیوتن قانون سوم بیشتر جهانی و جامع توضیح بالابر از برنولی قضیه.

اما گرفته شده توسط خود اصل عمل و عکس العمل نیز نتواند به توضیح این کاهش فشار در بالای بال وجود دارد که در آن منطقه صرف نظر از اینکه آیا airfoil است cambered. این است تنها زمانی که یک هواپیما به زمین می آید و متوقف شد که در این منطقه از کاهش فشار در بالای بال از بین می رود بازگشت به محیط و فشار می شود و همان در هر دو بالا و پایین. اما زمانی که هواپیما در پرواز است که در منطقه پایین تر از فشار غیر قابل اجتناب عنصر بالابر آیرودینامیکی و باید آن را توضیح داد.

درک تاریخی

نه برنولی و نه نیوتن آگاهانه در تلاش برای توضیح آنچه که دارای هواپیما تا, البته از آنجا که آنها زندگی می کردند قبل از توسعه واقعی از مکانیک پرواز. مربوطه قوانین و نظریه ها صرفا repurposed هنگامی که برادران رایت پرواز کرد و آن را جدی و با فشار دادن کسب و کار برای دانشمندان به درک آیرودینامیک آسانسور.

بسیاری از این نظری حساب آمد از اروپا است. در سال های اولیه قرن 20th چندین دانشمندان انگلیسی پیشرفته ویژگی های ریاضی حساب از آسانسور که تحت درمان با هوا به عنوان یک سیال ایده آل معنی است که در آن تراکم و تا به حال ویسکوزیته صفر. این فرض غیر واقعی است اما شاید آنهایی که قابل فهم برای دانشمندان در مواجهه با این پدیده جدید از کنترل طراحی مکانیک پرواز. این فرضیات نیز در زمینه ریاضیات ساده تر و ساده تر از آنها در غیر این صورت می شده اند اما این سادگی آمد و در یک قیمت: با این حال موفق به حساب airfoils حرکت در ایده آل گازها ممکن است ریاضی, آنها باقی مانده است معیوب تجربی.

در آلمان یکی از دانشمندان که اعمال خود را به مشکل از آسانسور نبود جز آلبرت انیشتین. انیشتین در سال 1916 منتشر شده یک قطعه کوتاه در مجله مردن Naturwissenschaften تحت عنوان “ابتدایی تئوری امواج آب و پرواز” که به دنبال توضیح آنچه برای محاسبه ظرفیت حمل بال پرواز و پرندگان افزایش. “وجود دارد بسیاری از ابهام های اطراف این پرسش” اینشتین نوشت. “در واقع باید اعتراف کنم که من مواجه می شوند هرگز یک پاسخ ساده به آنها را حتی در متخصص ادبیات.”

اینشتین پس از آن اقدام به ارائه توضیح که فرض یک تراکم اصطکاک سیال است که یک سیال ایده آل. بدون ذکر برنولی با نام او به یک حساب کاربری است که مطابق با اصل برنولی گفت که فشار مایع بیشتر است که در آن سرعت آن کندتر است و بالعکس. برای استفاده از این اختلاف فشار انیشتین پیشنهاد یک ایرفویل با یک برآمدگی در بالای طوری که شکل خواهد افزایش جریان هوا سرعت بالاتر از برآمدگی و در نتیجه کاهش فشار نیز وجود دارد.

انیشتین احتمالا فکر که ایده آل خود را-تجزیه و تحلیل مایع اعمال می شود به همان اندازه نیز به دنیای واقعی جریان سیال. در سال 1917 بر اساس نظریه انیشتین طراحی شده یک airfoil که بعدا معروف شد به عنوان یک گربه پشت بال به دلیل شباهت آن به خم پشت کشش گربه. او به ارمغان آورد و طراحی به تولید کننده هواپیما LVG (Luftverkehrsgesellschaft) در برلین ساخته شده است که جدید ماشین پرنده در اطراف آن است. یک آزمون آزمایشی گزارش شده است که هنر و صنعت waddled در اطراف در هوا مانند “یک اردک.” بعدا در سال 1954 اینشتین خود را به نام او گشت به هوانوردی یک “جوان حماقت.” فردی که به ما اساسا نظریه های جدید که نفوذ هر دو کوچکترین و بزرگترین قطعات جهان با این وجود موفق به ایجاد یک سهم مثبت به درک درستی از آسانسور و یا به آمده تا با یک عملی ایرفویل طراحی.

