آسمان شب فوریه سال 2020: آنچه که شما می توانید در این ماه [نقشه]

آسمان شب روشن ارائه می دهد و همیشه در حال تغییر صفحه نمایش از جذاب اشیاء برای دیدن — ستاره های فلکی ، سیارات اغلب ماه و گاهی رویدادهای خاص مانند باران شهاب سنگ است. رصد آسمان شب می تواند انجام شود با هیچ تجهیزات خاص اگر چه یک نقشه آسمان می تواند بسیار مفید باشد. دوربین دوچشمی یا خوب مبتدی تلسکوپ را افزایش برخی از تجارب و را از در غیر این صورت نامرئی اشیاء به نمایش. شما همچنین می توانید با استفاده از برنامه نجوم و نرم افزار را مشاهده خود را آسان تر و استفاده از ردیاب ماهواره ای صفحه طراحی شده توسط N2YO.com برای پیدا کردن زمانی که به ایستگاه فضایی بین المللی و ماهواره های دیگر. در زیر برای پیدا کردن آنچه در آسمان شب امشب (سیارات قابل مشاهده در حال حاضر فازهای ماه رعایت نکات برجسته این ماه) به همراه سایر منابع (Skywatching شرایط آسمان شب رعایت نکات و مطالعه بیشتر).

آسمان شب بیش از ماه و ستاره اگر شما می دانم زمانی که و که در آن به نگاه. (اعتبار تصویر: کارل تیت/فضا.com)

ماهانه skywatching اطلاعات ارائه شده به Space.com کریس وان از شب پرستاره آموزش و پرورش رهبر در فضای علم برنامه درسی راه حل. دنبال شب پرستاره در توییتر @StarryNightEdu و کریس در @Astrogeoguy.

سردبیر توجه داشته باشید: اگر شما یک تازه skywatching عکس شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک داستان ممکن و یا گالری عکس, شما می توانید عکس ها و نظرات در به spacephotos@futurenet.com.

آسمان شب Guides:

تقویم رعایت نکات برجسته

چهار شنبه, فوریه. 1 شب — ماه در دیدار وستا

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در جنوب غربی آسمان در شب شنبه, فوریه. 1 مداری حرکت ماه اپیلاسیون (خط سبز) انجام خواهد داد آن را به سمت کمربند اصلی سیارک تعیین شده (4) Vesta. دوربین شکاری و حیاط خلوت تلسکوپ مورد نیاز خواهد بود برای دیدن به بزرگی 7.9 سیارک. هم زمان با ماه مجموعه در حدود 1:20 صبح به وقت محلی وستا خواهد بود قرار است کمتر از دو انگشت را به عرض فوقانی راست (یا 2 درجه به آسمانی شرقی) از ماه. ساعت بعد در حدود ساعت 8:50 به وقت تهران در فوریه. 2 ناظران در جنوب آسیا و شرق افغانستان و شمال فیلیپین و چین و ژاپن و شرق روسیه و آلاسکا و غرب کانادا را ببینید ماه نهفته وستا.

یکشنبه, فوریه. 2 در 1:42 GMT — سه ماهه اول ماه

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

زمانی که ماه خود می رسد سه ماهه اول فاز نسبی موقعیت زمین و خورشید و ماه را باعث می شود ما برای دیدن ماه و نیم روشن — در غرب (سمت راست) سمت. نور خورشید قابل توجه ماه در عمق کم زاویه تولید چشمگیری روشن مناظر در امتداد قطب به قطب ترمیناتور که جدا روشن و تیره نیمکره. سه ماهه اول افزایش قمر در ظهر و در نیمه شب به طوری که آنها قابل مشاهده هستند شروع در ساعات بعد از ظهر. اصطلاح سه ماهه اول اشاره دارد نه به ماه ظاهر اما واقعیت این است که ما ماهواره طبیعی در حال حاضر به اتمام سه ماهه اول مدار خود به دور زمین شمارش از آخرین ماه جدید.

