توقف بعدی انسلادوس? دانشمندان پرونده خود را برای یک ماموریت به زحل یخی ماه

ناسا است که رهبری به زحل بزرگترین قمر تیتان — اما برخی از دانشمندان امید به متقاعد کردن آژانس برای ارسال یک ماموریت دیگر برای تیتان همسایه انسلادوسبه دنبال نشانه هایی از زندگی است.

انسلادوس است کوچک یخی جهان است که دانشمندان بهترین می دانم از ناسا ماموریت کاسینی به زحل سیستم که در سال 2017 به پایان رسید. در طول کاسینی تصدی این فضاپیما مشخص است که ماه دارای یک اقیانوس پنهان در زیر آن پوسته یخی. این کاوشگر همچنین دریافتند که انسلادوس تف plumes حاوی مواد از این اقیانوس را به فضا. این plumes دلیل اصلی که چرا دانشمندان می خواهید یک فضاپیما اختصاص داده شده به بازدید از جهان است.

“انسلادوس تنها تایید فعلی قابل سکونت محیط زیست فراتر از زمین, آن را تنها نشست جهانی استاندارد الزامات مورد نیاز برای habitability,” آماندا هندریکس یک سیاره دانشمند در موسسه علوم سیاره ای گفت: در طول یک نمایش هماهنگ توسط آکادمی ملی علوم در 31 مارس است. “گام بعدی این است که به جستجو برای امضا از حیات در انسلادوس اقیانوس مواد و انسلادوس را آسان می کند به دلیل آن خارج آن اقیانوس مواد به فضا است.”

مرتبط با: عکس,: انسلادوس زحل را سرد, روشن, ماه

به طور خاص هندریکس استدلال کرد که انسلادوس باید یک هدف برای دور بعدی از همان ماموریت اندازه که شامل جدید سنجاقک ماموریت به تیتانو همچنین ماموریت های مانند OSIRIS-REx سیارک ماموریت Juno mission to Jupiter و افق های جدید ماموریت به پلوتو و Kuiper Belt.

دو ماموریت پیشنهادی در دور اخیر را تمرکز بر روی انسلادوس اما آنها را به انتخاب نهایی. هر دو انسلادوس و تیتان شده بودند با هم به عنوان همان بالقوه نوع مقصد “اقیانوس جهان.” چرا که ناسا انتخاب نکرده یک انسلادوس, ماموریت دانشمندان نگران هستند که “اقیانوس جهانی” هدف خواهد شد در حال حاضر در نظر گرفته شود تحت کنترل حتی اگر سنجاقک به بازدید Titan فقط آموزش ما خیلی در مورد انسلادوس. همان محدودیت صادق از ناسا Europa Clipperکه بازدید یخی قمر مشتری است که در سطحی بسیار بیشتر شبیه به انسلادوس از تیتان است.

“ما در حال حاضر می دانیم که بسیاری از اقیانوس جهان در منظومه شمسی ما و هر که ما در حال حاضر آن را درک منحصر به فرد است و هر یک ارائه می دهد چیزی به درک ما از اقیانوس جهان” هندریکس گفت. “انسلادوس مجزا از اروپا و Titan.”

هیجان انگیز ترین دلیل انسلادوس بسیار متمایز از دیگر اقیانوس جهان در منظومه شمسی ما است کسانی که plumes عکسبرداری از ماه در نزدیکی قطب جنوب. این plumes معنی است که دانشمندان نمی خواهد نیاز به ساخت یک سفینه فضایی است که می تواند روی زمین و نفوذ یخی پوسته برای مطالعه این خبر ،

“این نظر شخصی من است اما اگر ما قصد داریم پس از زندگی در منظومه شمسی ما و ما رو یک اقیانوس وجود دارد خارج وجود دارد که فقط گردند و خود را به فضا و ساخت آن آسان برای ما” هندریکس گفت: “اجازه دهید آن را انجام دهد, اجازه دهید همه چیز را سخت تر در خودمان با اولین تلاش برای انجام یک ماموریت کاوشگر.”

در حالی که انسلادوس’ plumes آن اقیانوس قابل دسترس بیشتر را به فضاپیما قسمتهای داخلی از جهان جدا باقی می ماند به اندازه کافی است که اگر در واقع وجود زندگی در آن مخفی در اقیانوس می تواند تکامل یافته اند به طور مستقل زندگی می گویند در اینجا بر روی زمین است. اما در حال حاضر که امکان یک امکان و تنها راه برای شروع به مرور کردن این “ifs” است که برای ارسال یک فضاپیما به اتمام اقیانوس.

“این اقیانوس در انسلادوس می تواند یک میزبان به یک کل جدا پیدایش زندگی” هندریکس گفت. “این می تواند خالی از سکنه و یا آن را می تواند در یک, زیستی, دولت, اما بدون در نظر گرفتن هر انسلادوس ماموریت کاوش در این اقیانوس در حال رفتن به ارائه پیشگامانه اکتشافات.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>