نیوزیلند مدعی را حذف COVID-19

روز دوشنبه نخست وزیر نیوزیلند اعلام کرد که این کشور تا به حال با موفقیت حذف شده coronavirus در میان ساکنان آن است.

اگر این ادعا را نگه می دارد تا که خواهد بود یک موفقیت قابل توجهی در داستان — هر چند در واقعیت وجود دارد فنی در مورد آنچه در آن به معنی به “حذف” در این کشور شیوع.

رئیس در میان آنها است که وجود دارد هنوز هم موارد جدیدی از COVID-19 شناسایی و گزارش شده در نیوزیلند مقامات بهداشت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با حضور سی ان ان. اما از آنجا که این موارد باقی می ماند در تک رقمی رهبران این کشور هنوز هم خواستار آن یک کار خوب انجام می شود.

اشلی, Bloomfield, نیوزیلند مدیر کل بهداشت و درمان گفت: در این کنفرانس که تعداد کمی از عفونت های جدید “به ما اعتماد به نفس است که ما بدست آورده ایم هدف ما از بین بردن آن — که هرگز به معنای صفر است اما این به آن معنا ما می دانیم که در آن موارد ما می آیند.”

“هدف ما این است که حذف” بلومفیلد اضافه شده است. “و دوباره این بدان معنا نیست که ریشه کنی اما این به آن معنی است که ما به تعداد کمی از موارد به طوری که ما قادر به تمبر از هر مورد و هر گونه وقوع است که ممکن است بیرون می آیند.”

البته که می تواند تغییر به عنوان کارشناسان نشان می دهد که کشورهایی که قبلا کردم یک دسته در خود coronavirus شیوع بیماری می تواند انتظار موج دوم در آینده است.

“بنابراین همانطور که ما گفته اند حذف بدان معنی است که ما ممکن است به خوبی در رسیدن به صفر اما ما به خوبی ممکن است پس از آن که تعداد کمی از موارد بالا آمدن دوباره این بدان معنا نیست که ما شکست خورده اند” نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در این کنفرانس است. “این فقط بدان معنی است که ما در موقعیت داشته که تحمل صفر رویکرد بسیار تهاجمی مدیریت این موارد و حفظ آن تعداد کم و محو کردن دوباره.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im