تازه کشف باکتری ها می توانند با خوردن فلزی به عنوان مواد غذایی

فلز در دهان

به تازگی کشف باکتری قادر است gobbling تا فلز منگنز و استفاده از آن به عنوان یک منبع تغذیه.

جارد Leadbetter یک محیط زیست میکروبیولوژیست در Caltech یافت می شود باکتری ها تقریبا صرفا با شانس و پس از او سمت چپ ظروف به خیس خوردن در آب شیر پس از انجام آزمایش با منگنز. روز بعد با توجه به دانشگاه مطبوعاتی او در بر داشت ابزار پوشش داده شده در یک فیلم — ضایعات و پس از باکتری ها لذت می برد خود را وعده.

آمدن

سایر باکتری ها مصرف منگنز اما این اولین بار است که می توانید chemosynthesize آن را به مفید سوخت و ترک در پشت منگنز اکسید. چنین باکتری شده است استدلال و پس از اما هیچ کس تا به حال به حال آن را قبل از. Leadbetter نشان می دهد که پیدا کردن چهارشنبه منتشر در مجله طبیعتممکن است حل رمز و راز با آب لوله در این منطقه است.

“وجود دارد یک مجموعه کامل از مهندسی محیط زیست در ادبیات نوشیدن-آب-سیستم های توزیع مسدود شدن توسط منگنز اکسیدهای” Leadbetter گفت: در انتشار. “اما چگونه و به چه دلیل چنین مواد تولید شده است وجود دارد یک معما باقی مانده است. واضح است که بسیاری از دانشمندان در نظر گرفته اند که باکتری ها با استفاده از منگنز به صورت انرژی ممکن است مسئول اما شواهد حمایت از این ایده در دسترس بود تا به حال.”

رمز و راز عمیق تر

این کشف همچنین می تواند در نهایت توضیح عجیب و غریب, منگنز, orbs که نقطه کف اقیانوس — این امکان وجود دارد که بزرگ مستعمرات گریزان باکتری یا چیزی مشابه آن می تواند به تدریج ساخته شده است ،

“این خط نیاز به درک بهتر دریایی منگنز ندول قبل از آنها نابود معدن” Caltech محقق آویزان یو گفت: در انتشار.

ادامه مطلب: باکتری ها با یک فلز رژیم غذایی کشف شده در ظروف [Caltech]

بیشتر در باکتری: این استاد می خواهد به رشد کل ساختمان از باکتری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de