دوشنبه, فوریه. 3 شبانه — Moon نوازش گاو, چهره

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

شبانه در دوشنبه, فوریه. 3 مداری حرکت پایانی هلال ماه (خط سبز) انجام خواهد داد آن را در امتداد لبه شمالی مثلثی گروه بندی ستاره است که در صورت برج ثور گاو نر. پس از غروب خورشید برج ثور’ مثلث از ستاره ها خواهد بود مستقر در زیر ماه. در حدود 12:30 a. m. EST ماه را در مداری حرکت (خط سبز) انجام خواهد شد آن را بسیار نزدیک به چشم ستاره اپسیلون (ε) Tauri که نشانه گاو نر شمالی چشم. در آن زمان روزانه به چرخش آسمان را نوک گاو نر نشسته و ماه خواهد بود در داخل جمع گوشه سمت راست بالای مثلث.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

زمستان فوتبال, همچنین شناخته شده به عنوان زمستان شش و زمستان دایره است asterism متشکل از درخشان ترین ستاره در صورت فلکی از Canis Major, Orion, برج ثور ارابهران, برج جوزا و Canis Minor — به طور خاص شباهنگ Rigel, Aldebaran, Capella کرچک & Pollux و Procyon. پس از غروب خورشید این الگو را ایستاده در جنوب شرقی آسمان گسترش از 20 درجه بالاتر از سطح افق تقریبا در بالای سر. کهکشان راه شیری می گذرد به صورت عمودی از طریق آن. فوتبال قابل مشاهده است در طول شب از اواسط نوامبر تا بهار هر سال است. اپیلاسیون هلال ماه سفر را از طریق asterism از Feb. 4 به 6.

چهار شنبه, فوریه. 5 شب — ماه نزدیکی مسیه 35

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در شب سه شنبه ، 5 بسیار روشن و هلال ماه را از طریق پا را از این برج غربی دوقلو کرچک. ماه خواهد بود احاطه شده توسط یک مجموعه دیدنی از اعماق آسمان اشیاء از جمله روشن باز خوشه مسیه 35 که نشستن کمتر از سه ماه با قطر بالا (یا 1.5 درجه به آسمانی غربی) ماه. دوربین شکاری ممکن است انتخاب کنید تا کلاستر ستاره ها که شب — اما یک شرط بندی بهتر است به یاد داشته باشید محل و بازگشت برای یک نگاه در یک شب زمانی که ماه در سمت چپ صحنه است.

چهار شنبه, فوریه. 8 پیش-سحر — ماه Buzzes کندوی عسل

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

قبل از نزدیک به ماه کامل مجموعه در غرب قبل از سپیده دم روز شنبه, فوریه. 8, از آن خواهد شد کشویی از طریق شمال (دست راست) لبه بزرگ باز خوشه ستاره ای شناخته شده به عنوان کندوی عسل (یا مسیه 44) در صورت فلکی سرطان است. این برخورد رخ می دهد و اغلب به دلیل خوشه واقع شده است فقط یک درجه شمال دایره البروج (خط سبز). ماه و خوشه را در هر دو جا در میدان دید دوربین دوچشمی (دایره نارنجی رنگ) و یا پایین بزرگنمایی تلسکوپ اما ماه درخشش بیشتر خواهد شد پایمال خوشه’ ستاره. برای دیدن ستاره بیشتر سعی کنید با قرار دادن ماه فقط در خارج از خود نوری’ میدان دید.

یکشنبه, فوریه. 9 در 7:33 GMT — پر برف ماه

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

فوریه ماه کامل شناخته شده به عنوان برف ماه یا گرسنگی ماه را همیشه می درخشد و یا در نزدیکی ستاره لئو. ماه کامل همیشه افزایش در سراسر غروب و مجموعه اطراف طلوع آفتاب. موقعیت البروج در شب های زمستان باعث مارس قمر به اوج بسیار بالا در آسمان شب و سایه شبیه به آفتاب ظهر تابستان. این ماه کامل رخ می دهد 1.5 روز قبل از حضیض نقطه در مدار ماه هنگامی که آن را نزدیک به زمین ساخت این تقریبا یک supermoon. سه نفر از واقعی supermoons خواهد رخ می دهد در ماه مارس تا مه از سال 2020 است.

