نوزاد سپسيس خطر مرتبط با بیماریهای چاقی

تحقیقات جدید نشان میدهد یک همپوشانی بین باکتری سپسیس در نوزادان و مادران چاقی است.

“ما تا به حال یافت می شود که مادران چاقی مربوط به عوارض بارداری و به برخی از عوارض جانبی نتایج رشد برای کودکان از جمله فلج مغزی و صرع می گوید:” رهبری محقق ادواردو Villamor استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان دانشکده بهداشت عمومی. “در حال حاضر ما در بر داشت که مادران چاقی نیز مرتبط با افزایش خطر ابتلا زودرس نوزادی باکتریایی عفونت.

“سپسیس محبوب شناخته شده به عنوان مسمومیت خون است که تعمیم عفونت باکتریایی است که می تواند کشنده باشد و حتی در کودکانی که زنده ماندن آن می تواند طولانی مدت عواقب به خصوص در شرایط neurodevelopment.”

Villamor و همکاران استفاده می شود در سراسر کشور مبتنی بر جمعیت همگروهی تاريخی در حدود 1.9 میلیون نفر زندگی می کنند سینگلتون نوزادان متولد شده در سوئد بین سال های 1997 و 2016. این مطالعه به نظر می رسد در بالینی بیماری های عفونی.

نوزادان و پيگيری قرار گرفتند سه روز اول زندگی به صورت یک فرهنگ تایید تشخيص سپسيس. مادران آنها طبقه بندی وزن با استفاده از BMI. محققان همچنین در نظر گرفته co-متغیرهای سن مادر در کشور مبدا سطح آموزش و پرورش, زندگی مشترک با یک شریک سیگار کشیدن در دوران بارداری و سال تحویل.

Villamor می گوید خواهر و برادر مقایسه ارائه یک فرصت منحصر به فرد به منظور ارتقاء علی استنتاج توسط انجمن کنترل برای متغیرهای دخیل مشترک در خانواده است.

“با مقایسه در درون خانواده و بین تمام خواهران و برادران با همان پدر و مادر شما در واقع کنترل همه چیز را که در طول زمان تغییر نمی کند, مانند ژنتیک و مستعد برخی از ویژگی های” او می گوید. “اگر شما پیدا کنید که ارتباط همان است که در درون خانواده نسبت به عنوان آن را در معمولی مقایسه کودکان مستقل از خویشاوندی است که باعث افزایش توانایی خود را برای گفتن وجود دارد و ممکن است یک علت و معلولی در اینجا.

“در مقایسه میان خواهران و برادران ما در بر داشت هنگامی که یک کودک بود سپسیس مادر بالاتری BMI قبل از بارداری از زمانی که او به هنگام تولد به نوزاد است که آیا سپسيس. یکی از فوق العاده BMI واحد بین حاملگی است که معادل حدود 6 پوند برای یک زن از میانگین قد و وزن در این جمعیت خواهد ترجمه به 8 درصد افزایش در خطر سپسيس برای نوزاد است.”

Villamor می گوید که آنها قادر به نقشه چگونه خطر روند ممکن است منجر به از داشتن مادر از چاقی کودک نیاز سپسيس. مادری چاقی باعث افزایش خطر پره اکلامپسی که منجر به سزارين اورژانس. اغلب پره اکلامپسی اتفاق می افتد قبل از اینکه مدت است.

“اگر شما یک ترکیبی از این حوادث است که می تواند توضیح دهد که حدود 50 درصد از پتانسیل اثر بیماریهای چاقی در سپسیس” Villamor می گوید. “نوزادان از مادران باردار مبتلا به پرهاکلامپسی بستری کمتر باکتری ها-مبارزه با سلول های خون خود را به طوری که آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به آلوده.

“اگر آنها قبل از متولد, مدت, سیستم ایمنی بدن خود را ممکن است نارس به دلیل آن نیست که زمان برای توسعه در دوران جنینی. و اگر مادر تحت اضطراری C-بخش نیز قرار می دهد و آنها را در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت به دلیل آن است که یک اورژانس جراحی.”

Villamor می گوید: تحقیقات نیز ممکن است اشاره به بالينی راه حل برای جلوگیری از سپسيس در میان نوزادان: زمانی که مادران مبتلا به چاقی نیاز به C-بخش اورژانس آنها ممکن است بهره مندی از دوز بالاتر از آنتی بيوتيک پروفيلاکتيک نسبت به آنچه که معمولا تجویز می شوند.

“تا زمانی که در حال حاضر وجود ندارد روشن بالینی دلیلی برای انجام آن عمل بر اساس مطالعات آزمایشگاهی نشان داد که با توجه به چاقی آنتی بیوتیک ها ممکن است رسیدن به غلظت مورد نیاز موثر باشد,” او می گوید. “این کار کمک شواهد قوی که چرا پزشکان باید واقعا در نظر گرفتن افزایش دوز آنتی بیوتیک زمانی که آنها را مجبور به انجام preoperatory پیشگیری در یک مادر با چاقی است.”

نویسندگان این مطالعه از موسسه کارولینسکا.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de