‘خوب’ bioink می تواند قابل چاپ گرافت استخوان

Bioprinting در حال ظهور است تولید افزودنی رویکرد است که طول می کشد biomaterials مانند هیدروژل و ترکیبی از آنها را با سلول ها و عوامل رشد است که محققان سپس چاپ برای ایجاد بافت مانند سازه های که تقلید طبیعی بافت.

یکی استفاده از این تکنولوژی می تواند طراحی بیمار خاص و پیوند استخوان, منطقه ای است که به دست آوردن منافع از محققان و پزشکان.

مدیریت نقايص استخوان و صدمات از طریق درمان های سنتی تمایل به آهسته و گران است. Gaharwar می گوید که در حال توسعه و جایگزینی بافت استخوان می تواند ایجاد هیجان انگیز جدید درمان برای بیماران مبتلا به ورم مفاصل و استخوان, شکستگی دندان, عفونت و craniofacial نقص.

Bioprinting نیاز به تلفن-لادن biomaterials است که می تواند جریان از طریق یک نازل مانند یک مایع اما تحکیم تقریبا به عنوان به زودی به عنوان آنها سپرده خواهد شد. این bioinks نیاز به عمل به عنوان هر دو سلول حمل و اجزای ساختاری نیاز به آنها را بسیار قابل چاپ در حالی که ارائه یک قوی و همراه پسند ریز محیط.

اما زمان bioinks کافی فاقد سازگاری نسجی printability ساختاری ثبات و بافت خاص توابع مورد نیاز برای ترجمه این تکنولوژی به بالینی و clinal برنامه های کاربردی.

برای پرداختن به این موضوع محققان پیشرو تلاش های در حال توسعه پیشرفته bioinks شناخته شده به عنوان Nanoengineered یونی-کووالانسی گرفتاری (خوب) bioinks. خوب bioinks ترکیبی از دو تکنیک های تقویت (nonreinforcement و یونی-شبکه کووالانسی) که با هم ارائه موثر تر تقویت ها است که بسیار قوی تر سازه.

یک بار bioprinting کامل است محققان crosslink سلول-لادن خوب شبکه به شکل قوی تر داربست. این تکنیک اجازه داده است آزمایشگاه به تولید در مقیاس کامل تلفن-دوستانه بازسازی بخش های بدن انسان از جمله گوش و رگ های خونی و غضروف و حتی استخوان بخش.

به زودی پس از bioprinting های محصور سلول ها شروع به واریز پروتئین جدید غنی در یک غضروف مانند ماتریکس خارج سلولی است که پس از آن calcifies به شکل معدنی استخوان بیش از یک دوره سه ماه. تقریبا 5 درصد از این چاپ داربست شامل کلسیم است که شبیه به استخوان اسفنجی شبکه ای از بافت اسفنجی به طور معمول در بر داشت در مهره استخوان.

برای درک این که چگونه این bioprinted سازه القاء تمایز سلولهای بنیادی, محققان با استفاده از نسل بعدی ژنتیک تکنیک به نام کل transcriptome توالی (RNA-seq). RNA-seq طول می کشد یک تصویر لحظهای از تمام ژنتیکی ارتباطی داخل سلول در لحظه است.

“نقطه عطف بعدی در 3D bioprinting است بلوغ bioprinted سازه نسبت به نسل عملکردی بافت” Gaharwar می گوید. “مطالعه ما نشان می دهد که خوب bioink توسعه یافته در آزمایشگاه ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مهندس 3D-کاربردی بافت استخوان.”

در آینده Gaharwar تیم برنامه ای برای نشان دادن در vivo قابلیت 3D-bioprinted بافت استخوان.

این تحقیق به نظر می رسد در اعمال مواد و رابط.

بودجه تحقیقاتی از موسسه ملی تصویربرداری پزشکی و مهندسی زیستی از موسسه ملی بهداشت مدیر جدید مبتکر جایزه ملی علم بنیاد جایزه X-کمک مالی از Texas A&M University.

منبع: Texas A&M University

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de