ویدیو جدید نشان می دهد در داخل نگاه SpaceX فضایی آزمایشگاه

داخل لباس فضایی

در یک براق ویدئو جدید, SpaceX به نادر پشت صحنه نگاه توسعه از آن یاد جدید لباس فضایی — یکی از فرسوده توسط فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در طول ماموریت تاریخی خود به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه مه.

به جای پرداخت پیمانکاران خارجی برای توسعه این کت و شلوار, SpaceX در طراحی آن از زمین تا در خانه به معنای واقعی کلمه در همان ساختمان که در آن SpaceX ایجاد راکت.

هر دست کت و شلوار سفارشی نصب به هر فضانورد است. این به معنای حفاظت از خدمه در مورد این فضاپیما به depressurize — به منظور تسهیل در یک راهپیمایی فضایی.

پلاگین و بازی

در این ویدئو SpaceX لباس های فضایی و خدمه مدیر تجهیزات کریس Trigg می گوید: هدف این بود که یک دست کت و شلوار که “آسان برای استفاده و که خدمه فقط به معنای واقعی کلمه به پلاگین در زمانی که آنها بنشینید.”

یک ناف شمع به یک پورت در داخل خدمه فضاپیمای اژدها به ارائه ارتباطات لینک خنک کننده و تنفس هوا است.

“با توجه به نوع طول می کشد مراقبت از خود را از وجود دارد” Trigg گفت.

کلید ویژگی های طراحی از خدمه اژدها کابین خلبان یک نام تجاری جدید رابط صفحه نمایش لمسی. این بدان معناست که کت و شلوار را, دستکش, نیاز به کار بی وقفه با آن است.

بعدی زنده نگاه اجمالی از کت و شلوار در عمل خواهد بود به ما ارائه شده در طول SpaceX و ناسا خدمه-1 پرواز اولین پرواز عملیاتی از خدمه فضاپیمای اژدها در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اواخر سپتامبر.

ادامه مطلب: SpaceX ارائه می دهد یک نگاه در داخل چگونه آن ایجاد آن مربوط به اینده اژدها فضای مناسب [Reason]

بیشتر در کت و شلوار: مجله مد, کباب, SpaceX را Dorky فضایی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de