به سوی یک نظریه کامل آسانسور

معاصر از روش های علمی طراحی هواپیما هستند و این استان از دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) شبیه سازی و به اصطلاح Navier-Stokes equations که گرفتن کامل از واقعی ویسکوزیته هوا. این راه حل از معادلات آن و خروجی از CFD شبیه سازی عملکرد فشار-توزیع پیش بینی جریان هوا الگوهای کمی و نتایج است که اساس برای امروز بسیار پیشرفته هواپیما طرح است. هنوز هم آنها را با خود به یک فیزیکی و کیفی توضیح بالابر.

اما در سال های اخیر منجر aerodynamicist داگ مک لین تلاش کرده است به فراتر از مطلق ریاضی فرمالیسم و به مقابله با علت فیزیکی-و-اثر روابط که حساب برای آسانسور در تمام زندگی واقعی تظاهرات. مکلین که صرف بیشتر از کار حرفه ای خود را به عنوان یک مهندس در شرکت Boeing Commercial Airplanes, که در آن او تخصصی در کد CFD و توسعه و منتشر شده ایده های جدید خود را در سال 2012 متن درک آیرودینامیک: استدلال از فیزیک واقعی.

با توجه به این که کتاب اجرا می شود به بیش از 500 صفحات نسبتا متراکم تجزیه و تحلیل فنی این شگفت انگیز است برای دیدن است که آن را شامل یک بخش (7.3.3) تحت عنوان “یک توضیح اساسی از آسانسور در یک ایرفویل در دسترس به یک Nontechnical مخاطبان است.” تولید این 16 صفحه بود و نه آسان برای مک لین یک استاد از موضوع; در واقع, آن را “احتمالا سخت ترین بخش از این کتاب به نوشتن” نویسنده می گوید. “آن دیدم بیشتر تجدید نظر از من می توانید تعداد دفعات مشاهده. من هرگز به طور کامل از آن راضی است.”

مکلین را پیچیده توضیح آسانسور شروع می شود با پایه فرض همه عادی آیرودینامیک: هوا در اطراف بال به عنوان “مداوم مواد که deforms به دنبال خطوط ایرفویل.” که تغییر شکل وجود دارد به شکل یک نوار از جریان سیال هر دو در بالا و پایین بال. “ایرفویل تحت تاثیر فشار در بیش از یک منطقه گسترده ای در آنچه که به نام فشار میدان,” مکلین می نویسد. “هنگامی که آسانسور تولید یک منتشر ابر فشار پایین همیشه اشکال فوق ایرفویل و منتشر ابر فشار بالا معمولا به اشکال زیر است. که در آن این ابرها را لمس airfoil آنها را تشکیل می دهند تفاوت فشار که اعمال آسانسور در airfoil.”

آب-کانال تست در NASA Ames مکانیک سیالات Labuses فلورسنت رنگ به تجسم میدان جریان بیش از بال هواپیما. این ساده سازی در حال حرکت از چپ به راست و بطرف آنها برخورد بال کمک به نشان دادن فیزیک آسانسور. اعتبار: ایان آلن

بال هل درجه پایین و در نتیجه رو به پایین به نوبه خود از جریان هوا. هوای بالای بال با سرعت بالا و مطابق با اصل برنولی. علاوه بر این وجود دارد که یک منطقه پر فشار زیر بال و یک منطقه کم فشار بالا. این به این معنی است که وجود دارد چهار اجزای لازم در مکلین را توضیح بالابر: رو به پایین تبدیل از جریان باد و افزایش جریان هوا را با سرعت یک منطقه کم فشار و مساحت فشار بالا.

