جدید ‘Space Fan’ Lego minifigure ورزشی خود ناسا موشک مدل


فضای فن در 20 سری لگو کلکسیونی Minifigures شامل یک موشک مزین با ناسا آرم. (اعتبار تصویر: لگو)

همیشه از لگو منتشر لباس فضایی چادری minifigures در سال 1978 بسیاری از ساختمان آجر اسباب بازی را به طرفداران وفادار شده اند فضای طرفداران و فضای بسیاری از طرفداران را تبدیل به طرفداران لگو. در حال حاضر دو fandoms دستگیر شده اند در یکی از جدید minifigure.

“فضا فن” یکی از 16 limited edition شخصیت های منتشر شده در روز یکشنبه (19 آوریل) به عنوان بخشی از تاریخ 20 سری لگو کلکسیونی Minifigures.

فضای فن یک زن minifigure که نمایش شور و شوق خود را برای هر دو لگو و فضا با لباس او را می پوشد. او توپ قرمز کلاه کلمه “فضا” حک شده در سراسر آن جبهه با “یک” جایگزین پنج ستاره اشاره کرد. او خاکستری و سفید پالتو پیراهن بیس بال ویژگی های یک تصویر از “فضای حمل و نقل” یکی از اولین فضای کلاسیک تم لگو مجموعه منتشر شده در سال 1978.

مرتبط با: لگو عالی زنان از ناسا ساختمان مجموعه ای در عکس ها

فضای فن حتی در یک جفت از فضای شلوار تزئین شده با تکه های به شکل یک ستاره و یک قلب و یک سیاره حلقه دار.

کمد لباس او را کنار, چند, چه, واقعا, مجموعه فضای فن به غیر از اینکه فقط یک اسپیسی-لباس minifigure لوازم جانبی خود را. همراه با شکل در حال فضای فن نقشه برای ساخت موشک مدل, یک آچار برای کمک به انجام این کار و موشک های خود را! قرمز و سفید کننده دارای چهار باله بینی مخروط و نابودسازی است در کنار آن با ناسا آرم (محبت شناخته شده به عنوان “کوفته”).

مانند دیگر لگو کلکسیونی Minifigures در این و قبلی سری, فضای, فن می آید بسته بندی شده به صورت تصادفی در یک رمز و راز کیسه — شما نمی دانید که کدام شکل است که در داخل تا زمانی که آن را باز کرد. هر بسته قیمت برای $4.99.

دیگر minifigures در 20 سری مجموعه ای شامل یک دریا امدادگر هواپیماهای بدون سرنشین پسر وایکینگ و لاما (شتر بی کوهان امریکای جنوبی) لباس دختر.

20 سری لگو کلکسیونی Minifigures منتشر خواهد شد پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: لگو)

فضای فن است و نه مربوط به فضا نسخه محدود minifigure. نسخه های قبلی شامل یک فضانورد (سری 1) یک بیگانه فضایی (سری 3) یک تبه کار فضایی (سری 3), بین کهکشانی دختر بچه (سری 6) یک کهکشان گشت (سری 7) یک بیگانه مدرسه ای, بندگی (سری 8) یک انتقام بیگانه (سری 9) یک خیش فضایی (سری 12) یک بیگانه سپاهی (سری 13) فضانورد (سری 15) یک فضانورد (سری 17) یک موشک پسر (سری 17) و یک کهکشانی شکارچی فضل (سری 19).

جدا از سری آمار و ارقام کلاسیک Lego space minifigure شده تک رنگ فضانورد (یا فضانورد). رنگ اصلی spacesuits قرمز و سفید برای اولین بار معرفی شد در سال 1978. بعد رنگ سیاه و سفید, آبی, زرد, سبز و صورتی. (در ماه اکتبر DK منتشر خواهد شد یک نسخه تجدید نظر شده از آن کتاب “Lego Minifigure: تصویری تاریخ” که شامل منحصر به فرد نارنجی فضانورد.)

فضای فن تنها سوم Lego minifigure شامل بخشی تزئین شده با ناسا نشان پس از آپولو فضانوردان شامل 2003 Discovery Channel co-مارک قمری و 2019 آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری. Minifigures از جمله در سال 2017 لگو ایده “زنان از ناسا” مجموعه حذف شده با استفاده از فضای آژانس آرم با وجود نام آن در عنوان.

از طریق کلیک کنید به collectSPACE برای دیدن بسته بندی جدید لگو Minifigures.

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>