دوشنبه, فوریه. 10 شب — عطارد در بیشترین کشیدگی شرقی

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در شب جمعه, فوریه. 10 جیوه (مدار نشان داده شده است به عنوان منحنی قرمز) را به وسیع ترین و جدایی و 18 درجه شرق از خورشید است. با جیوه نشسته در بالای یک تقریبا عمودی شب البروج این خواهد بود که بهترین ظاهر این سیاره در سال 2020 برای نیمکره شمالی ناظران. بهینه بار مشاهده سقوط بین 6 و 7 p. m. به وقت محلی. بازدید در یک تلسکوپ (الحاق) این سیاره خواهد شد و نمایشگاه پایانی نیمه روشن مرحله.

دوشنبه, فوریه. 10 پس از غروب خورشید — نپتون نزدیک به ستاره فی Aquarii

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در شب و اطراف روز شنبه, فوریه. 10 دور dim نپتون (مشروح مسیر قرمز) منتقل خواهد شد بسیار نزدیک به طلایی برهنه, چشم ستاره تعیین شده فی (φ) Aquarii — اجازه می دهد نپتون به راحتی واقع شده و مشاهده شده در حیاط خلوت تلسکوپ پس از غروب. نزدیک ترین رویکرد رخ خواهد داد در فوریه. 10 هنگامی که این سیاره و ستاره خواهد بود از هم جدا شده توسط تنها 2 قوس دقیقه و به آسانی به نظر می رسد با هم در چشمی یک تلسکوپ در بزرگنمایی بالا (دایره قرمز). تلسکوپ شما به احتمال زیاد به تلنگر و/یا برعکس نمایش نشان داده شده در اینجا.

سهشنبه, فوریه. 11 تا چهار شنبه, فوریه. 23 پس از شب گرگ و میش — شب زودیاک نور

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

برای حدود نیم ساعت پس از غروب در طول دوره دو هفته قبل از ماه جدید در فوریه. 23, نگاه, غرب-جنوب غربی به صورت گسترده گوه از ضعف نور در حال افزایش از افق و محور در البروج (خط سبز). این زودیاک نور — انعکاس نور خورشید از بین سیارهای ذرات ماده متمرکز در هواپیما از منظومه شمسی است. سعی کنید به رعایت از یک محل بدون آلودگی نوری و نمی اشتباه زودیاک نور با روشن راه شیری به شمال غربی.

پنج شنبه, فوریه. 13 قبل از-سحر — ماه Occults ثابت سیارک جونو

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در روز پنج شنبه, فوریه. 13 کمربند اصلی سیارک تعیین شده (3) جونو را متوقف خواهد کرد خود را به طور منظم به سمت شرق حرکت در سراسر ستاره های دوردست از برج سنبله و شروع نشستی با رتروگراد حلقه است که تا اوایل ماه ژوئن است. بین 5:15 و 6 a. m. EST که صبح روشن پایانی هلال ماه خواهد نهفته در تار قدر 10.2 سیارک (دقیق زمان های متفاوت در محل). ناظران در آمریکای شمالی (به جز شمال شرقی کانادا) آمریکای مرکزی کارائیب و شمال آمریکای جنوبی می توانید این رویداد است.

چهار شنبه, فوریه. 15 در 22:17 GMT — Last Quarter Moon

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در سه ماهه گذشته فاز ماه افزایش می یابد و حدود نیمه شب باقی می ماند و قابل مشاهده در آسمان جنوب در صبح روز روشن است. در این زمان ماه روشن شده است در سمت شرقی نسبت به قبل از طلوع خورشید است. آخرین سه ماهه قمر قرار دارد پیش از این زمین ما سفر در اطراف خورشید است. در مورد 3½ ساعت بعد زمین را اشغال خواهد کرد که در همان موقعیت در فضا. پس از این مرحله پایانی ماه خواهد گذشتن سه ماهه گذشته از مدار خود به دور زمین در راه به ماه جدید.

