جدید نمایش های ماهواره ای نشان می دهد تاثیر coronavirus در تولید گازهای گلخانه ای چین شب چراغ

به عنوان کشورهای تعطیل به سرعت گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروسماهواره ها در مدار اطراف زمین در حال توجه به تغییرات به خانه ما در جهان است.

به طور خاص در حال چرخش ابزار در حال مشاهده کاهش در تولید گازهای گلخانه ای و در شب و نور به عنوان مردم به دنبال دستور به ماندن در خانه و کاهش تماس با دیگران است. چنین رویکردهای حیاتی در کاهش پرش از فرد به فرد جدید کروناویروس که باعث COVID-19 بیماری است. اما این اقدامات نیز کاهش دید بشریت بر روی زمین است.

به دلیل جدید کروناویروس گسترش یافته است به سرعت در ماهواره در حال تماشای آثار آن بر قاره های متعدد در یک بار. برای مثال ووهان چین که در آن همه گیر با شروع سال جدید است. اولین گزارش مرگ ناشی از این بیماری در آمد اواسط ژانویه; قرنطینه تصویب رسید در این شهرستان بعد از آن ماه است.

مرتبط با: Coronavirus اثرات از فضا: قبل و بعد از عکس های ماهواره ای
به روز رسانی: coronavirus همه گیر اثرات در اکتشافات فضایی

تصاویر ماهواره ای از منطقه در شب گرفته شده در اواسط ماه ژانویه و اوایل ماه فوریه نشان می دهد اثرات آن شده است. در خصوص این تصاویر نشان می دهد در شب کاهش می یابد روشنایی در جاده ها به عنوان حمل و نقل افراد و کالا به طور چشمگیری کاهش یافته است با قرنطینه. (برای بهترین دیدن تفاوت های بین دو عکس را روی صفحه نمایش بالا تنظیم سطح روشنایی.)

“چراغ ارائه دیدگاه های مختلف بشر در شهرک” میگوئل رمان یک محقق اصلی “سنگ مرمر سیاه” تیم تحقیقاتی که پیشتاز این کار گفت: در بیانیه ناسا. “ما نه تنها به دنبال که در آن جاده ها; این تصاویر به ما گفتن که اگر جاده ها استفاده می شود. ما به دنبال در فعالیت های انسان است.”

چین قرنطینه اقدامات نیز تغییرات تولید در فضای سربار با توجه به مشاهدات ماهواره ای. مونوکسید کربن سطح در تروپوسفر بیش از ووهان و پکن باید کاهش حدود 10 درصد از قرنطینه اقدامات تصویب شد به گفته یکی از های اخیر مجموعه ای از اندازه گیری.

و بعد از همه جاده ها هستند; آن است که فعالیت های انسانی که در حال تغییر به عنوان یک نتیجه از این بهداشت عمومی اقدامات است. به طور مشابه در اروپا و آمریکا و ماهواره ها شده اند و نظارت بر نحوه تولید گازهای گلخانه ای در حال تغییر هستند به خصوص تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید نیتروژن.

یک ماهواره است که به خصوص به خوبی مناسب به این مشاهدات این است که یک آژانس فضایی اروپا ماموریت به نام کوپرنیک نگهبان-5P است که جمع آوری اطلاعات در مورد دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای و کلیدی دیگر ترکیبات که تحت تاثیر آب و هوا و سلامت انسان است. اگر چه سطح این گاز در جو تغییر آب و هوا به طور متوسط اندازه گیری بیش از یک یا دو هفته حذف این تحت تاثیر قرار دادن دانشمندان دقیق نگاه کنید که چگونه تولید گازهای گلخانه ای در حال تغییر است.

تصویر 1 از 2

Nitrogen dioxide emissions over France compared between a 10-day period this month and the monthly average of March 2019.

(اعتبار تصویر: کوپرنیک نگهبان داده ها (2019-20) پردازش توسط KNMI/ESA)

دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای بیش از فرانسه در مقایسه بین 10 روز این ماه و به طور متوسط ماهانه از مارس 2019.

تصویر 2 از 2

Nitrogen dioxide emissions over Italy compared between a 10-day period this month and the monthly average of March 2019.

(اعتبار تصویر: کوپرنیک نگهبان داده ها (2019-20) پردازش توسط KNMI/ESA)

دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای بیش ایتالیا در مقایسه بین 10 روز این ماه و به طور متوسط ماهانه از مارس 2019.

“ویژگی های خاص از کوپرنیک نگهبان-5P, ماهواره ای با فناوری بالا در وضوح فضایی و دقیق توانایی مشاهده و ردیابی گازها در مقایسه با دیگر جوی ماهواره ماموریت اجازه می دهد تا برای نسل های منحصر به فرد این دی اکسید نیتروژن غلظت اندازه گیری از فضای” نوئل Zehner ESA را کوپرنیک نگهبان-5P ماموریت مدیر در بیانیه ای گفت.

اگر چه ESA تمرکز شده است در اطلاعات این فضاپیما جمع آوری شده بیش از آن در اروپا کشورهای عضو این ماهواره در حال مطالعه در ایالات متحده و بقیه جهان نیز هست و این اطلاعات در دسترس عموم است.

خروجی رسانه ها Earther است برداشت ماهانه فوری و وارد شده و آنها را به نقشه های تعاملی است که اجازه می دهد تا شما را به مقایسه دی اکسید نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای در محل از انتخاب شما به عنوان اپیدمی گسترش یافته است.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>