جدید “پیشتازان فضا’ سری ‘بخش 31’ برای شروع فیلمبرداری هنگامی که ‘کشف’ فصل 3 پیچد

اولین قسمت از “پیشتازان فضا: پیکارد” پخش کرده و در حال حاضر طلبه در رسانه های اجتماعی و موضوعات بی شماری در سراسر اینترنت.

اما اجازه دهید فراموش نکنید در مورد فصل 3 از “پیشتازان فضا: کشف” و جدید اسپین آف نشان می دهد که ممکن است یا نه ممکن است رسما نام “بخش 31” — هر چند که عنوان می کند به نظر می رسد به احتمال زیاد.

مرتبط با: پاتریک استوارت دعوت گلدبرگ Whoopi به ‘Star Trek: پیکارد’!

“Star Trek: Discovery”

Space.com با Alex Kurtzman, تهیه کننده اجرایی “Star Trek: پیکارد” و showrunner برای “کشف” در اولین نمایش جهانی “Star Trek: پیکارد” در هالیوود در Jan. 13 و سعی در دیلم برخی از خیلی چیزهای اطلاعات از او.

“این واقعا یک — آن را به یک دنیای جدید به معنای واقعی کلمه. این یک دنیای جدید” Kurtzman گفت: وقتی پرسیده شد که در مورد فصل جدید از “کشف.”

“این 1000 سال در آینده است. [آن را] همه چیز شما انتظار می رود از ‘Star Trek’ — دشمنان ممکن است متحدان سابق متحدان ممکن است در حال حاضر دشمنان است. [اما] همه چیز متفاوت است. آن را هنوز هم جهان از “Star Trek” هیچ تردیدی در مورد آن, اما وجود دارد بسیاری از تغییرات بزرگ در جهان,” او گفت:.

“و جالب است زیرا به عنوان ما آن را قطع و آن را [هنوز] بسیار احساس می کند مانند ‘کشف’ اما دنیا خیلی متفاوت … مردم قطعا باید یک دقیقه از رفتن, ‘وای من نیاز به یک دقیقه برای تنظیم به این چیست.'”

مربوط به: ‘Star Trek: کشف’ فصل 3: آنچه می دانیم و آنچه که ما امیدواریم که برای

این رویکرد را Kurtzman تقریبا یک بوم خالی در شرایط “پیشتازان فضا” افسانه هاو روایات قومی و آنچه که او می تواند با آن انجام دهد.

“وجود دارد هیچ نگرانی از کانن در این نقطه است. ما حتی در هر نقطه نزدیک به جایی که کانن شده است. همه چیز را که اتفاق افتاده است … در گذشته واقع شده و کشت دانه که منجر به نتایج در آینده است. و ببینید که بیش از این طیف از این زمان شگفت انگیز پرش است که واقعا چه چیزی سرگرم کننده در مورد فصل” Kurtzman گفت.

“تنها محدودیت هستند مطمئن شوید که ما را نقض نمی کند برخی از بازحمت حرکت کردن اصول. اما از آنجا که ما نیاز به همگام با کانن ما واقعا تا به حال یک نوع متفاوت از آزادی این سال است.”

ویلسون کروز که نقش دکتر هیو Culber تایید کرد که اصل عکاسی در “کشف” تقریبا به پایان رسید زمانی که ما صحبت کرد و به او در “پیکارد” برتر.

“ما در حال کار بسیار سخت به پس از تابستان و ما تقریبا انجام شده است.” “و من فکر می کنم آن را می شود بسیار هیجان انگیز برای مردم را به دیدن جهان است که ما ساکن هنگامی که ما وجود دارد.”

از ما پرسید چقدر زمان باقی مانده بود در عکاسی اصلی که کروز گفت: “چند هفته.”

برای مقایسه از نظر تولید زمان چرخش فصل 2 از “کشف” شات اصلی عکاسی از آوریل تا دسامبر سال 2018 و پس از آن برای اولین بار در ژانویه. 17, 2019 — فقط دو ماه بعد. علاوه بر این, در فصل 1 به نمایش در سپتامبر. 24, 2017, در حالی که عکاسی اصلی بود و هنوز هم در حال پیشرفت است, در نهایت در پایان در اکتبر 2017.

بنابراین ما به دنبال در فصل 3 از “کشف” پخش به زودی پس از “پیکارد” آن را تکمیل کرده است اولین فصل ؟ این کاملا ممکن است بله.

در بخش “31”

ما نیز خواسته Kurtzman در مورد بخش “31” اسپین آف بازیگران Michelle Yeoh که او پاسخ داد: “آن را به خوبی در راه خود را, من می توانم به شما بگویم که. و اریکا [Lippoldt] و بو Yeon [Kim] نوشته اند یک اسکریپت بزرگ است و ما باید نویسندگان و هیجان انگیز است.”

ما خواسته تا چه حد آنها از مصاحبه که Kurtzman گفت: “من فکر می کنم که رفتن به اتفاق می افتد به زودی.”

هنگامی که ما پرسید: اگر آن را می تواند در, می گویند بعد از سه ماه او پاسخ داد: “می تواند باشد. می تواند بود.”

