مطالعه جدید پیش بینی اقیانوس اکوسیستم سقوط خواهد کرد این دهه

وخیم هشدار

جهانی اکوسیستم است که در مراتب بیشتر در معرض خطر از دانشمندان قبلا فکر می کردم با توجه به یک مطالعه جدید که واقعا چیزی گفته.

این تحقیقات پیش بینی می کند که بدون وخیم اقدام به معکوس تغییر جهانی آب و هوا کل اقیانوس اکوسیستم می تواند به طور ناگهانی سقوط این دهه نگهبان گزارش. این یک وخیم هشدار: به عنوان موجودات مختلف صورت دماهای بالاتر از هر چیز آنها باید قبل از مطالعه پیش بینی ناگهانی عظیم مرگ آف.

سقوط آزاد

مطالعه منتشر شده در روز سه شنبه در مجله معتبر Nature, بررسی درجه حرارت که 30,000 زمین و دریا و موجودات زنده می تواند مقاومت در برابر و توطئه های آن محدوده در مقابل انتظار می رود متوسط را افزایش می دهد از طریق سال 2100.

به عنوان گونه های بازدید خود را در آستانه دمای آنها ممکن است به طور موثر نابودی — و بسیاری از انتظار می رود برای انجام این کار در همان زمان در چه محققان تماس بگیرید “ناگهانی قرار گرفتن در معرض رویداد است.”

“این یک سرازیری لغزنده است اما یک سری از لبه صخره هدف قرار دادن مکان های مختلف در زمان های مختلف” تحقیقات رهبر الکس Pigot از دانشگاه کالج لندن گفت: نگهبان.

مسطح منحنی

مگر اینکه رهبران جهان عمل برای جلوگیری از ترسناک اثرات تغییر آب و هوا این مطالعه پیش بینی مشابه زمینی مرگ خاموش در طول 2040s.

“جهان در حال حاضر به درستی با تمرکز بر مقابله با اورژانس بهداشت جهانی” Mark Wright, علم, مدیر انگلستان شعبه صندوق جهانی حیات وحش گفت: نگهبان. “اما این تحقیقات جدید تقویت می کند که پس از ما از طریق این زمان بسیار دشوار ما نیاز به تمدید بلند پروازانه عمل به آدرس آب و هوا و طبیعت بحران است.”

ادامه مطلب: حیات وحش تخریب ‘نه یک شیب لغزنده اما یک سری از لبه صخره’ [نگهبان]

بیشتر بر محیط زیست: گزارش روز قیامت نویسنده: زمین رهبران شکست خورده اند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>