اما از آن است که رابطه متقابل میان این چهار عنصر است که بیشتر رمان و متمایز از جنبه های مک لین به حساب. “پشتیبانی آنها از یکدیگر متقابل علت و معلولی رابطه و هیچ یک را وجود دارد بدون دیگران” او می نویسد. “فشار تفاوت اعمال آسانسور اجرا در airfoil در حالی که رو به پایین تبدیل جریان و تغییر در سرعت جریان حفظ اختلاف فشار.” آن است که این رابطه متقابل است که به منزله یک عنصر پنجم از مکلین توضیح: این روابط متقابل در میان چهار نفر دیگر. آن را به عنوان اگر آن چهار مولفه های جمعی را خود به وجود و حفظ خود به طور همزمان اعمال متقابل خلقت و علیت.

به نظر می رسد به یک اشاره از سحر و جادو در این همکاری است. این روند که مکلین توصیف به نظر می رسد شبیه به چهار فعال عوامل کشیدن تا در یکی دیگر خندیدن به خود را نگه دارید در هوا جمعی. و یا به عنوان او اذعان دارد آن است که یک مورد از “دایره علت و معلول است.” چگونه ممکن است برای هر عنصر از این تعامل برای حفظ و تقویت همه دیگران است ؟ و چه چیزی باعث این متقابل, متقابل, پویا تعامل? مکلین پاسخ: نیوتن قانون دوم حرکت است.

نیوتن قانون دوم بیان می کند که شتاب یک جسم و یا یک بسته از مایع است که متناسب با نیروی اعمال شده بر روی آن. “نیوتن قانون دوم به ما می گوید که زمانی که یک اختلاف فشار تحمیل یک نیروی خالص در یک مایع بسته آن باید باعث تغییر در سرعت یا جهت (یا هر دو) بسته حرکت” مکلین توضیح می دهد. اما متقابلا این اختلاف فشار بستگی دارد و دلیل وجود دارد که بسته به شتاب.

نیست ما چیزی برای هیچ چیز اینجا ؟ مک لین می گوید: اگر بال شد و در بقیه هیچ بخشی از این خوشه از همدیگر فعالیت می باشد. اما واقعیت این است که بال در حال حرکت را از طریق هوا با هر بسته تحت تاثیر قرار همه دیگران به ارمغان می آورد این شرکت وابسته به عناصر به وجود و حفظ آنها در طول پرواز.

عطف در روابط متقابل بالابر

به زودی پس از انتشار از درک آیرودینامیک, McLean متوجه شدم که او تا به حال نه به طور کامل اختصاص تمام عناصر بالابر آیرودینامیکی چون او توضیح نمی دهد که چه چیزی باعث فشار روی بال به تغییر از محیط. بنابراین در نوامبر 2018, McLean انتشار یک مقاله دو قسمتی در معلم فیزیک است که در آن به او پیشنهاد “جامع توضیح فیزیکی” از آیرودینامیک ،

اگر چه این مقاله تا حد زیادی restates مکلین را زودتر خط استدلال آن را نیز تلاش برای اضافه کردن یک بهتر توضیح چه چیزی باعث فشار زمینه به غیر یکنواخت و به فرض شکل فیزیکی است که در آن می کند. به طور خاص او بحث جدید معرفی یک تعامل متقابل در جریان زمینه سطح به طوری که غیر یکنواخت فشار میدان ناشی از اعمال نیروی رو به پایین نیروی اعمال شده در هوا توسط airfoil.

آیا مکلین بخش 7.3.3 و پیگیری مقاله موفق به ارائه کامل و صحیح حساب آسانسور باز است به تفسیر و بحث است. دلایلی وجود دارد که آن را دشوار است به تولید روشن و ساده و رضایت بخش حساب آیرودینامیک آسانسور. برای یک چیز, جریان سیال در حال پیچیده تر و سخت تر به درک از حرکت اجسام جامد به خصوص جریان سیال است که جداگانه در بال لبه پیشرو و به موضوع های مختلف فیزیکی نیروهای امتداد بالا و پایین. برخی از اختلافات در مورد آسانسور شامل نه حقایق خود بلکه چگونه کسانی که حقایق را تفسیر می شود که ممکن است شامل مسائل است که غیر ممکن است برای تصمیم گیری توسط آزمایش.