دوشنبه, فوریه. 17 قبل از سپیده دم — مریخ ملاقات اشیاء مسیه

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در جنوب شرقی قبل از سپیده دم, آسمان برای چند روز شروع در روز دوشنبه, فوریه. 17, حرکت مداری مریخ (مسیر قرمز با تاریخ و زمان) انجام خواهد داد این سیاره نزدیک به چندین روشن اعماق آسمان اشیاء در شمال صورت فلکی قوس است. روز دوشنبه برای Trifid Nebula (مسیه 20) و باز خوشه مسیه 21 نشسته کمتر از یک انگشت را به عرض بالا سمت چپ (یا 0.5 درجه به سمت شمال سماوی) از مریخ است. تالاب سحابی (مسیه 8) خواهد بود قرار زیر مریخ است. چند روز بعد مریخ عبور خواهد زیر روشن مسیه 24, دیمر مسیه 18 و مسیه 25. برخی از اشیاء اعماق آسمان قابل مشاهده خواهد بود در دوربین شکاری (دایره قرمز) در زیر آسمان تاریک شرایط.

سهشنبه, فوریه. 18 از 12:25 تا 13:50 GMT — پیر ماه Occults مریخ

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در جنوب شرقی آسمان صبح روز سه شنبه, فوریه. 18 پایانی هلال ماه خواهد نهفته مریخ برای ناظران در آمریکای شمالی (به جز غرب کانادا و آلاسکا) بیشتر از آمریکای مرکزی, کارائیب, شمال آمریکای جنوبی, نوک جنوبی گرینلند و آزور. در شرق منطقه زمان این رویداد آغاز خواهد شد در روز روشن در 7:25 p. m. EST زمانی که روشن پیشرو اندام از ماه مریخ را پوشش می دهد. این سیاره را دوباره به نظر می رسد از پشت ماه را مخالف تیره اندام در 8:50 صبح (دقیق ورود و رو بار متفاوت است محل.) دوربین شکاری و حیاط خلوت تلسکوپ (دایره قرمز) را نشان می دهد رویداد — اگر چه تلسکوپ را تلنگر و/یا برعکس تصویر نشان داده شده در اینجا. ناظران واقع در بخش مرکزی کوه و اقیانوس آرام منطقه زمانی را ببینید برخورد در آسمان تیره تر.

چهار شنبه, فوریه. 19 قبل از سپیده دم — پیر ماه به ملاقات مشتری

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در جنوب شرقی قبل از طلوع آسمان در چهار شنبه, فوریه. 19 باریک هلال ماه خواهد شد نشستن کمتر از 4 انگشت عرض فوقانی راست (یا 4 درجه به آسمانی غربی) بسیار روشن و مشتری است. هر دو اشیاء ظاهر خواهد شد با هم در دوربین شکاری (دایره قرمز) و جفت شدن را دوست داشتنی گسترده ای در زمینه عکاسی از زمانی که تشکیل شده با چشم انداز محلی ویژگی های. در این جلسه همچنین اجازه خواهد داد که شما را به بعد از پیدا کردن مشتری در صبح روز آسمان با استفاده از ماه به عنوان یک مرجع. در حدود 21:00 GMT ناظران در قطب جنوب و جنوب آمریکای جنوبی را ببینید ماه نهفته مشتری در روز روشن.

پنج شنبه, فوریه. 20 قبل از طلوع آفتاب — هلال ماه در نزدیکی زحل

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

برای یک زمان کوتاه قبل از طلوع آفتاب در روز پنج شنبه, فوریه. 20 نگاه بسیار کم در جنوب شرقی آسمان به صورت بسیار باریک هلال ماه نشسته در مورد عرض دو انگشت به سمت راست و پایین (یا 2.3 درجه به آسمانی غربی) بسیار روشن زحل. هر دو اشیاء ظاهر خواهد شد با هم در دوربین دوچشمی در حالی که خورشید با خیال راحت باقی می ماند پنهان در زیر افق است. روشن تر و مشتری و مریخ خواهد بود و قرار است 10 و 24 درجه بود به زحل راست بالا.

