نوع جدیدی از واکسن اچ آی وی با این نسخهها کار در میمون ها

نوع جدیدی از واکسن می تواند قابل ملاحظه ای افزایش و حفظ حفاظت از اچ آی وی در میمون ها, محققان گزارش.

یافته های حمل گسترده مفاهیم immunologists به دنبال واکسن برای coronavirus و بهتر است واکسن برای بیماری های دیگر می گوید بالی Pulendran استاد پاتولوژی و میکروب شناسی و ایمنی شناسی در دانشگاه استنفورد و شرکت-نویسنده ارشد این مقاله در Nature Medicine.

“با وجود بیش از سه دهه از تحقیقات هیچ پیشگیرانه واکسن اچ آی وی است و در عین حال در چشم است.”

کلید واکسن جدید را به طور قابل توجهی بهبود حفاظت از عفونت ویروسی است که توانایی خود را—بر خلاف تقریبا همه واکسن در حال حاضر در حال استفاده برای بیدار کردن بخشی از سیستم ایمنی بدن است که بیشتر در حال حاضر واکسن ترک خواب.

“اکثر واکسن هدف تحریک کننده سرم ایمنی با افزایش آنتی بادی ها به حمله پاتوژن می گوید:” Pulendran با اشاره به آنتی بادی در گردش خون.

“این واکسن همچنین افزایش ایمنی سلولی به گرد آوردن ارتش از سلول های ایمنی است که تعقیب کردن سلول های آلوده به پاتوژن. ما ایجاد یک همکاری بین این دو نوع سیستم ایمنی و فعالیت است.”

برخی از 38 میلیون نفر در جهان مبتلا به ایدز یک بار به ناچار منجر به مرگ بیماری HIV باعث می شود. در حالی که ترکیبی از عوامل ضد ویروسی می تواند نگه دارید HIV در بررسی آن همچنان به آلوده 1.7 میلیون نفر در سال است و علت برخی از 770,000 مرگ و میر در هر سال.

مبارزه با هر دو اسلحه پذیری

“با وجود بیش از سه دهه از تحقیقات هیچ پیشگیرانه واکسن اچ آی وی است و در عین حال در چشم” Pulendran می گوید. اوایل امیدوار است برای چنین یک واکسن بر اساس یک محاکمه در تایلند که نتایج منتشر شده در سال 2012 نقش برآب شد تنها چند ماه پیش زمانی که بزرگتر دادگاه از همان واکسن در آفریقای جنوبی متوقف شد و پس از یک ارزیابی اولیه نشان داد که آن را به سختی کار کرده است.

واکسن طراحی شده برای تحریک تطبیقی سیستم ایمنی بدن است که در پاسخ با تولید سلول های مولکولی و سلاح های که با هدف خاصی پاتوژن به عنوان مخالف به شلیک willy-nilly در هر چیزی که حرکت می کند.

تطبیقی پاسخ ایمنی متشکل از دو بازو: سرم ایمنی است که در آن سلول های B ترشح آنتی بادی است که می تواند آسیب میرسانند و خنثی کردن بر روی یک میکروبی پاتوژن; و ایمنی سلولی که قاتل سلول های T پرسه زدن از طریق بدن بازرسی بافت نشانه هایی از ویروس ها و پس از پیدا کردن آنها و از بین بردن سلول های که هاربر آنها.

اما اکثر واکسن فشار تطبیقی سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت با یکی از کسانی که اسلحه گره خورده است پشت خود را به عقب.

“همه مجوز واکسن به تاریخ کار با ایجاد آنتی بادی است که خنثی کردن یک ویروس است. اما القا و حفظ سطح بالا به اندازه کافی از خنثی سازی آنتی بادی علیه HIV است خواستار وظیفه” Pulendran می گوید. “ما نشان داده ایم که با تحریک سلولی بازوی سیستم ایمنی بدن شما می توانید قوی تر حفاظت در برابر HIV حتی با سطح بسیار پایین تر از خنثی سازی آنتی بادی است.”

