آزمون جدید است بهتر سنج چگونه مقدار نيتروژن ذرت نیاز

یک آزمون جدید است که با استفاده از خاک, زیست شناسی, برای اندازه گیری میزان نیتروژن ذرت نیاز بازده نتایج دقیق تر از قبلی آزمون, محققان می گویند.

از حاصلخیزی خاک, آزمون کشاورزان باید با استفاده از چند دهه نمی حساب برای اکثریت قریب به اتفاق نیتروژن در خاک است.

نیتروژن نقش مهمی در رشد گیاه و کشاورزان نیاز به دانستن چه مقدار نیتروژن موجود در خاک خود برای بهینه سازی استفاده از کود نیتروژن.

این یافته های جدید می تواند منجر به دقیق تر کود نیتروژن توصیه در نتیجه منافع اقتصادی برای کشاورزان و بهبود کیفیت محیط زیست می گوید: مارشال McDaniel, استادیار زراعت در دانشگاه ایالتی آیووا و سرب نویسنده این مقاله جدید در مجله زراعت.

کشاورزان باید متکی شیمیایی استخراج تست برای حدود 50 سال او می گوید. بسیاری از این آزمایشات تنها بلافاصله گیاهی-فرم های موجود نیتروژن مانند نیترات و آمونیوم اما کسانی که آزمون نمی حساب برای اکثریت نیتروژن سهام ذخیره شده در ماده آلی خاک. این شکل از نیتروژن نیاز به میکروارگانیسم های خاک که McDaniel اشاره به نیتروژن به عنوان “دروازه بان” به انتشار مواد مغذی گیاه از خاک مواد آلی برای تبدیل شدن به در دسترس به ذرت است.

به آدرس که محققان با استفاده از 30 بیولوژیکی و شیمیایی خاک آزمایش برای پیدا کردن بهترین تست و یا ترکیبی از آزمایشات, پیش بینی نیتروژن نیاز از محصول ذرت در سراسر 56 رشته تجربی سایت از اواخر 1990s.

محققان سپس اعمال یک ماشین-آموزش الگوریتم قادر به پیدا کردن بهترین ترکیبی از آزمون به پیش بینی بهینه نیتروژن کود برای ذرت. بهترین ترکیب از آزمون شامل آزمون شیمیایی است که اندازه گیری نیتروژن به دام افتاده در خاک رس و بیولوژیکی آزمون که اندازه گیری نیتروژن منتشر شده توسط میکروب های خاک در 14 روز جوجه کشی در درجه حرارت مطلوب و رطوبت به علت میکروب به انتشار نیتروژن از ماده آلی خاک.

آنها همچنین مقایسه نتایج حاصل از ترکیب شیمیایی و بیولوژیکی آزمون با کسانی که از استاندارد آزمایش های شیمیایی. آنها دریافتند ترکیب آنها روش تست کاهش می یابد بیش از نرم افزار و کاربرد کود نیتروژن در حدود 40 درصد است.

این مهم است زیرا می خواهیم به کشاورزان کارآمد ترین استفاده از کود خود را ممکن است. بیش از استفاده از نیتروژن می تواند در نتیجه بیش از حد رواناب و دیگر اثرات زیست محیطی در حالی که تحت نرم افزار می توانید محصول پایین.

به طور معمول کشاورزان را به خاک نمونه در بهار و یا به زودی پس از محصولات خود را ظهور و ارسال آنها را به یک آزمایشگاه است که انجام این آزمون شیمی.

بیولوژیکی آزمون مانند یک گنجانیده شده در این آزمایش جدید را رشد در محبوبیت بیش از چند دهه گذشته McDaniel می گوید. اما 14 روز دوره کمون مورد نیاز برای بیولوژیکی آزمایش انجام شده در آزمایشگاه او احتمالا جلوگیری روش از استفاده به طور گسترده تر.

آزمایشگاه های خصوصی انجام آزمون خاک برای کشاورزان باید به نوبه خود نتایج خود را در اطراف سریع تر از دو هفته است. در حال حاضر McDaniel گروه تحقیقاتی در حال کار بر روی کوتاه بیولوژیکی آزمون است که labs خواهد احتمال بیشتری اتخاذ کنند. اما او پیش بینی کرد که labs آغاز خواهد شد به ترکیب آزمایش های متعدد به ویژه با استفاده از آزمایشات بیولوژیکی شبیه به یک مورد استفاده در این مطالعه برای دریافت دقیق تر ذرت نیتروژن توصیه.

“من فکر نمی کنم این دقیق روند خواهد شد به طور گسترده به تصویب رسید اما با استفاده از ترکیبی از یادگیری ماشین با بیولوژیکی و شیمیایی آزمایش نشان می دهد که وعده های بزرگ برای آینده,” او می گوید.

منبع: دانشگاه ایالتی آیووا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>