یکشنبه, فوریه. 23 در 15:32 GMT — ماه نو

february 2020 night sky 2020

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در آن مرحله جدید ماه است و رفت و آمد بین زمین و خورشید است. پس از نور خورشید است که تنها رسیدن به این سمت از ماه با هدف دور شدن از ما و ماه است که در همان منطقه از آسمان به خورشید و ماه است از نظر پنهان برای حدود یک روز است.

پنج شنبه, فوریه. 27 شب — هلال ماه در دیدار ونوس

february 2020 night sky 2020

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در غرب آسمان شب در روز پنج شنبه, فوریه. 27 جوانان هلال ماه را نگاه دوست داشتنی نشسته سخاوتمندانه نخل عرض به سمت چپ (یا 6 درجه به سمت جنوب سماوی) بسیار روشن و زهره. بازدید در یک تلسکوپ زهره نمایشگاه یک متر فاز (الحاق).

جمعه, فوریه. 28 شب — ماه و اورانوس

february 2020 night sky 2020

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در غرب آسمان شب در روز جمعه, فوریه. 28, اپیلاسیون هلال ماه خواهد بود قرار نخل را به عرض بالا سمت چپ (یا 6 درجه به آسمانی شرقی) از کم آبی-سبز سیاره اورانوس است. اورانوس خواهد بود و قابل مشاهده در دوربین شکاری و حیاط خلوت تلسکوپ. بسیار روشن سیاره زهره خواهد بود و زیر ماه و اورانوس.

چهار شنبه, فوریه. 29 قبل از سپیده دم — مریخ عبور از یک خوشه کروی

february 2020 night sky 2020

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در جنوب شرقی قبل از طلوع آسمان در روز شنبه, فوریه. 29 و زیر صبح حرکت مداری مریخ (مسیر قرمز با تاریخ) انجام خواهد داد این سیاره بسیار نزدیک به روشن کروی خوشه ستارهای مسیه 22. در نزدیک ترین رویکرد در فوریه. 29 هر دو اشیاء ظاهر خواهد شد با هم در یاب از یک حیاط خلوت تلسکوپ در بزرگنمایی متوسط (دایره قرمز) تا صبح گرگ و میش می رسد. این کروی خوشه ای ظاهر خواهد شد به عنوان یک فازی خاکستری پچ به راست و پایین مریخ در دوربین شکاری ،

سیارات

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در طول نیمه اول ماه فوریه جیوه را تکمیل آن شب بهترین ظاهر را برای اواسط عرض شمالی ناظران در طول سال 2020 صعود بالاتر در غرب و جنوب غربی آسمان هر شب. مطلوب مشاهده دوره خواهد بود بین حدود 5:45 و 6:15 بعد از ظهر به وقت محلی. سریع سیاره را در رسیدن به آن بیشترین کشیدگی 18 درجه شرق از خورشید در فوریه. 10. پس از Feb. 14 جیوه را به سرعت در حال فرود sunward و محو شدن در ویژوال روشنایی. آن را تبدیل خواهد شد از دست رفته در غربی گرگ و میش و رسیدن به پایین تر از خورشیدی رابطه on Feb. 26. در طول آن دوره قابل مشاهده جیوه کاهش خواهد یافت ظاهری قدر از -1.0 به 0.0 در حالی که در حال رشد در آشکار دیسک اندازه از 5.75 به 8.1 arc-ثانیه — و افول در روشن فاز از 82 درصد به 30 درصد روشن شده است.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

پس از گذراندن ماه در آسمان پایین تر از steepening از البروج را بلند زهره بالاتر در جنوب غربی آسمان شب در طول ماه فوریه. حتی بهتر از مدار خود انجام خواهد داد آن را بالاتر از البروج در اواسط ماه. این سیاره را صرف تمام فوریه میان متواضع ستاره از برج حوت. آن را به نظر می رسد بسیار روشن و درخشان در -4.1 به عنوان فوریه آغاز می شود و تبدیل شدن به حتی روشن تر در پایان ماه. بازدید در یک تلسکوپ سیاره افول خواهد شد در فاز از 73% 62% روشن و آشکار آن از دیسک اندازه افزایش خواهد یافت و از 15.4 به 18.8 arc-ثانیه. در فوریه. 26-27, اپیلاسیون هلال ماه را تصویب یک نخل را در عرض به سمت چپ (یا 6 درجه به سمت جنوب سماوی) از سیاره روشن.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

