جدید تلسکوپ را تماشا خواهد کرد تمام آسمان جنوب در مادون قرمز

نظارت مستمر

هنگامی که آن را کامل جدید, مادون قرمز تلسکوپ در استرالیا را به ستاره شناسان بی سابقه ای اجمالی از جهان است.

پویا قرمز همه آسمان نظارت و بررسی (خواب) است که انتظار به پایان خواهد رسید در اوایل سال آینده, که در آن نقطه دانشمندان قادر خواهد بود به تماشای ابرنواختر ستاره ادغام و دیگر حماسه رویدادهای کیهانی در “زمان واقعی” — به دانشمندان در درک بیشتر از جهان از همیشه قبل از.

“زمان واقعی”

رویاهای’ دوربین قادر خواهد بود به نقشه کل آسمان جنوب در نظر سنجی که فقط سه روز ستاره شناسان اجازه می دهد به سرعت پیدا کردن و پیگیری رویدادهای کیهانی است.

“با نظارت بر آسمان به طور مداوم و به سرعت ما قادر خواهد بود به جستجو برای متفاوت و مواد منفجره پدیده” Anna Moore مدیر دانشگاه ملی استرالیا موسسه فضایی گفت: در آزادی مطبوعات. “این” زمان واقعی’ نجوم که اجازه می دهد تا ما را به مطالعه وقایع در حال وقوع در طول ماه هفته یا روز به جای میلیون ها سال است یک پنجره به بزرگ ناشناخته است.”

سرعت شاتر

در این مورد “زمان واقعی” به این معنا نیست ستاره شناسان به دیدن چیزهایی مانند یک ستاره در حال انفجار که واقعی انفجار اتفاق می افتد که نور هنوز هم نیاز به سفر برای ناگفته میلیون ها سال برای رسیدن به زمین است. در عوض دوربین خواهد اجازه دهید آنها را به جمع آوری اطلاعات بیشتر از این رویداد به عنوان آن سیگنال می رسد, زمین, مرتب کردن بر اساس مانند به روز رسانی از یک عکس به یک flipbook.

“رویاهای ما اجازه خواهد داد که برای “دیدن” جهان در یک راه کاملا جدید,” مور اضافه شده است.

ادامه مطلب: جدید مادون قرمز تلسکوپ به نقطه کیهانی گنجینه های پنهان [دانشگاه ملی استرالیا]

بیشتر در نجوم: تلسکوپ ناسا ایده می تواند نقطه پوشش گیاهی در دور سیارات فراخورشیدی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>