اکسید نیتروژن از پنگوئن پو محققان احساس loopy

پادشاه پنگوئن ها در قطب جنوب منتشر می کنند بنابراین مقدار اکسید نیتروژن با نام مستعار “گاز خنده آور” در مدفوع خود را که محققان احساس عجیب و غریب از بودن در اطراف آن است.

بیش از 1600 کیلومتر در شرق دریک عبور بین قطب جنوب و آمریکای جنوبی نهفته است اطلس جزیره جورجیای جنوبی. در آنجا پادشاه پنگوئن ها زندگی می کنند در مستعمرات. آنها صرف روز خود را chomping در كرل ماهی مرکب و ماهی تغذیه جوجه های خود را و تولید “کود مرغی.”

و این چلغوز انتشار مقدار زیادی از آنچه را بهتر شناخته شده به عنوان گاز خنده, با توجه به مطالعه در علم کل محیط زیستکه شامل تجزیه و تحلیل آزمایشگاهی خاک و کود مرغی نمونه.

“پنگوئن کود مرغی تولید به طور قابل توجهی سطح بالایی از اکسید نیتروژن در اطراف خود مستعمرات. حداکثر تولید گازهای گلخانه ای در حدود 100 برابر بیشتر از یک تازگی بارور کرون میشه. آن است که واقعا شدید—نه به خاطر اکسید نیتروژن است که 300 برابر بیشتر آلاینده از CO2” توضیح می دهد که بو Elberling استاد در دانشگاه کپنهاگ وزارت علوم و مدیریت منابع طبیعی.

علاوه بر اینکه فشار بر روی آب و گاز دارای یک اثر بسیار شبیه به آرام بخش استفاده می شود در دندانپزشک منشی Elberling توضیح می دهد.

“پس از nosing در مورد کود مرغی برای چند ساعت یکی می رود به طور کامل فاخته. یکی شروع به احساس بد و سردرد. کوچک اکسید نیتروژن سیلندر که شما دیدن دروغ گفتن در و شناور در اطراف کپنهاگ هیچ بازی برای این دوز سنگین است که در نتیجه از ترکیب اکسید نیتروژن با هیدروژن سولفید و گازهای دیگر است.”

پنگوئن ها’ غذای مورد علاقه ماهی و کریل که هر دو حاوی مقادیر زیادی نیتروژن جذب شده از گیاهان شناور در اقیانوس. مدفوع خود را پس از آن انتشار نیتروژن به زمین. خاک و باکتری ها و سپس تبدیل این ماده به اکسید نیتروژن یک گاز گلخانه ای.

“این برای ما روشن است که سطح اکسید نیتروژن بسیار بالا در مکان های که در آن وجود دارد پنگوئن—و در نتیجه کود مرغی—و بالعکس پایین تر در مکان های که در آن وجود دارد هیچ” توضیح می دهد که Elberling.

“در حالی که اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای در این مورد نیست به اندازه کافی برای تاثیر زمین انرژی کلی بودجه یافته های ما کمک به دانش جدید در مورد چگونه پنگوئن مستعمرات تحت تاثیر محیط اطراف آنها که جالب است زیرا مستعمرات به طور کلی تبدیل شدن بیشتر و گسترده تر می گوید:” Elberling.

“ما باید یاد بگیرند از این در رابطه با, دانمارکی, کشاورزی, که در آن مقادیر زیادی از اکسید نیتروژن در حال ساطع شده از کود نیتروژن در زمینه های. یکی از چیزهایی که ما می توانند یاد بگیرند به عنوان مثال این است که چگونه و چه زمانی به بارور vis-à-vis شرایط مطلوب برای خاک و باکتری ها برای تولید اکسید نیتروژن.”

نویسندگان هستند از دانشگاه کپنهاگ و دانشگاه نانجینگ در چین است.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>