زیر هالیوود والاتر از “پیکارد,” GWW گزارش کرده است که فیلمبرداری است برای شروع در Mississauga, کانادا در مارس 4 از این سال و شلیک خواهد شد و در مجموع از هفت ماه با اتمام تاریخ نوامبر سال 2020 است. ظاهرا تولید عقب رانده شد به جای Michelle Yeoh تیراندازی برنامه در استودیو مارول فیلم “شانگ چی و افسانه ده حلقه.”

برای روکش کردن, در فصل 1 از “کشف” مایکل برنهام (Sonequa Martin-Green) در می یابد که آینه جهان نسخه از کاپیتان سابق او است اکثر Imperial Majesty مادر پدری ارباب Vulcan Dominus از Kronos, Regina, کرد, امپراتور, Philippa Georgiou آگوستوس Iaponius Centarius فرمانروای بیگانه Terran امپراتوری که از دهانه بسیاری از شناخته شده کهکشان. زمانی که برنهام و کشف خدمه فرار به واقعیت خود را امپراتور Georgiou است که زندانی خود را هر چند او را به زودی منتشر و استخدام توسط بخش 31 یک supersecret فدراسیون اطلاعاتی سازمان است.

زمينه و هدف: آینه جهان

آینه جهان است که نام غیر رسمی به صورت موازی جهان برای اولین بار بازدید شده توسط James T. کرک و چند تن از افسران USS Enterprise در 2267. این واقعیت به اتفاق بیفتد با نخست جهان در یکی دیگر از بعدی هواپیما. آینه جهان شد تا به نام چرا که بسیاری از افراد و مکان ها به نظر می رسید متضاد که آنها در نخست جهان را با متعدد جنبه های خوب در حال حاضر بد و بالعکس. (از آن است که کاملا متفاوت واقعیت از کلوین گاهشمار افتضاح J. J. Abrams-تولید “پیشتازان فضا” فیلم است.)

آن را برای اولین بار معرفی شد در “پیشتازان فضا: اصلی سریال” قسمت “آینه آینه” (فصل 2 قسمت 4) هنگامی که حمل و نقل تصادف رخ می دهد و سروان. کرک (ویلیام شاتنر) توسط مخابره به این واقعیت که فدراسیون یک نهاد شیطانی به نام Terran امپراتوری.

آینه جهان هرگز به کاوش در “نسل بعدی” و یا “ویجر.” اما “Deep Space Nine” ویژه چشمگیر پنج بازدیدکننده داشته است و “سازمانی” ساخته دو به یاد ماندنی گشت و گذار. در اینجا یک لیست از تمام “پیشتازان فضا” قسمت که در آن آینه جهان را به بازی می آید:

  • “اصلی سریال” قسمت “آینه آینه” (S2, Ep4)
  • “Deep Space Nine” قسمت “متقاطع” (S2, Ep23)
  • “Deep Space Nine” قسمت “از طریق شیشه به دنبال” (S3 Ep19)
  • “Deep Space Nine” قسمت “آینه شکسته” (S4 Ep19)
  • “Deep Space nine” قسمت “رستاخیز” (S6 Ep8)
  • “Deep Space Nine” قسمت “امپراتور جدید عبا” (S7 Ep12)
  • “شرکت” قسمت “در یک آینه آینه” (S4 Ep18 قطعات 1 و 2)

بسیار دستکمگرفتهشده “شرکت” طول می کشد که یک قرن قبل از هر دو “اصلی سری” و “کشف” حتی تا به حال یک باز خاص-اعتبار توالی نشان داد که بسیاری از زمین آینه جهان تاریخچه.

زمينه و هدف: بخش 31

بخش 31 اولین بار در “Deep Space Nine” در قسمت “تفتیش عقاید” (فصل 6 قسمت 18). این یک مخفی سازمان که قرار است برای محافظت از امنیت ایالات فدراسیون سیارات. در اواسط 23 قرن آن را به عنوان یک انتقادی تقسیم Starfleet هوش. اما با قرن 24 آن در نظر گرفته شد به یک سرکش سازمان و نه بخشی از فدراسیون; موجودیت خود بود و عمیقا به خاک سپرده شد راز شناخته شده تنها به تعداد انگشت شماری از مردم فراتر از خود و عضویت.

مربوط به: ‘Star Trek: کشف’ خدمه ارتشاح بخش 31 در ‘پروژه Daedalus’

شاید تاریک ترین جنبه از بخش 31 طبیعت بود که در حالی که آن را تا به حال وجود داشته پس از آغاز Starfleet آن خود مختار اداره. و چون این عمل برای بیش از 200 سال بدون پاسخگویی یا نظارت آنچه در آن احساس رایگان برای استفاده از اختیار خود را به کشتن کسانی که این تلقی یک تهدید به فدراسیون.

یک اسپین آف سری با تمرکز بر بخش 31 قطعا “پیشتازان فضا” در یک جهت جدید و شاید در نهایت ما قصد داریم به طور کامل گوشت از “پیشتازان فضا” جهان ما همه می خواستم برای مدت طولانی.

CBS دسترسی به همه اشتراک خانه “Star Trek: پیکارد,” “Star Trek: کشف” و یک میزبان از دیگر اصلی و آرشیوی CBS تلویزیون را نشان می دهد. اشتراک در شروع $5.99 در ماه است. شما می توانید سعی کنید فردا تمام دسترسی برای یک هفته رایگان در اینجا.

دنبال اسکات اسنودن در توییتر. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de