نظریه جدید می تواند به حل جهان بزرگترین پارادوکس

یک فیزیکدان نظری توسعه یک نظریه است که می تواند به حل یکی از جهان بزرگترین اسرار: چرا نرخ آن از گسترش شتابان به جای کم کردن سرعت به عنوان پیش بینی شده توسط قوانین شناخته شده فیزیک است.

نظریه شناخته شده به عنوان “عظیم جاذبه” را انیشتین نظریه نسبیت عام به حساب این میزان اختلاف. و فیزیکدان پشت آن کلودیا د Rham از امپریال کالج لندن فقط دریافت 100.000 دلار جایزه برای ادامه توسعه آن است.

در حال حاضر بهترین توضیح دانشمندان برای ما شناخته شده جهان به وجود آمد و مراکز بر اساس این ایده از یک انفجار بزرگ که فرستاده ذرات پرواز را از یک نقطه. کسانی که ذرات در نهایت تشکیل اتم و سپس مولکول های سیارات و ستاره ها و همه چیز.

بر اساس انیشتین نظریه نسبیت عام که نیروهای گرانشی از همه این اشیاء باید به تدریج یدک کش در جهان, کاهش نرخ آن از گسترش است.

اما در سال 1998 دانشمندان متوجه شدم که نه تنها نرخ انبساط و نه کاهش آن در واقع بالا بردن سرعت. آنها تا به حال هیچ نظری ندارم که چرا هر چند به طوری که آنها نسبت به شتاب به غیب نیروی آنها لقب “انرژی تاریک”.

د Rham عظیم گرانش نظریه حذف نیاز به انرژی تاریک با ایجاد تغییر انیشتین نظریه نسبیت عام: به جای فرض کنید که گراویتون ها این ذرات فرضی مسئول نیروی گرانش هستند بدون جرم به عنوان انیشتین, او نشان می دهد که آنها برخی از جرم است.

به عنوان او توضیح داد به نگهباناین اجازه را می دهد که جاذبه خود را برای تحقق این نقش در حال حاضر نسبت به انرژی تاریک.

د Rham نبود اولین تلاش برای ایجاد یک مدل کاری عظیم گرانش نظریه. اما در سال 2011 او و همکارانش به چاپ مقاله در آن است که از آنجا به دست آورد کشش منجر به تحقیقات بعدی و دریافت Blavatnik جایزه برای دانشمندان جوان هفته گذشته است.

او در حال حاضر امیدوار است که پیشرفت در موج گرانشی ستاره شناسی را می توان به تست پیش بینی های عظیم گرانش نظریه در دهه.

“این شگفت انگیز خواهد بود اگر آن را نشان داده بود به حق” د Rham گفت: نگهبان. “که ممکن است یا ممکن است اتفاق می افتد اما آنچه که اتفاق خواهد افتاد این است که ما باید بسیار بهتر درک اساسی از جاذبه و این چیزی است که فقط پس از آن یکی از سوالات بزرگ امروز است.”

ادامه مطلب: اتحاد فیزیکدان گرانش نظریه حل شد ‘ممکن’ انرژی تاریک ریدل ؟ [نگهبان]

بیشتر بر روی انرژی تاریک: دانشمندان بوت کردن دستگاه جدید به نقشه جهان را انرژی تاریک

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im