در مطالعه جدید محققان شاغل دو مسلح رویکرد در راستای تحریک هر دو سرم و ایمنی سلولی است. آنها تلقيح سه گروه 15 rhesus macaques بیش از 40 هفته دوره است.

گروه اول دریافت چندین متوالی واکسن از پاکت یک پروتئین بر روی سطح بیرونی ویروس است که شناخته شده است برای تحریک تولید آنتی بادی به علاوه کمکی شیمیایی ترکیب اغلب مورد استفاده در واکسن به گوشت گاو تا کلی پاسخ ایمنی است.

محققان به طور مشابه تلقيح گروه دوم اما به آنها تزریق اضافی از سه نوع مختلف از ویروس ها که هر کدام محققان اصلاح شود عفونی اما خطرناک نیست. هر اصلاح ویروس های موجود اضافه شده ژن ویروسی پروتئین, تهوع, است که شناخته شده است برای تحریک ایمنی سلولی است.

یک گروه سوم گروه کنترل دریافت تزریق حاوی تنها کمکی.

دیگر حفاظت از HIV

در پایان 40-هفته رژیم تمام حیوانات اجازه داده شد به بقیه اضافی برای 40 هفته پس از آن داده می شود تقویت کننده عکس فقط پاکت تلقیح. پس از یکی دیگر از بقیه از چهار هفته آنها قرار گرفتند تا 10 هفتگی مواجهه با شیو های میمون نسخه از اچ آی وی است.

میمون ها که دریافت تنها کمکی آلوده شد. حیوانات در هر دو پاکت و پاکت-plus-تهوع گروه قابل توجهی تجربه اولیه حفاظت از عفونت های ویروسی است. قابل توجه اینکه چند پاکت-plus-تهوع حیوانات—اما هیچ یک از پاکت حیوانات—باقی مانده است مثلا حتی اگر آنها فاقد قوی سطح آنتی بادی خنثی. Vaccinologists به طور کلی باید در نظر گرفته سرم واکنش سیستم ایمنی بدن—بالا بردن آنتی بادی خنثی—به تعریف منبع واکسن اثربخشی.

حتی بیشتر قابل توجه بود تلفظ افزایش در این مدت از حمایت در میان حیوانات و گرفتن پاکت-plus-تهوع همراه است. پس از 20 هفته استراحت شش میمون ها از پاکت و شش از پاکت-plus-تهوع گروه دریافت اضافی مواجهه به شیو. در این زمان چهار Env-plus-تهوع حیوانات, اما تنها یکی از Env-تنها حیوانات باقی مانده است مثلا.

Pulendran می گوید او مظنون این بهبود ناشی از واکسن-تحریک تولید سلول های ایمنی به نام بافت های مقیم حافظه سلول های T. این سلول های مهاجرت به سایت که در آن ویروس وارد بدن او می گوید و پارک خود را وجود دارد برای یک دوره پایدار و خدمت به عنوان مأموران. اگر آنها را مشاهده کنید این ویروس دوباره این سلول پرش به عمل ترشح عوامل است که سیگنال دیگر ایمنی-انواع سلول در مجاورت به نوبه خود از بافت به خاک دشمن برای ویروس.

“این نتایج نشان می دهد که آینده واکسیناسیون تلاش باید تمرکز بر استراتژی است که استنباط سلولی و خنثی-پاسخ آنتی بادی که ممکن است ارائه حداکثر حفاظت در برابر نه تنها HIV اما دیگر عوامل بیماری زا مانند سل و مالاریا هپاتیت C ویروس آنفلوانزا و همه گیر coronavirus فشار و همچنین” Pulendran می گوید.

اضافی محققان از دانشگاه استنفورد, دانشگاه اموری و دانشگاه مینه سوتا دانشگاه دوک دانشگاه ایالتی لوئیزیانا دانشگاه کرنل 3 M Corp. و Biolegend کمک کند. حمایت از تحقیق و پژوهش از موسسه ملی بهداشت و درمان بنیاد بیل و ملیندا گیتس و استنفورد.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>