وجود دارد در این نقطه تنها چند برجسته و مهم است که نیاز به توضیح. آسانسور به عنوان شما را به یاد بیاورید که در نتیجه اختلاف فشار بین قسمت بالا و پایین از یک airfoil. ما در حال حاضر توضیحی قابل قبول برای آنچه اتفاق می افتد در پایین بخشی از یک airfoil: دوزند فشار هوا بر روی بال هر دو صورت عمودی (تولید آسانسور) و افقی (تولید بکشید). به سمت بالا فشار وجود دارد در صورت بالاتر فشار در زیر بال و این فشار بالاتر است در نتیجه ساده نیوتنی عمل و عکس العمل.

همه چیز کاملا متفاوت در بالای بال ، یک منطقه از کاهش فشار وجود دارد وجود دارد که آن نیز بخشی از آیرودینامیکی اجسام نیروی. اما اگر نه اصل برنولی و نه نیوتن قانون سوم توضیح می دهد که آن چه می کند ؟ ما می دانیم که از خطوط جریان هوا در بالای بال پایبند نزدیک به انحنای رو به پایین ایرفویل. اما چرا باید بسته هوایی در حال حرکت در سراسر بال در سطح بالا دنبال آن به سمت پایین خمیدگی? چرا آنها نمی تواند از آن جدا و پرواز مستقیم به عقب ؟

علامت Drela استاد دینامیک سیالات در موسسه تکنولوژی ماساچوست و نویسنده پرواز آیرودینامیک خودروارائه می دهد یک جواب: “اگر بسته های لحظه ای پرواز کردن مماس به ایرفویل سطح بالا وجود دارد به معنای واقعی کلمه می تواند یک خلاء ایجاد شده در زیر آنها را” او توضیح می دهد. “این خلاء پس از آن خواهد خورد کردن بسته تا زمانی که آنها عمدتا در پر کردن خلاء یعنی تا زمانی که حرکت مماس به ایرفویل دوباره. این مکانیسم فیزیکی که نیروهای بسته به حرکت در طول ایرفویل شکل. اندکی خلاء جزئی باقی مانده است برای حفظ این بسته در یک مسیر منحنی.”

این نقاشی دور و یا پایین کشیدن از آن هوا بسته از همسایه بسته بالاتر از چیزی است که ایجاد این منطقه از کاهش فشار در بالای بال. اما اثر دیگری نیز همراه با این عمل: بالاتر از سرعت جریان هوا در بالای بال. “کاهش فشار بیش از بلند کردن بال نیز ‘می کشد به صورت افقی در هوا بسته به عنوان رویکرد آنها از بالادست به طوری که آنها به سرعت بالاتر در آن زمان آنها می رسند بالای بال” Drela می گوید. “بنابراین افزایش سرعت بالاتر از بلند کردن بال را می توان به عنوان یک اثر جانبی از کاهش فشار وجود دارد.”

اما مثل همیشه وقتی که می آید به توضیح بالابر در nontechnical سطح یکی دیگر از کارشناس دیگری را داشته باشد ، کمبریج aerodynamicist Babinsky می گوید: “من از آنها بدم میاید به مخالفت با من همکار محترم علامت Drela اما اگر ایجاد یک خلاء بودند توضیح و سپس آن را سخت به توضیح دهد که چرا گاهی اوقات جریان می کند با اینحال جدا از سطح. اما او درست است در هر چیز دیگری. مشکل این است که هیچ سریع و آسان توضیح.”

Drela خود را تصدیق میکند که او توضیح رضایتبخش است در برخی از راه. “یک مشکل ظاهری است که هیچ توضیح خواهد شد که پذیرفته شده,” او می گوید. پس از آن که ترک ما ؟ در اثر سمت راست که در آن ما شروع: با John D. Anderson اظهار داشت که “با وجود ساده-بوش پاسخ به این.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>