مریخ را صرف تمام مارس در قسمت پایین تر از جنوب شرقی قبل از طلوع آسمان که در آن قابل مشاهده خواهد بود از حدود 4:30 صبح به وقت محلی به سحر. مریخ حرکت خواهد کرد از جنوب Ophiuchus به صورت فلکی قوس در فوریه. 11. در طول بقیه فوریه سیاره سرخ خواهد شد به تعدادی از کهکشان راه شیری بهترین اعماق آسمان اشیاء. در فوریه. 16-17 نگاه برای Trifid Nebula (مسیه 20) و باز خوشه مسیه 21 نشسته کمتر از یک انگشت را به عرض بالا سمت چپ (یا 0.5 درجه به سمت شمال سماوی) از مریخ — با Lagoon Nebula (مسیه 8) قرار 1 درجه زیر این سیاره است. پایانی هلال ماه سقوط خواهد کرد که حزب در 17. در فوریه. 29 و 30 مریخ منتقل خواهد شد بسیار نزدیک به شمال روشن کروی خوشه ستارهای مسیه 22. در طول ماه, مریخ را افزایش روشنایی ظاهری از قدر 1.36 به 1.12 و افزایش آشکار دیسک اندازه از 4.8 به 5.5 arc-ثانیه. در فوریه. 18 پایانی هلال ماه خواهد نهفته مریخ برای ناظران در آمریکای شمالی (به جز غرب کانادا و آلاسکا) بیشتر از آمریکای مرکزی, کارائیب, شمال آمریکای جنوبی, نوک جنوبی گرینلند و آزور.

february 2020 night sky 2020

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در طول ماه فوریه بسیار روشن مشتری خواهد درخشید در قدر -1.92 کم در جنوب شرقی قبل از طلوع آسمان — به آرامی افزایش آن جدایی از خورشید در حالی که در حال حرکت به سمت شرق از طریق ستاره شمال صورت فلکی قوس است. در فوریه. 1 مشتری افزایش می یابد در حدود ساعت 6 صبح به وقت محلی. با پایان ماه که زمان پیشرفت خواهد کرد و تا 4:15 صبح به افزایش مشتری دوره observability. هر دو مشتری و سریعتر مریخ را تعقیب زحل در امتداد دایرةالبروج در طول ماه های فوریه و مارس. تا پایان ماه فوریه سه روشن سیارات را شکل 19 درجه خط طولانی با مشتری در وسط. در فوریه. 19 پایانی هلال ماه نشستن, چهار انگشت پهنا به مشتری درست است.

february 2020 night sky 2020

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

زحل ظاهر خواهد شد بسیار کم در جنوب شرقی قبل از طلوع آسمان در طول ماه های فوریه — اگر چه آن را آسان تر برای دیدن در اواخر ماه هنگامی که آن را به صعود از سپیده دم گرگ و میش. درخشان در تمام ماه با ویژوال قدر 0.6 این سیاره حلقه دار خواهد بود در حال حرکت به سمت شرق از طریق ستاره شرقی صورت فلکی قوس و هرگز جسارت دورتر از حدود 10 درجه از مشتری در تمام طول سال. در فوریه. 20 پایانی هلال ماه خواهد شد نشستن کمتر از دو انگشت عرض به مشتری پایین سمت راست. در پایان ماه فوریه زحل شروع خواهد شد به تصویب کمتر از 2 درجه به سمت شمال از خوشه کروی مسیه 75.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

در طول ماه فوریه سبز آبی اورانوس را حرکت به سمت شرق از طریق ستاره جنوب غربی برج حمل می شود و موقعیت خوبی برای رعایت در جنوب غربی آسمان شب قبل از نیمه شب. در ویژوال قدر 5.8 و اورانوس به اندازه کافی روشن است برای مشاهده در دوربین شکاری در زیر آسمان تاریک شرایط. در پایان ماه فوریه ونوس سریع تر به سمت شرق مداری حرکت شروع خواهد شد به پیشی آهسته اورانوس.

