نظریه جدید می تواند توضیح دهد که سیارات فراخورشیدی با “تراکم پنبه آب نبات”

گیج کننده پاف

اگر شما رویای ماه از پنیر ساخته شده و آب نبات پنبه سیارات فراخورشیدی شما ممکن است یک کمی سخت تر است. “سوپر-پاف” عجیب و غریب کلاس از سیارات فراخورشیدی که ظاهر مستطیلی پیشنهاد آنها باید چگالی آب نبات پنبه وجود داشته باشد ممکن است کمی پیچیده تر از واقعیت است. جدید محاسبات منتشر شده در اواخر ماه فوریه در مجله نجومنشان می دهد شکل این سیاره می تواند توضیح داد: اگر آنها در واقع حلقه.

زحل آن را برای اولین بار

در منظومه شمسی ما همه گاز و یخ غول سیارات مانند زحل حلقه. اما پیدا کردن حلقه دار سیارات فراخورشیدی در دیگر سیستم های خورشیدی ثابت کرده است جای تعجب دشوار است. اندازه گیری سیارات فراخورشیدی’ شعاع انجام شده است در حمل و نقل است که هنگامی که یک سیاره عبور از مقابل ستاره خود نسبت به زمین مسیر dims نور آن ستاره به اندازه کافی اندازه گیری می شود.

“ما شروع به تعجب می کنم اگر شما بودند به ما نگاه کنند از دور جهان خواهد شما را تشخیص زحل به عنوان یک سیاره حلقه دار و یا آن را به نظر می رسد به یک پف سیاره بیگانه ستاره شناس?” Shreyas Vissapragada یک محقق از موسسه فناوری کالیفرنیا خواست در آزادی مطبوعات.

Rockin’ حلقه

برای تست تئوری Vissapragada و تیم های شبیه سازی شده چه ringed exoplanet می خواهم در حمل و نقل به یک ستاره شناس در فاصله و چگونه به مواد حلقه ها تاثیر می گذارد از ظاهر آن است. کار خود را مصمم به حضور rocky حلقه می تواند توضیح دهد که برخی از عجیب و غریب فوق العاده-پاف, اما نه همه آنها. متاسفانه پیگیری های خود را شبیه سازی خواهد شد نیاز به انتظار برای راه اندازی ناسا به شدت با تاخیر جیمز وب تلسکوپ فرض آن را راه اندازی در سال آینده.

ادامه مطلب: اگر چه مرموز ‘آب نبات پنبه’ سیارات در واقع ورزش حلقه ها ؟ [Phys.org]

بیشتر در سوپر-پاف: این نادر سیارات فراخورشیدی را “تراکم پنبه آب نبات”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im