تازه کشف سیاره بیگانه ممکن است اکثر زمین مانند در عین حال

ناسا برای شکار سیاره فضاپیما ممکن است مرده اما آن اکتشافات نگه داشتن نورد در.

دانشمندان با تجزیه و تحلیل اطلاعات جمع آوری شده توسط کپلر که ناسا بازنشسته در نوامبر 2018 فقط در بر داشت یک گوهر پنهان: زمین-اندازه که ممکن است قادر به حمایت از زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

این exoplanet کپلر-1649c محافل یک کوتوله سرخ ستاره نهفته است که 300 سال نوری از زمین یک مطالعه جدید گزارش. کپلر-1649c کامل یک مدار هر 19.5 زمین روز قرار دادن این سیاره بیگانه در آن میزبان ستاره “منطقه قابل سکونت” این فقط سمت راست طیف وسیعی از فواصل جایی که آب مایع می تواند وجود داشته باشد در سطح جهان. (چون کوتوله های قرمز بسیار کم نور خود را در مناطق قابل سکونت دروغ بسیار نزدیک است.)

“این جذاب دور دنیا به ما می دهد و حتی بیشتر امیدوارم که یک دوم زمین نهفته در میان ستاره ها انتظار داشت,” توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره در بیانیه ای گفت:.

تصویری: قابل سکونت-منطقه سیاره موجود در ‘reanalyzed’ کپلر داده
مرتبط با:
کپلر 7 بزرگترین اکتشافات exoplanet

هنرمند تصویر سازی از چه سطح نوظهور exoplanet کپلر-1649c ممکن است مانند نگاه. (اعتبار تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل Rutter)

کپلر برای شکار سیارات با استفاده از “حمل و نقل روش” نظارت ستاره برای کوچک روشنایی نرخهای ناشی از سیارات عبور چهره خود را از فضاپیما دیدگاه. کپلر این کار را در دو مرحله: در ماموریت اصلی آن که به طول انجامید تا سال 2013 و در طول تمدید ماموریت به نام K2 که پیچیده تا 17 ماه پیش هنگامی که این فضاپیما از سوخت زد.

هر دو از این کمپین بسیار موفق است. کپلر کشف حدود دو سوم از 4,100 تایید سیارات فراخورشیدی است که ستاره شناسان کشف شده تا به امروز است. و فضاپیما مشاهدات نشان می دهد که 20-25 ٪ از 200 میلیارد یا بیشتر ستاره ها در کهکشان راه شیری میزبان سنگی جهان در منطقه قابل سکونت. که بسیاری از به طور بالقوه زندگی-حمایت از املاک و مستغلات.

کپلر بزرگ مجموعه داده خواهد شد نگه داشتن ستاره شناسان اشغال شده برای سال. برخی از این کار شامل دو چک کردن تلاش برای حفاری تا واجد شرایط سیارات که قبل از بررسی نرم افزار تا به حال برچسب های تقلبی به عنوان مثبت کاذب. و وجود دارد بسیاری از مثبت کاذب در کپلر داده چرا که بسیاری از چیزهای دیگر از سیارات در حال چرخش می تواند باعث ستارگان روشنایی نرخهای پایین. (برای مثال بسیاری از ستاره ها وجود داشته باشد در سیستم های دوتایی و کپلر معمولا دیدم گرفتها از یک ستاره توسط خود دودویی همراه است.)

یک هنرمند تصویرسازی از کپلر-1649c در مدار اطراف خود میزبان red dwarf star. این تازه کشف شده exoplanet است که در آن ستاره را در منطقه قابل سکونت و نزدیک به زمین در اندازه بزرگ و متوسط یافت می شود و در عین حال در کپلر داده است. (اعتبار تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل Rutter)

در واقع یک تیم از محققان تشکیل کپلر مثبت کاذب گروه کاری برای انجام چنین تحقیقات. و آنها تعیین می شود که کپلر-1649c شده بود به اشتباه انداخته و به عنوان مثبت کاذب گزارش مطالعه جدید که منتشر شد آنلاین امروز (15 آوریل) در مجله اختر فیزیک نامه.

کپلر-1649c فقط 1.06 برابر اندازه زمین و 75 درصد از ستارگان انرژی هجوم که ما سیاره از خورشید است. این ترکیب از ویژگی ها باعث می شود نوظهور جهان کاملا ویژه واقع است.

“وجود دارد دیگر سیارات فراخورشیدی تخمین زده می شود نزدیک به زمین در اندازه مانند TRAPPIST-1f و توسط برخی از محاسبات Teegarden c” ناسا مقامات نوشت: در همین بیانیه است. “دیگران ممکن است به زمین نزدیک تر در دمای مانند TRAPPIST-1d و TOI 700d. اما وجود دارد هیچ دیگر exoplanet است که به عنوان نزدیک به زمین در هر دو از این مقادیر نیز نهفته است که در منطقه قابل سکونت از سیستم خود را.”

مقایسه زمین و کپلر-1649c یک exoplanet تنها 1.06 بار زمین شعاع. (اعتبار تصویر: ناسا/مرکز تحقیقات Ames/دانیل Rutter)

کپلر-1649c یک همسایه سیاره کپلر-1649b که مدار قرمز کوتوله در مورد نیم فاصله است و بنابراین احتمالا بیش از حد گرم برای حمایت از زندگی به عنوان ما آن را می دانم.

و کپلر-1649c درست habitability چشم انداز به سختی سنج است. ستاره شناسان می دانید چیزی در مورد آن جو برای مثال ترکیب و ضخامت یک جهان است و هوا به شدت وابسته به درجه حرارت آن و توانایی برای حفظ سطح آب در فاز مایع. علاوه بر این کوتوله های قرمز از بند باز کردن قدرتمند عود اغلب به خصوص در جوانان خود را پس از سیارات را در مناطق قابل سکونت ممکن است خود را در اتمسفر محروم نسبتا به سرعت.

اما کوتوله های قرمز فوق العاده رایج ساخت تا حدود 70 درصد از راه شیری ستارگان جمعیت. پس از آن آسان است و کاملا وسوسه انگیز است تصور کنید که شرایط مساعد به زمین-مانند زندگی نابود و لگدمال شده است تا در حداقل تعداد کمی از میزبان خود جهان است.

“اطلاعات بیشتر در ما بیشتر به نشانه های ما را ببینید با اشاره به این مفهوم است که به طور بالقوه قابل سکونت و زمین-اندازه سیارات فراخورشیدی رایج در اطراف این نوع از ستاره ها” مطالعه منجر نویسنده اندرو team cymru یک محقق در دانشگاه تگزاس در آستین گفت: در همین بیانیه است. “با کوتوله های قرمز تقریبا در همه جا در اطراف کهکشان ما و این به طور بالقوه قابل سکونت و سنگی سیارات در اطراف آنها شانس یکی از آنها نه بیش از حد متفاوت از زمین ما به نظر می رسد کمی روشن تر است.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>