(اعتبار تصویر: شب پرستاره)

رنگ آبی رنگی نپتون را صرف مارس نزولی در غرب آسمان شب در میان ستاره دلو. قبل از اواسط ماه کم نور قدر 8.0 سیاره تبدیل خواهد شد در شب گرگ و میش. در فوریه. 10 نپتون را پاس در عرض 2 arc-دقیقه بزرگی 4.2 ستاره فی (φ) Aquarii — اجازه می دهد نپتون به راحتی واقع شده و مشاهده شده در حیاط خلوت تلسکوپ.

Skywatching نظر

هلال: مورد استفاده برای توصیف یک سیاره یا ماه است که بیش از 50% روشن شده است.

Asterism: قابل توجه یا الگوی قابل توجه ستاره ظرف بزرگتر صورت فلکی.

درجه (اندازه گیری آسمان): آسمان 360 درجه تمام راه را در اطراف, که بدان معنی است که تقریبا 180 درجه از افق به افق. از آن آسان است برای اندازه گیری فواصل بین اشیاء: مشت خود را بر روی بازوی دراز را پوشش می دهد حدود 10 درجه از آسمان در حالی که یک انگشت را پوشش می دهد در حدود یک درجه است.

بصری قدر: این ستاره شناس مقیاس برای اندازه گیری روشنایی اشیاء در آسمان است. این dimmest جسم قابل رویت در آسمان شب کاملا تحت شرایط تاریکی در مورد قدر 6.5. روشن ستاره ها قدر 2 یا 1. درخشان ترین اشیاء دریافت اعداد منفی. زهره می تواند به عنوان روشن به عنوان قدر منفی 4.9. ماه کامل است منفی 12.7 و خورشید منهای 26.8.

نابودگر: مرز در ماه بین خورشید و سایه.

اوج: نقطه ای در آسمان به طور مستقیم در بالای سر.
 

آسمان شب رعایت نکات

تنظیم به تاریکی: اگر شما مایل به مشاهده ضعف اشیاء مانند شهاب سنگ یا ستاره کم نور به چشم خود را حداقل 15 دقیقه برای تنظیم به تاریکی.

آلودگی نوری: حتی از یک شهر بزرگ می توانید ببینید ماه تعداد انگشت شماری از ستاره های روشن و گاهی اوقات درخشان ترین سیاره است. اما به طور کامل لذت بردن از آسمان — به خصوص شهابی از صورت فلکی یا برای دیدن شگفت انگیز نوار در سراسر آسمان است که نشان دهنده دیدگاه ما نسبت به مرکز کهکشان راه شیری — مناطق روستایی برای آسمان شب مشاهده. اگر شما گیر در یک شهر و یا حومه منطقه یک ساختمان استفاده می شود برای جلوگیری از نور محیط (یا مهتاب) برای کمک به فاش کردن ضعیف اشیاء. اگر شما در حومه شهر به سادگی خاموش کردن چراغ های در فضای باز کمک می کند.

آماده شدن برای skywatching: اگر شما برنامه ریزی می شود برای بیش از چند دقیقه و آن را در یک شب گرم تابستان لباس گرم تر از شما فکر می کنم لازم است. یک ساعت از رعایت یک زمستان شهابی می لرز شما به استخوان. یک پتو یا صندلی سالن ثابت خواهد کرد که بسیار راحت تر از ایستادن یا نشستن در یک صندلی و craning گردن خود را به دیدن سربار.

روز skywatching: وقتی که ونوس قابل مشاهده است (که نه در مقابل و یا پشت به خورشید) آن را اغلب می تواند خال خال در طول روز. اما شما باید بدانید که به کجا نگاه. یک نقشه آسمان مفید است. هنگامی که خورشید بزرگ, لکه های خورشیدی می توان آنها را بدون تلسکوپ. اما آن را نا امن به خورشید نگاه بدون عینک محافظ. دیدن فیلم ما با خیال راحت به رعایت خورشید یا ما امن sunwatching infographic.

مطالعه بیشتر

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im